Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eriksen mislim da je realnost jer ne vidim ko moze da vam bude konkurent na leto za njega. Bogati ce da se okrenu Isku, Dzejmsu Rodrigezu, mozda Geceu tako da mislim da su Eriksen i Belanda realne jeftinije opcije za ostale klubove a i pitanje ko ce juriti 10-ke. Real, Barsa, Siti imaju odlicne igrace na toj poziciji, mozda Arsenal, mozda ludi Sparsi opet (mada imaju 3 igraca tu) i mozda mi ako ode Runi.

    Esli Vilijams ima neke lude statisicke podatke za stopera ali mi se nikad nije svidjao i obzirom da ce u avgustu da napuni 29 godina ja bih to zaobisao, jedino ako Rodzers bude tvrdoglav pa ga dovede.

    Ben Arfa je odlican igrac ali sklon povredama i msm da ce ga Njuka preceniti, De Vrija nisam gledao dok je Markovic odlican potencijal, ali za sada samo to - potencijal (a i iskreno mislim da nije za PL).
    sigpic

    Comment


    • Hm... nisam bas siguran za Eriksena, mlad perspektivan. Dosta ekipa ce ga hteti, plus imace sasvim realnu cenu u odnosu na druge igrace tako da ce Liverpul imati konkurenciju.

      Vilijams sasvim solidno igra u Svonsiju, ali nije on taj kalibar. Kada se samo setim kako je izgledao protiv nas u porazu od 6:1... bese toliko?

      EDIT: Kad kazem "protiv nas" mislim na reprezentaciju a ne na Junajted! Da se neko ne zbuni...

      Comment


      • Da, samo sto nama ne treba 10-ka nego zadnji vezni pored Dzerarda. Daj Strotmana, Eriksen mozda nekom drugom prilikom.

        Vilijams ako dodje najebali smo. De Vrij je dobar igrac ali mislim da nam treba neko pouzdaniji i iskusniji.

        Ben Arfa bi kostao najmanje 15 miliona a odigrao bi 10-15 utakmica po sezoni. Najgore moguce resenje.
        sigpic

        Comment


        • Eriksen je realan, ali i AVB ga gleda, a mislim da ce oni imati prednost, zbog LS. De Vrij je talentovan i po njega treba ici, nisam nikako za Williamsa. A ovo za budzet od 20m, cenim da nije tacno uopste...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Eriksen je realan, ali i AVB ga gleda, a mislim da ce oni imati prednost, zbog LS. De Vrij je talentovan i po njega treba ici, nisam nikako za Williamsa. A ovo za budzet od 20m, cenim da nije tacno uopste...
            Ma bice sad bar 30-35 jer smo smanjili onaj dug, potpisani mocni ugovori sa Voriorom i Sevroleom a i Brendan je stekao neko poverenje kod FSG-a, bili su prilicno rezervisani prema njemu kad su ga doveli.

            Od pominjanih opcija, ja sam da se uzmu De Vrij i Sako iz PSZ-a. Jeste da ovaj drugi nije napredovao koliko se ocekivalo ali to je nenormalan potencijal, nikad ne znas kad moze da eksplodira, a Karlo bi nam ga dao.

            Samo nek uzmu Sparsi Eriksena, da se mi okrenemo Strotmanu.
            sigpic

            Comment


            • Strootman ce biti 20m minimum, to ti garantujem. A sto se tice Sakhoa, nesto mislim da on ne ide odatle, Carlo ima Alexa i Thiaga, ali Alex je vec starac, a Sakho standardno igra za PSZ bilo da je Alex povredjen ili ovaj drugi. A bez 20m, cenim da nece ici Sakho iz PSG-a.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Za Strotmana cete imati ostru konkurenciju!

                Sako pod hitno da menja klub ako misli da napreduje, iako je on jos poprilicno mlad za stopera.

                Comment


                • Zadnji vezni you say...

                  Takvih danas makar ima koliko oces, cak ima odlicnih a jeftinih opcija i u PL.
                  sigpic

                  Comment


                  • Diame nije lose resenje, kockanje koje itekako moze da se isplati za 3.5m.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Strootman ce biti 20m minimum, to ti garantujem. A sto se tice Sakhoa, nesto mislim da on ne ide odatle, Carlo ima Alexa i Thiaga, ali Alex je vec starac, a Sakho standardno igra za PSZ bilo da je Alex povredjen ili ovaj drugi. A bez 20m, cenim da nece ici Sakho iz PSG-a.
                      Moze i za manje od 20 mozda, a ima i varijanta Asaidi + cash.

                      Diame i Strotman u paketu, ja sam to i rekao mnogima ovde. Za otprilike iste pare mogu da se uvaljaju Lukas i Alen a nebo i zemlja u kvalitetu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Diame nije lose resenje, kockanje koje itekako moze da se isplati za 3.5m.
                        Diame, Mulumbu, Jakob, Snajderlin, Tiote, Mbia...
                        sigpic

                        Comment


                        • Tu je i Song...

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Diame, Mulumbu, Jakob, Snajderlin, Tiote, Mbia...
                            Tiote i Mulumbu bi nas dosta kostali, cenim i Snajderlin s obzirom na to kako igra ove sezone. Jakob i Mbia nisu za Liverpul tako da samo Diame od navedenih za smesnu klauzulu.

                            Ever Banega bi nam isto legao, tata.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Tu je i Song...
                              Ja sam navodio iz PL samo.

                              Originally posted by S-Nash View Post
                              Tiote i Mulumbu bi nas dosta kostali, cenim i Snajderlin s obzirom na to kako igra ove sezone. Jakob i Mbia nisu za Liverpul tako da samo Diame od navedenih za smesnu klauzulu.

                              Ever Banega bi nam isto legao, tata.
                              Tiote mozda, Mulumbu nema sanse da kosta vise od 10 milki, s' tim da mislim da ni Tiote vise ne vredi koliko je vredeo prosle sezone.

                              Jakob je meni odlican igrac, a gde Mbia nije, covek igrao pre 2 godine protiv nas u LS i bio odlican, moze i na stopera i na zadnjeg veznog, da smanji kurcobolju malo i dobijas jako dobrog igraca.
                              Last edited by ExEric; 17-03-13, 12:46.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ja sam navodio iz PL samo.
                                Tu svi nabiju cene igracima, tesko je uzeti nekog ko ce igrati jednako dobro koliko je i placen a mi nismo Celsi ili Siti da tek tako mozemo da bacimo pare. Mora mnogo da se vodi racuna, posebno posle prethodnih gresaka.

                                Da je lakse uzeti igraca iz PL, ja bih odmah isao po Lalanu i Kabaja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X