Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ins za dzabaka, ne moze da bude lose, a Williams je ne daj boze, De Vrij je isto realna opcija kao i Ashley... Bice jos pojacanja, najavio BR za Sky, kapiram jedno 4-5 igraca...
    Kako ne moze da bude lose kad decko nije za Liverpul, nek je dzabe 100 puta. De Vrij je realna opcija ali da dodju i on i Vilijams. Vilijams za sada najsigurniji od stopera i problem moze predstavljati jedino to da Svonsi odvali neku visoku cenu za svog kapitena. Daj boze. Vilijams je navodno zamena za Karagera a u slucaju odlazaka Koatesa i Skrtela opcije su De Vrij, Bruno Martins, Dede i Alderweireld. S tim da je Dede skuplji i da ce verovatno doci bar jedan od ovih iz Holandije.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Kako ne moze da bude lose kad decko nije za Liverpul, nek je dzabe 100 puta. De Vrij je realna opcija ali da dodju i on i Vilijams. Vilijams za sada najsigurniji od stopera i problem moze predstavljati jedino to da Svonsi odvali neku visoku cenu za svog kapitena. Daj boze. Vilijams je navodno zamena za Karagera a u slucaju odlazaka Koatesa i Skrtela opcije su De Vrij, Bruno Martins, Dede i Alderweireld. S tim da je Dede skuplji i da ce verovatno doci bar jedan od ovih iz Holandije.
      Pa za dzabe je i sirce slatko...

      Nek je prosek, za back up taman, treba nam dubina. Docice dva stopera garant, vidis da teramo Skrtela, Carra u penziju(na nasu zalost ), tako da De Vrij i Ashley ne bi bilo lose, da Ashley bude stoper sa klupe. I koji ti je taj Bruno Martins, reci lepo Indi, dok se ja setim koji je...
      Dede ce u jace timove, a i mi ga ne gledamo uopste, a za Alderweirelda nisam pametan. Mislim nisam pametan da li ga pratimo, skill tog igraca ne treba dovoditi u pitanje.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pa za dzabe je i sirce slatko...

        Nek je prosek, za back up taman, treba nam dubina. Docice dva stopera garant, vidis da teramo Skrtela, Carra u penziju(na nasu zalost ), tako da De Vrij i Ashley ne bi bilo lose, da Ashley bude stoper sa klupe. I koji ti je taj Bruno Martins, reci lepo Indi, dok se ja setim koji je...
        Dede ce u jace timove, a i mi ga ne gledamo uopste, a za Alderweirelda nisam pametan. Mislim nisam pametan da li ga pratimo, skill tog igraca se ne treba dovoditi u pitanje.
        Ne treba nam kvantitet nego kvalitet. Ins bi legao za backup Sautemptonu recimo, nama ne treba. Moguce je 3 stopera da dodju jer Koates verovatno ide. Bice totalni remont u odbrani.

        Alderwereld se prati od skora a odlicna stvar je sto mu ugovor istice u junu 2014. i nije zainteresovan da se produzi. Ide sigurno samo je pitanje gde. Dede jeste pracen poslednjih mesec dana ali cena predstavlja problem i verovatno dolazi jedan, mozda i dvojica od ovih iz Holandije + Vilijams.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da Vasco trazi 15m, pa i nije mnogo za Dedea. Ma ne verujem da ga mi pratimo, to pisu ovi kvazi portali, tipa Vasco poziva timove da upute ponudu za stopera, i tako ti naslovi, ne znaci da ga pratimo... Alderweirled ako se prati on treba biti prva meta, ali znamo da ce on u LS tim, zato su De Vrij i Indi daleko realnije mete.

          A ovo za Insa, neka ga brate za dzaba, da vidimo sta zna u PL, za klupu je solidan, verovatno trenutno boljeg kvaliteta nego Sterling, jeste limitiran, ali neka ga, mlad je pa mozda i bude nesto od njega. Nemamo puno pravih opcija na krilu, Couto, Sterling, Downing. Ovaj prvi najjaci, Sterling jos treba da radi kao crnac, a ovaj treci, no comment.

          Indi je najjace resenje, jer nemamo back up za levog beka, a on igra i tu poziciju, ustvari to igra cele sezone u Feynordu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja sam prije jedno 7 dana procitao da Dede ide u Anzhi , za cini mi se 7.5 miliona .. Ako je to istina , onda nemam rijeci , Milan na ljeto nije mogao da ga dovede za 15 , a sad da ga daju za 7.5

            Sto se tice De Vrija , jesu li velike sanse da vam dodje , strasno bih volio da vidim ili njega ili Brunu u PL , najradije obojicu ??
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Ja sam prije jedno 7 dana procitao da Dede ide u Anzhi , za cini mi se 7.5 miliona .. Ako je to istina , onda nemam rijeci , Milan na ljeto nije mogao da ga dovede za 15 , a sad da ga daju za 7.5

              Sto se tice De Vrija , jesu li velike sanse da vam dodje , strasno bih volio da vidim ili njega ili Brunu u PL , najradije obojicu ??
              Malo je 7,5, nemoguce... Sada citam da je Vasco potvrdio da majstor ide na leto 120%...

              Velike su sanse, pogotovo za De Vrija. Jaci je Indi, ali i De Vrij je sjajan, dokaz je da su vec sada integralni deo Holandske repke, a ovaj drugi jos kapiten svoje ekipe.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma da , ono , u tim godinama , nezamjenjivi u reprezentaciji Holandije , nije mala stvar ,nikako ..

                Njih dvojica i Clasie me odusevljavaju , bas su cool ekipa , Feyenoord

                I meni je to za Dedea potpuno nerealno , ali eto vidjet cemo sve
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Clasie je vrlo zanimljiv igrac, onako mali i sitan, ali opet mnogo jak zadnji veznjak... Veliki potencijal..

                  BBC Sport ‏@BBCSport 3m
                  Liverpool could swap Andy Carroll for Newcastle's Hatem Ben Arfa
                  Evo i BBC objavio, cisto da se zna...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://sportwitness.ning.com/forum/t...would-settle-f
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.bbc.co.uk/sport/0/footbal...ce=twitterfeed



                      Koji se likovi vidjaju danas u fudbalu...
                      Last edited by ExEric; 05-04-13, 11:39.
                      sigpic

                      Comment


                      • A najveca fora je sto ovom istice ugovor na leto i sto Blekpul nece ni funte dobiti za njega a ne 25 milki.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma jasno, ali prica je koliko igrac vredi (tj. koliki je njegov kvalitet) a ne koliko ce Blekpul da zaradi. Ja razumem da svaki ciga svoga konja hvali, ali ovaj ga bas pretera (jeste mu sin, but still).
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Ma jasno, ali prica je koliko igrac vredi (tj. koliki je njegov kvalitet) a ne koliko ce Blekpul da zaradi. Ja razumem da svaki ciga svoga konja hvali, ali ovaj ga bas pretera (jeste mu sin, but still).
                            Bio je Pol veliki igrac ali uvek u najmanju ruku cudan lik.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kada se gleda ovaj head to head, bolji je Ince od Zahe, pa samim tim bi trebao da bude skuplji. Precenjen je i Zaha u ovom momentu, ali jbg, Englezi a jos cale prica o sinu..Sta se cudite jbt..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Jedan od retkih koji je igrao za Junajted i Liverpul i koji nije voljen ni od jedne strane
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X