Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nece ni Strootman biti jeftin, a i traze ga veliki klubovi, such as Manchester United... Mkhitaryan ce biti 20m, evra, a to je 16m funti, za toliko ce ga ovi pustiti, tako su rekli. Treba nam jos jedna snazna opcija u napadu, i dalje je ovo po meni malo. Ali, naravno vezni BTB ili zadnji i stoper su a must opcije.

    Sto se tice Eriksena, verovatno je sazreo ove sezone, u poslednje vreme mnogo dobro igra, bas. On ne bi smeo da bude skup, a i BR je na konferenciji malo mrmljao o njemu kada su ga pitali novinari, pokusao je da skrene sa te teme, ali jasno je da ga jurimo na leto.

    E da, za Razzu sam se ja upravo plasio da ce biti novi Walcott, Lennon, i msm da to mozda najvise moze biti, moze i bolje, ako se sa njim bude radilo na pravi nacin, ali ne verujem da on odjednom moze da postane kreativan ili tako nesto...
    Last edited by Freshman; 31-03-13, 19:49.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Pa nece ni Strootman biti jeftin, a i traze ga veliki klubovi, such as Manchester United... Mkhitaryan ce biti 20m, evra, a to je 16m funti, za toliko ce ga ovi pustiti, tako su rekli. Treba nam jos jedna snazna opcija u napadu, i dalje je ovo po meni malo. Ali, naravno vezni BTB ili zadnji i stoper su a must opcije.

      Sto se tice Eriksena, verovatno je sazreo ove sezone, u poslednje vreme mnogo dobro igra, bas. On ne bi smeo da bude skup, a i BR je na konferenciji malo mrmljao o njemu kada su ga pitali novinari, pokusao je da skrene sa te teme, ali jasno je da ga jurimo na leto.

      E da, za Razzu sam se ja upravo plasio da ce biti novi Walcott, Lennon, i msm da to mozda najvise moze biti, moze i bolje, ako se sa njim bude radilo na pravi nacin, ali ne verujem da on odjednom moze da postane kreativan ili tako nesto...
      Ne mora Strotman konkretno, samo neko pored Dzerarda ko ce biti upgrade. Ja jesam za Eriksena ali samo ako dodje jos jedan pozadi. Mada ako bi dosao Eriksen, ja bih povukao Hendersona i to bi mi bili starteri a Lukas na klupu. Hendo mnogo posla odradjuje. Videli smo protiv Sautemptona koliko je problema bilo bez njega na sredini, protiv Totenhema takodje. Potrebna je cvrstina. Hendo je bolji od Lukasa a ni Eriksen nije operisan od defanzive + igra dobar presing u Ajaksu. Dzerard-Hendo-Eriksen je meni do jaja za sledecu sezonu.

      Nikad od Sterlinga ne moze kreativac biti ali moze da se izvuce od njega da digne glavu i da vise ide u sredinu a ne da ide pravolinijski i centrira levom. Kakav je samo pas dao za Kola protiv WH-a kad smo okrenuli, samo zato sto je digao glavu.

      Jos jedna jaca opcija u napadu je moranje. Aleksis idealan ali i skup. A nesto osecam da ce novi napadac biti Gameiro, mislim da mora bolje ali nije los za rotaciju i male utakmice.
      sigpic

      Comment


      • Igrao bi i meni Hendo pozadi, mnogo trci, prelazi kilometre i kilometre i bas odradjuje posao u defanzivi, plus, ubacuje se kada treba, sto smo i danas videli, smekerski je zavrsio, i ako dodamo na to da ume da posalje mnogo bolestan pas(opet kapiram Kapiten ga ucio ) moze onih 16m da nam se isplati kad tad. Lukas na klupu dok se ne sastavi, povremeno ce njega BR ubaciti u prvu, mozda vec sledeci mec.

        Sto se tice Eriksena, Ajax igra taj presing i on je vrlo kvalitetan u tom polju, ali pozadi ne voli bas da se vraca i poprilicno je letargican igrac po tom pitanju kada njegov tim nema dugo loptu, nesto kao Ozil prosle sezone, posto cujem da se popravio ove Nemac po tom pitanju. E isto tako Eriksen, mnogo je lenj kada treba da se brani, ali presing ume da izvrsi. Doduse, on je mlad igrac i kapiram da ce se to vrlo lako popraviti.

        Za Razzu znam, ostaje da se vidi dokle ce on dogurati...

        Od Alexisa nema nista, on ce verovatno u Juve kako izvori kazu, a ne bi taj ni dosao kod nas, on je LS igrac i mora u LS tim... Gameriro je pristojan back up, ali ne smemo da zaboravimo da imamo i Borinija, slican su profil obojica i nisam za njega Francuza...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Mertens je realna opcija a nije preskup, moze i Grizman. Ma ima igraca koliko hoces, samo treba gledati dalje od nosa.
          sigpic

          Comment


          • Ma da idemo po brata Aubu, Bog da nas vidi bre...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ne bih da komentarisem danasnju utakmicu, tri boda su tri boda ali brate moglo je biti svasta.
              Zao mi je sto Coutinho ne pogodi ono ali i ovako je dobro asistencija i mnogo dobrih pasova i prodora.
              Nadam se da je BR uvidio da od Lukasa nema leba i da ce na ljeto traziti igraca koji ce igrati zadnjeg veznog ali i igrace u odbrani gdje skripi na sve strane. Sad do kraja prvenstva treba pokusati osvojiti sto vise bodova jer jedino tako mozemo privuci dobre igrace i zadrzati Suareza jer nije isto zavrsiti na 6 i 10 mjestu.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ma da idemo po brata Aubu, Bog da nas vidi bre...
                Cuti bre jezik pregrizo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Cuti bre jezik pregrizo.
                  Kako ovo da protumacim, je l' to pozitivno, ili negativno ???
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Kako ovo da protumacim, je l' to pozitivno, ili negativno ???
                    Negativno,indijanac je Auba

                    Iniga Martineza ako dovete moram za vas poceti navijati <3
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Kako ovo da protumacim, je l' to pozitivno, ili negativno ???
                      Negativno, klasican igrac za male ekipe.

                      Ne spominje se Inigo Akane, nazalost. Moja zelja ali ne i Brendanova. Pominju se ova dvojica iz Fejnorda od mladjih + jebeni Viljams. Gledaju i Sakoa ali on je izgleda skup.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma to sam onako rekao za Martineza,zna se sta ja zelim za njega
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nije Auba indijanac Akane...

                          Inigo je svima zelja, ali to ja mislim nije u glavi Brendana. Gledali smo De Vrija, ali Indi je jaci stoper, i iskreno se nadam da smo i njega pratili, covek igra sve zivo tamo u Feynordu, sila igrac... Dobar je De Vrij, reprezentativac decko postao. Sakho nece ici iz PSG, rek'o tako Leonardno, a potvrdio i Carlo...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Meni je Sakho kiksara,jak je ovako fizicki i ima tu potencijala,ali priglup mi je nekako

                            Nagledao se Akan Aube u posljednje vrijeme,bombona za Aston Ville igrac,ma uklopio bi se haos tamo da trckara
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Gledali smo i Indija usput ali vise De Vrija. Vise bi nam on legao ali nije ni De Vrij losa opcija. Samo da ne dodje Vilijams.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Meni je Sakho kiksara,jak je ovako fizicki i ima tu potencijala,ali priglup mi je nekako

                                Nagledao se Akan Aube u posljednje vrijeme,bombona za Aston Ville igrac,ma uklopio bi se haos tamo da trckara
                                Igra dobro ove sezone, prosle kiksao kao nezdrav, zbog toga ti je mozda u glavi kiksara... Fizicki jak i izuzetno brz, ali ok, nije toliko pametan, mada se moze to popraviti, mlad je on jos...

                                Ma koja Aston Villa, ne sprdaj se tu...

                                Nece doci Williams Nash, sta si se usr'o...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X