Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Insa se jedno vreme interesovao Ferguson, ali on je na kraju uzeo Zahu...

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Za Insa se jedno vreme interesovao Ferguson, ali on je na kraju uzeo Zahu...
      Bolji igrac Ins, raznovrsniji i konkretniji. Ako je vec navalio na polovnjake iz Championshipa trebao je njega da uzme ali verovatno se odlucio za Zahu zbog boljih fizickih predispozicija.

      Nijednom od te dvojice nije mesto u tako ozbiljnim klubovima, neki Fulam je plafon za njih po onome sto sam video.
      sigpic

      Comment


      • Henrikh Mkhitaryan age 24 is a huge possibility to be joining Liverpool this summer for a fee of around £17.5mil. Source ( @SDonetskUK)
        + http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-keen-1789984
        sigpic

        Comment


        • Prvo Spursi, sad i mi. Licno nista ne bih imao protiv, kapiram da bi dosao da igra 10-ku, koja nam treba, odlicno sto se mene tice, mlad i sjajan igrac, ali i dalje u usponu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Liverpool boss Brendan Rodgers is hoping to see Steven Gerrard pen a new contract, with extension talks planned.

            The Reds skipper still has 12 months left to run on his current deal, but Rodgers is eager to tie him to terms which would allow the talismanic midfielder to see out his career at Anfield.
            U jbt, nisam znao da mu je ostalo jos godinu dana u ugovoru, ajmo Stivi produzavaj to...

            Srijandeep Das ‏@LFC_360 2h
            Lucas Leiva, despite suffering from recurring ACL injury, loss of form has the highest avg of succs tackles made/game at 4.3. League's best.
            Ocajna forma, ali covek i dalje radi ono u cemu je najbolji godinama u PL...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Do jaja sto je ostavio Danija na klupi posle onog alavljenja protiv Sautemptona, ne sme niko da oseca da ima zagarantovano mesto. Nadam se da ce uci oko 60. i odreagovati na pravi nacin.
              sigpic

              Comment


              • Mora malo da se trgne, ovo je pravi nacin i dobar potez BR-a...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.com/news/late...-to-down-villa

                  Otac po 134324455843589. put igrao povredjen i pritom bio igrac utakmice.
                  sigpic

                  Comment




                  • Kakav je to bogotac...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post


                      Kakav je to bogotac...
                      Al' obrati paznju u akciji kod gola kako je izbacio Kutinja na strani, jeste Kutinjo majstorski uposlio Henda ali ono je masterpiece. Iz odbitka mu ide dosta teska lopta, dvojica idu na njega a on rutinski iz prve u guzvi nalazi ovog na strani. Ispascemo iz lige kad ode u penziju, ako vec spremaju novi ugovor nek bude petogodisnji. Do tada mozda i nadjemo pristojnu zamenu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja inace bas taj gol nisam video i tu sjajnu asistenciju Coutinha, tek u onom malom mini pregledu na kraju tekme... Ma bogotac, kad on ode, ko zna na sta ce liciti ovaj LFC, moracemo da trosimo i trosimo da bi nasli zamenu i opet tesko da cemo je naci...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ja inace bas taj gol nisam video i tu sjajnu asistenciju Coutinha, tek u onom malom mini pregledu na kraju tekme... Ma bogotac, kad on ode, ko zna na sta ce liciti ovaj LFC, moracemo da trosimo i trosimo da bi nasli zamenu i opet tesko da cemo je naci...
                          sigpic

                          Comment


                          • Oduševio me je Kutinjo sa dodavanjima! Fantastičan pregled i osećaj da u pravom trenutku i na pravi način uposli saigrača. Šteta što nije iskoristio onu šansu, posle takođe odličnog dodavanja Suareza...
                            Odlično se razumeju na terenu.

                            Comment


                            • Da da, genijalna oba pasa... Svidja mi se ovo sto smo dobili sa Coutinhom, decko bas vidi na terenu dosta, kreativan je mnogo, i mnogo je dobro kada takvog igraca imas na krilu i koji se ne zadrzava na krilu vec ima slobodu u kretnji, a ne npr Sterlinga koji ovakav pas nikad ne bi poslao i poprilicno je sabijen uz out liniju...

                              Povezujemo se sa Mkhityarianom, to bi bio posao kada bi ga obavili, strasan igrac...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Da da, genijalna oba pasa... Svidja mi se ovo sto smo dobili sa Coutinhom, decko bas vidi na terenu dosta, kreativan je mnogo, i mnogo je dobro kada takvog igraca imas na krilu i koji se ne zadrzava na krilu vec ima slobodu u kretnji, a ne npr Sterlinga koji ovakav pas nikad ne bi poslao i poprilicno je sabijen uz out liniju...

                                Povezujemo se sa Mkhityarianom, to bi bio posao kada bi ga obavili, strasan igrac...
                                Razza ako nastavi da stagnira, daj Ajbija da vidimo sta on moze.

                                Kutinjo dosta pomaze i u defanzivi, licno to nisam ocekivao od njega. Prezadovoljan sam ovim do sada, odradjuje dosta toga a kad su konkretne stvari u pitanju 2 gola i 3 asistencije.

                                Mkitarijan ce mnogo kostati, ide se po Eriksena. Mada nam je Strotman potrebniji od obojice, Lukas ne zna gde bije. Alen jos gori.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X