Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkako pratim Liverpool,a to je nekih desetak godina dolazi mozda i najtuzniji trenutak u tih deset godina.Oprasta se dijete Liverpoola,legenda,pravi Scouser,lider i borac,covjek koji je uvijek davao 110% sebe za ovaj klub.U posljednjih 15 godina mnogo igraca je proslo kroz klub,ali uvijek su dva momka bila tu,Jamie i Stevie,i u dobru i u zlu.Bit ce cudno pogledati iduce sezone na teren,klupu i ne vidjeti ga tamo gdje je proveo cijelu svoju karijeru.

    Uvijek cu se sjecati njegove partije u Istanbulu,u produzecima je jedva stajao na nogama,grcevi su ga hvatali,ostali smo bez izmjene,ali je opet na kraju tih 30 minuta odigrao savrseno,bez greske i za mene je ta utakmica odraz cijele njegove karijere.Stalno je pruzao maksimum, nikad nije bilo predaje i nikad nije volio gubiti bez obzira radilo se o finalu Lige Prvake ili o prijateljskoj utakmici.Igrao kao desni bek,lijevi bek,stoper,zadnji vezni,sakupio 737 nastupa za klub i odlazi u penziju kao drugi igrac Liverpoola po broju nastupa.Iako vecinu svoje karijere je proveo kao zamjenik kapitena,za njega se pricalo da je na terenu cesto on znao biti vodja i taj koji ce se dici glas na suigrace.Bit ce tesko gledati za manje od 17 sati kako posljednji put istrcava na Anfield i sve se nadam da je ovo san i kada se probudim da cu vidjeti da namjerava igrati jos jednu sezonu.

    Ovaj klub je uvijek imao velike igrace i kada bi se krenulo sa nabrajanjem to bi potrajalo cijeli dan,ali za mene ce Carragher biti jedan od dva igraca koji cu najvise cjeniti i koji ce mi biti prva asocijacija na spomen Liverpoola.Zato Carra hvala za sve,a jednog dana sam siguran da cemo ga gledati na klupi kao trenera koji osvaja jedini trofej koji nije osvojio kao igrac.


    Spoiler


    Spoiler

    Spoiler


    Spoiler

    Spoiler


    Spoiler


    Spoiler


    Spoiler


    Spoiler

    Spoiler




    YNWA
    Last edited by Joe Cole 10; 19-05-13, 00:36.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Jamie the legend.Jebote i ja sam mator...sećam ga se kad je počinjao.Bio je malo kiksao prve dve sezone,ali je uvek, uvek sve nadoknađivao borbenošću i željom da se bude jači i bolji od protivnika.Što reče kolega Joe Cole iznad mene, true Scouser.Vazda sam poštovao igrače koji igraju iz ljubavi prema klubu, a ne zbog jebenih para.
      Jedan je Stevie, jedan je Carra!

      Comment


      • AnfieldMole ‏@AnfieldMole 7m
        #reina travelling to Barcelona soon to finalise move #lfc
        Ode Reina u Barcu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Christian Eriksen will snub Liverpool and sign a new contract at Ajax if Brendan Rodgers does not make a £15million offer in the next month. (Sunday People)
          A source close to Eriksen told the Mirror: "One minute there was a concrete interest and Liverpool were willing to pay the fee, but now they are taking their time."
          Monaco have made a surprise inquiry for England
          striker Andy Carroll, who is set to leave Liverpool
          this summer.(Telegraph)
          Vjerovatno se oduglovači jer bi se moglo uzet više para od Monaca

          Comment


          • Video sam to za Monaco, ko zna da li tu ima istine, sa Monacom se svi povezuju... A za Eriksena, jednostavno, interes se "ohladio", da li je to zbog strasnih partija koje Coutinho pruza pa trazimo drugog igraca, ne bih znao...
            Mene samo zanima, hocemo li sada juriti Begovica kada Reina odlazi, i to 90%, Mole ne gresi...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ode Reina u Barcu...
              Znaci dolazi Asmir. Po mom skromnom misljenju, mnogo ste bolji prosli u tom scenariju.
              sigpic

              Comment


              • 17-year-old Jordan Ibe set to make his Liverpool debut today against QPR. #LFC
                Napokon

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Znaci dolazi Asmir. Po mom skromnom misljenju, mnogo ste bolji prosli u tom scenariju.
                  Pa ne znaci da dolazi, mozda mi dovedemo i nekog drugog golmana, to jos nije nista sigurno...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa ne znaci da dolazi, mozda mi dovedemo i nekog drugog golmana, to jos nije nista sigurno...
                    Najlogicnije resenje. Stouk uzeo Batlenda, koji sigurno nece sedeti na klupi, znaci da Asmir ide a nece mnogo timova traziti golmane. Iz lige, uzeti bilo koga od Begovica, Minjolea i Cezara je odlican posao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pravo ti kazem, i Begovic i Pullis su drugacije pricali, tako da nista tu nije sigurno, a Buttland je mlad, moze da bude back up...

                      AnfieldMole ‏@AnfieldMole 4m
                      In better news #lfc and #whu have agreed a fee in principle regards #carroll , up to player now
                      Samo jos Carroll da se dogovori sa Cekicarima, izgleda da je transfer ugovoren...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sastav za danas

                        Comment


                        • Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Lucas, Henderson, Downing, Ibe, Coutinho, Sturridge.

                          Subs: Jones, Wisdom, Coady, Coates, Suso, Assaidi, Borini.

                          Idemo dobiti ovo za Carru!
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • BR has cut the wages by nearly £20m/year, used a younger squad, nurtured youth & improved the points/goals tally all in 1 year. Be patient.
                            Verujem u coveka vise nego ikad...

                            Izdominirali smo QPR, moglo je jos golova pasti, Coutinho sjajan, Ibe takodje pokazao stravican talenat, ali sam opet pomalo tuzan zbog velike legende koja se povukla danas...



                            Ovde je otisao do navijaca da pokupi "banner" i da se oprosti...


                            Dao je i previse za ovaj klub, toliko da se recima ne moze opisati.
                            Zbogom legendo, nadam se da ces ostati u klubu i biti od koristi u trenerskoj struci...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ode nam Carra... suze mi krenuse danas a kako ce tek biti kad Stevi ode ne znam, ne mogu da zamislim Liverpool bez njih
                              Danas jako dobra utakmica za nas, sa pola gasa i svi su se dosta dobro pokazali ima napretka...
                              Sve u svemu ceka nas zanimljiv prelazni rok nadam se da BR pogoditi sa pojacanjima kao zimus sa Coutinhom (mali je zver) i Sturridge-om.
                              Ibe je danas pokazao da se treba racunati na njega. On i Sterling moraju dobijati vise prilika da igraju jer su vec sad bolji od Downing-a koji se popravio ali nije to to..
                              I na kraju sta reci za danasnji YNWA najezio sam se...

                              Comment


                              • Brendan Rodgers finishes with more points and a higher goal difference than any of Houllier, Benitez or Dalglish had in their first season.
                                Evo razloga za optimizam .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X