Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebi bre!

    Suarez 1-0!
    Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

    Comment


    • Originally posted by MilošCZBG View Post
      Jebi bre!

      Suarez 1-0!
      Komentarisanje tekmi je u ovoj temi...

      http://www.sportklub.info/forum/show...akmica/page505
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Velika pobeda, i veoma vazna za nas, sada ce samopouzdanje jos vise da poraste, 4 pobede u nizu, i 3 u PL, konacno pravi liverpul, i konacno pobeda protiv timova iz gornjeg dela tabele, a to nam je zaista nedostajalo, jos 10 kola do kraja imamo derbije sa Celsijem, Njukaslom i Evertonom u kojima isto moramo traziti pobede, i igramo protiv da kazem slabijih timova gde ocekijem dosta bodova. Optimista sam, ali zaista treba da se desi cuo da bi isli u ligu sampiona, ali prioritet je to 5 mesto koje vodi u ligu evrope
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Jedvo ja prezivi ovo danas kakav haos i kakva utakmica nema reci.
          Stvarno nam je potreban zadnji vezni jer (Aco) Lucas nije za prvi tim i sto se mene tice nikad nije ni bio ali ajd...
          Sta reci za Dawninga, nemaga citavu utakmicu i onda onaj gol, ma ima da mu stavim sliku na zid od sobe u prirodnoj velicini
          Jonson me je razocarao kao i kompletna odbrana (osim Enrikea) ali dobro vjerovatno ce to BR srediti.
          Sad idu 4 lakse utakmice ali treba ici korak po korak i ne uzdizati se previse.

          Comment


          • Nadam se da nece razocarati u sledecoj utakmici jer su imali te periode u proslosti.

            Navijao sam za Totenham ali svaka cast na borbi...
            Znao sam da je Suarez lud, ali da krene na Musu, to je vec neki novi stepen ludosti! ;)

            Comment




            • Prvih 50,neka ih bude makar jos 150
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ja sam stvarno presrecan zbog pobede. Ocekivao sam bolju igru i ubedljiviji rezultat ali mozda i najbolje ovako. Okrenuli sa slabom igrom na Enfildu protiv ozbiljnog protivnika. Sad valjda konacno vide da mogu mnogo toga i red je da Enfild opet bude tvrdjava. Stvarno odlicna ofanzivna resenja imamo i dajemo golove lagano. Odbrana je kanal ali to ce valjda doci vremenom. Potreban nam je zadnji vezni ko leba i ne vidim zasto je Eriksen prvi pik za leto. Imamo sasvim dovoljno igraca u klubu da iznesu tu poziciju i naredne sezone. Lukas je protiv svakog jaceg protivnika najslabiji faktor(Arsenal, Totenhem, Siti, Junajted od januara na ovamo). Zbog ove dve teske povrede je totalno pao i nije mu mesto u prvoj. Igrao bih sa Hendersonom tu pozadi pored Dzerarda trenutno a na leto bih doveo Diamea koji ima smesnu klauzulu i Banegu ili nekog slicnog njemu.

                Priznajem da sam bio ubedjen na 1:2 da je gotovo ali malo su se trgli i poceli opet da igraju solidan presing i imali srece. Na 2:2 sam nekako osetio kakvu-takvu pobedu jer i Totenhem kao i mi ima dosta mentalnih padova i oscilacija. Nisu odustali kao milion puta ranije i zato su imali srece da izvuku ovo. Raspored je fenomenalan do kraja, nikad bolji na kraju sezone otkad ja pratim Liverpul. Od 9 preostalih najmanje 7 mora da se pobedi, mada ja smatram da mora svih 9 al' ajde, tesko je napraviti takvu seriju u ligi kao sto je PL.

                Luisov jubilarni 50. a ako bude igrao do kraja sezone svaku utakmicu protiv QPR-a ce odigrati 100. utakmicu za klub. Ubedjen sam da ne ide, kad nije proslo leto nece ni sad. Ono je bila sumorna atmosfera i rezultati, sada je bolje, on uziva i verujem da je tu bar jos godinu dana.

                6. smo na tabeli i to je najvisa pozicija ove godine. Arsenal gostuje Svonsiju i ako odigraju nereseno a mi dobijemo Sautempton 2 ili vise razlike bicemo i 5. narednog vikenda. Al' to je nebitno, samo da se dobije Sautempton. Nece biti lako.

                Za kraj posta, besplatan video na sajtu koji treba obavezno da odgledate. Karager legenda, kad bi ostao bar jos godinu dana.

                http://www.liverpoolfc.com/news/late...out-free-video
                sigpic

                Comment


                • Lak raspored je tu, u igri je 27 bodova. Idu nam cetiri relativno "lake" tekme gde se moraju uzimati bodovi, gostovanje Svecima ce biti zajebano, ali ovako puni samopouzdanja, mora da se dobije to. Onda ide raspala Villa za koju ja jos uvek ne verujem da su nas dobili na Anfieldu. Njima da se vrati za taj poraz, ako ne uzmemo bodove najgoroj ekipi u ligi onda ne znam. Pa nam dolazi cvrsti WH, pa slabasni Reading, dakle cetiri tekme gde ne smemo gubiti bodove, a onda nam dolazi uzdrmani Chelsea, sada uzdrman, videcemo ih kako ce izgledati u nastavku sezone, mozda se oni debelo poprave...

                  A kada su Spursi u pitanju, svaki komentar je suvisan...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Videcemo sad reakciju, do sada su uvek zasrali kad se nesto od njih ocekuje. Mada mislim da sad konacno nece biti problema, da ce biti dobar finis sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako bude bio dobar finis, ko zna gde cemo zavrsiti na kraju, da ne baksuziram pa da kazem gde....

                      Jbt sada kada se prisetim Aston Vile, pa mrtvog Stouka koji nam uvali tri komada, mentalna padanja i kiksevi protiv Arsenala i Sitija, mala kradja protiv Utd, da barem pola od ovoga, pola, nije bilo, eto nama borbe za top4 jbt... Nadam se da smo ovim nizom od 4 pobede u nizu dobili konstantnost u igri za rezultatima za dalje...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Juce timski bas nismo bili na nivou pa nije doslo do izrazaja to kako je Najveci odigrao. Jebeni master ove igre.

                        sigpic

                        Comment


                        • Na 1:15, kakav pas za Dauninga, ovaj se nije mora ni pomerati sa svoje pozicije, loptu je na tacnu dobio...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ovo za Luisa posle iz prve je meni jos bolje, jos te pasove da vrati i malo vise ubacivanja iz drugog plana i imas starog Stivija bez problema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              jos te pasove da vrati i malo vise ubacivanja iz drugog plana i imas starog Stivija bez problema.
                              Ubacivanja iz drugog plana tesko da ces nagledati. Procitao si (valjda) onu analizu sto sam okaci vezano sa njegovu rolu, jednostavno on je u trenutnom stanju, kao veteran, najjaci u ovoj roli, da diktira tempo sa nase polovine i da snajperski nalazi igrace u napadu, kao klasican zadnji veznjak, statistika govori dosta. U defanzivi je sasvim solidan i jak i to je jos jedan bonus. Ubacivanje u drugi plan bi za njega bio samo napor dodatni, jer mislim da on za to nema snage ceo mec, i bzvz ce se trositi mnogo vise ako bude isao napred, nije vise mlad, zato ne moze da bude onaj stari Stivi koji moze trcati 180 minuta konstantno, nema sanse za to...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ubacivanja iz drugog plana tesko da ces nagledati. Procitao si (valjda) onu analizu sto sam okaci vezano sa njegovu rolu, jednostavno on je u trenutnom stanju, kao veteran, najjaci u ovoj roli, da diktira tempo sa nase polovine i da snajperski nalazi igrace u napadu, kao klasican zadnji veznjak, statistika govori dosta. U defanzivi je sasvim solidan i jak i to je jos jedan bonus. Ubacivanje u drugi plan bi za njega bio samo napor dodatni, jer mislim da on za to nema snage ceo mec, i bzvz ce se trositi mnogo vise ako bude isao napred, nije vise mlad, zato ne moze da bude onaj stari Stivi koji moze trcati 180 minuta konstantno, nema sanse za to...
                                Citao sam analizu, kako ne bih procitao nesto vezano za njega. Samo ja mog omiljenog igraca znam maltene u dusu i znam tacno sta mu treba, sta moze, sta ne moze. Ne mislim tu na konstantna ubacivanja iz drugog plana. Ima situacija na terenu i akcija kada on ostane pozadi iako ne bi trebalo. Ubacuje se on i dalje ali kao da je tu malo izgubio osecaj i nije uvek tu kada treba. Obrati paznju nekad kad ima prostora da on tu fali. Takodje i nije dobio dosta lopti kad se dobro otvorio ove sezone. Znam ja za te role veznjaka u Brendanovom sistemu, zahtevaju ogromno strpljenje i takticku disciplinu jer oba beka imaju wing back rolu zbog toga sto je zamisljeno da se 3 igraca iz ofanzivne trojke konstantno rotiraju i da to ne budu klasicna krila. To mozemo ocekivati u narednim sezonama da se iskristalise.

                                A to za drugi plan se odnosi i na Lukasa. Previse rezervisan. Ne ide nikad, iako ima u nekim utakmicama stvarno gomilu prostora. Mislim da kad bi se Dzerardu na leto doveo pravi partner da bi on bio jos bolji sa njim i da bi se sistem dodatno usavrsio. Nazalost, to se ni ne pominje, samo 10-ke koje bi igrale ispred Dzerarda i Lukasa. Iz nekog razloga Rodzers smatra Lukasa nezamenljivim.

                                Sa tim ubacivanjima bismo dobili jos jednu dimenziju u igri. Kad Dzerard u svom stilu promeni stranu, onda njegov partner treba da krene napred i iskoristi to a u tranziciji kad taj zadnji vezni oduzme loptu Stivi treba da se zaleti. To jos da ubacimo + neko profila Sanceza kao 3. igrac pored Luisa i Danija i imamo skoro sve sto nam treba. Ostaje usavrsavati to i napraviti dubinu u timu. Posle toga doraditi odbranu i onda krenuti u ozbiljne vode i borbu za najvrednije trofeje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X