Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocigledno je onda da interesovanje postoji i sa nase strane, sto je odilcno. Videcemo koliko je relano da dodje kod nas u ovoj konkurenciji.

    Comment


    • Originally posted by Senor View Post
      Ocigledno je onda da interesovanje postoji i sa nase strane, sto je odilcno. Videcemo koliko je relano da dodje kod nas u ovoj konkurenciji.
      Da, znam da su Fresko i Nes jos na pocetku sezone stalno kacili neke tekstove o vama i Strotmanu.

      Iskreno, ja bih ga uzeo za Junajted, ali postoji sansa da nama dodje Felaini, tako da on mozda otpada. Siti ce Fernandinja, dok Totenhemu realno ne treba. Mislim odlican je igrac ali tandem Musa-Sandro je bas dobar.
      Last edited by ExEric; 11-05-13, 18:06.
      sigpic

      Comment


      • Dovesce Sparsi kreativca, pored Mousse treba jedan Mouthino, navodno na leto govore neki da je on vec njihov. A Strootman moze za manje od 20m da se dovede, meni licno sjajan igrac i mlad, a i potreban nam je jedan takav, i onda bi imali dosta opcija tu, Stivi, Hendo, Strootman, Lucas i Allen, not bad isn't it ???

        A SK javlja da trazimo Jacksona Martineza, ali mislim da je to malo neozbiljno u ovom trenutku, jer bi kostao minimum 30m, znajuci Porto, a i nije daleko od neke realne cene, jer je fantastican napadac. Satro ga i Borussia juri, oni ce vec moci da ga plate...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Da pozdravim sve Redse na ovom forumu, jer neću više biti u prilici da pišem ovdje.

          Uživajte, čuvajte se, radujte se uspjesima svetinje - akobogda. Pa kada naletim da Vas pozdravim da prekinemo ovaj post i zapijemo se k'o ljudi.

          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment



          • Nešto malo o današnjoj utakmici izmedju Fulama i Liverpula

            Trener Fulama, Martin Jol će na ovoj utakmici moći da računa na Mladena Petrića i Sašu Ritera koji se u tim vraćaju nakon povreda. Stiv Sidvel ovog puta neće moći da igra za Fulam nakon zaradjene suspenzije.

            Brendon Rodžers velikih problema oko sastavljanje tima nema, i jedino neće moći da računa na kapitena Džerarda koji se podvrgo operaciji ramena ove nedelje, uz suspendovanog Luisa Suareza.

            Oko Fulama se digla velika prašina oko eventualnoj relegaciji u niži rang takmičenja nakon užasne igre u proteklom mesecu. Ipak, sreća po njih je što do kraja prvenstva ima još 2 utakmice, pa su samim tim bezbedni. Matematički im je potrebno još 2 boda kako bi 100% bili i sledeće sezone medju elitom, mada ja sve jedno i bez njih su najverovatnije u PL i sledeće sezone. Fulam ipak mora imati motiv da izadje na teren i pokuša da dobije Liverpul, što im nije strano kada se utakmice igraju na Krejvin Kotiđžu, pogotovo nakon sramnot poraza prošle nedelje od već prežaljenog Ridinga.

            Na drugoj strani, Liverpul nema za šta da igra, s obzirom da ne mogu ni gore ni dole, ali dolaze u dobrom raspoloženju jer je iza njih period solidnih rezultata jer su u prethodnih 11 utakmica poraženi samo jednom.

            Evo poslednjih 6 utakmica ovih klubova


            Interesantne činjenice koje su vezane za ovaj meč :

            - U poslednja 4 okršaja ovih timova, po 2 pobede su uzeli i Fulam i Liverpul.

            - Na poslednjih 11 utakmica odigranih na Krejvin Kotidžu nije bilo nerešenog ishoda. 5 puta je slavio Fulam a 6 puta je bolji bio Liverpul

            - Na poslednje 3 utakmice vidjeno je 3 isključenja igrača ovih timova

            - Ovo je 64. medjusobni duel ovih timova. 36 je dobio Liverpul, 12 Fulam, a 16 puta bilo je nerešeno.

            I za kraj moguće startne postave

            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Liverpool boss Brendan Rodgers insists he has no plans to sell Martin Skrtel this summer.
              Skrtel's future at Anfield has been the subject of conjecture after losing his spot in the side to Jamie Carragher earlier this year.
              Izgleda da Skrtel ostaje, ipak...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sta je sa Sterlingom? Hoce li opet zaigrati barem u ovim sada vec nebitnim utakmicama?

                Comment


                • Čini mi se da je Sterling povredjen i da je pod znakom pitanja za ovu utakmicu.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Opet kruze ozbiljne price oko Abdennoura, za 8m bi stigao izgleda, ali ono sto je jos neverovatnije, a to je da jurimo Dignea. Istina treba nam back up za Enriquea, ali ne znam tacno ko bi ovde kome bio back up...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Liverpool starting XI: Reina; Johnson, Coates, Carragher, Wisdom; Lucas, Henderson, Shelvey; Downing, Sturridge, Coutinho.

                      Subs: B Jones, Enrique, Assaidi, Borini, Suso, Coady, L Jones

                      Comment


                      • Ocekivao sam Susa u prvoj, ali jbg, igrace Shelvey... I Coates posle duze vremena igra...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • KOP VIEW ‏@KopView 2m
                          Sturridge: 10 PL goals in 13 apps.

                          Torres: 7 PL goals in 35 apps.
                          Ovo je zaista neverovatno kako ga se Chelsea lako odrekao, covek sjajno igra od kako je dosao u januaru...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment




                          • Coutinho i on igraju fenomenalno otkako su dosli,pogotovo mi se mali Brazilac svidio.Nadam se da ce Sturridge poceti i malo vise gledati na suigrace jer sam sigurnan da ce tako postati jos bolji i kompletniji igrac.Fascinira da je danas pored data 3 gola mogao dati makar jos dva i asistirati za jos dva.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Tacno, da je bio samo malo nesebicniji, dobili bi ovo sa 6:1 bukvalno. No dobro, igra je tu, sjajna, Coutinho nastavlja da se sprda, kakvi su ono pasovi, oni je zlo, uzeli smo igraca na kojem ce se graditi tim LFC u narednim godinama. Ocekivao sam da ce biti dobar, ali ovo je prosto fenomenalno, oni u Interu ce se za godinu dve udarati po glavi, ako se vec sada ne udaraju...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Daniel Agger hoping to see Christian Eriksen join him at Liverpool

                                Daniel Agger believes Christian Eriksen would be well suited to Liverpool and hopes an agreement can be reached with Ajax.
                                The Reds are reported to be among those closely monitoring the Denmark international heading into the summer transfer window.
                                The Danish centre-half told Jyllands-Posten: "We want to play attacking football with the ball on the ground and that is exactly what Christian Eriksen is all about. That is the kind of player we need."

                                Asked if the 21-year-old playmaker could shine in England, Agger added: "It all depends on which team he plays for.

                                "If he plays for a team who want to keep the ball on the ground, then the answer is yes - due to his passing, his runs and his hard work.

                                "He has to do what he believes is best and no-one else but him should decide his future. You must never listen to anyone else other than yourself."
                                Daj boze da ga Agger namoli da dodje...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X