Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post

    Nece doci Williams Nash, sta si se usr'o...
    Pouzdani izvori kazu da je jedna od opcija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pouzdani izvori kazu da je jedna od opcija.
      Sad kad si to napomenuo, rekao je Rodgers da zeli da zameni Carru na leto stoperom istih kvaliteta, aludirajuci na njegovo liderstvo i borbenost na terenu, kao i autoritet. Nesto tako Williams i poseduje...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Opsti utisak je da mi se ne svidja.Prosle sezone mi jedan drug mozak popio s njim,ja gledao par utakmica i samo se iznervirao bezveze.Gledao sam PSG ove sezone dosta puta,a silom prilika je on dosta i igrao jer je Thiago bio povrijedjen,iskreno meni je plitak i ne svidja mi se,mada bi posluzio mozda ekipi kao sto je Newcastle i ti fazoni...

        Auba trkac,mozda ga Wiganski mocni dovedu pa ga Martinez tata nesto i nauci
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Auba trkac,mozda ga Wiganski mocni dovedu pa ga Martinez tata nesto i nauci
          Mocan trkac... Videcemo gde ce otici, u tako manji klub nece sigurno... Swansea-ju ili Svecima bi dobro legao doduse, ali sumnjam ja da ce otici i manju sredinu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Mocan trkac... Videcemo gde ce otici, u tako manji klub nece sigurno... Swansea-ju ili Svecima bi dobro legao doduse, ali sumnjam ja da ce otici i manju sredinu...
            Sta ce njima pored Micua i Lamberta zivih?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sta ce njima pored Micua i Lamberta zivih?
              Gdje ce onakav primitivac od igraca u onakve znalacke sredine,pa ti Fresko majke mi nisi tacan u glavu veceras
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Sta ce njima pored Micua i Lamberta zivih?
                Lambert nije mlad jbem mu sve, treba im mladji na toj poziciji ako ce dalje, a Svonsiju treba napadac, nemoj me jebati sa Michuom.

                Nije primitivac Akane, nemoj vredjati coveka...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Vidi vidi, aktivirali se i vi, hocete najbolju temu da stignete, a?

                  Fina pobjeda danas, samo onaj Suarez mogo je vala jos sta promasit, a meni kapiten na fantasyu..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Vidi vidi, aktivirali se i vi, hocete najbolju temu da stignete, a?

                    Fina pobjeda danas, samo onaj Suarez mogo je vala jos sta promasit, a meni kapiten na fantasyu..
                    Najbolja tema sa najboljim diskusijama je uvek bila ova, to sto tamo nabijate postove je vasa stvar.
                    sigpic

                    Comment


                    • Coutinho odusevio danas, steta za onu sansu. Ono sto je danas definitivno posalo jasno je da Lukas ne moze da igra, ubijali su ga u duelu i Benteke, i Angbolahor(kako vec) i vecina igraca na sredini terena, definitivno nam je najpotrebija neka zver na DMC, MC pa onda sve ostalo.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Дал неко зна где на нету могу да погледам снимак утакмице са Вилом?

                        Comment


                        • Originally posted by Blackened View Post
                          Дал неко зна где на нету могу да погледам снимак утакмице са Вилом?
                          Možeš ovdje:

                          http://www.putlocker.com/file/0E26FEA2FDF49CF7
                          http://www.putlocker.com/file/F854C85A750934C9#

                          I ja ću ponovo pogledati kada ugrabim vremena.

                          Joleon Lescott may be on his way away from Manchester, however, as City are said to be mulling over letting him go to Liverpool.
                          It is being reported that Sakho is considering leaving PSG. Newcastle and Liverpool are linked but he is not excited by the prospect of Newcastle. He is interested in Liverpool though.
                          Štoper se dakle traži i ta se pozicija na ljeto mora popuniti. Škrtel u posljednje vrijeme neprepoznatljiv, loša forma, ni sjenka onog igrača koji nam je držao zadnju liniju prethodne sezone. Vrlo je moguće da će napustiti Anfield na ljeto. Carra će vjerovatno u penziju, Coates je nedokazan i neprovjeren, tako da je dovođenje jednog štopera podmoranje. Williamsa nikako ne bih volio vidjeti u Liverpoolu, prosječan igrač koji nije za ovaj nivo. Sakho je svakako bolja opcija.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • De Lescotta nadje... Rekao sam za Sakhoa, ok je on, ne treba ocekivati neko ludilo, ali ok. Mada bi vise zeleo De Vrija ili Indija. De Vrij kapiten Feynorda a tako mlad, bio bi odlicna opcija, BR i ovi skauti su gledali nekog od te dvojice sigurno. Samo ne Lescott i Williams...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Sta se desava sa ovim oko Xabi Alonsa, prica se navodono da smo spremni da damo 10 miliona za njega? Licno bi voleo da se vrati ako ima tu istine, cenim da moze barem jos dve godine da odigra na trenutnom nivou.

                              Comment


                              • Ima neke price, on je rekao da ako se vrati u PL, samo jedan klub je u opciji...

                                Videcemo, njemu sledece godine istice ugovor, pa ce ga ili produziti sa Realom, ili ce otici, sve zavisi i od Mourinha, da li ce taj da ostane, da li nece, ako hoce, hoce li raditi renoviranje ekipe, da li ce osveziti ekipu mladjim igracima, sve su to pitanja na koja cemo dobiti odgovore na leto, ili bar malo pred leto...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X