Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno samo je trebao i Stiv da ostane.

    7 Liverpool supporters were attacked by 40 Zenit hooligans last night.
    sigpic

    Comment


    • Ccc, ludi Rusi...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Liverpool team in full: Reina, Johnson, Skrtel, Carragher, Enrique, Allen, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.

        Subs: Jones, Coates, Lucas, Borini, Shelvey, Suso, Wisdom.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Sta je sa Coutinhom i Assaidiem ?

          Comment


          • Assaidi umro, a Coutinho ne moze da igra u LE za to sto je vec igrao za Inter u ovom takmicenju.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Kad ce Stevie odmarati ?

              Covjek u ligi nije propustio minutu , za Englesku je igrao 90 protiv Brazila , sad igra ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Kad ce Stevie odmarati ?

                Covjek u ligi nije propustio minutu , za Englesku je igrao 90 protiv Brazila , sad igra ..
                To je onaj stari Stivi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Lepo od strane fc Liverpool

                  http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...avnosti-Srbije
                  GIFSoup

                  Comment




                  • Ako ste zaboravili zasto tako ludo volite Liverpool, pogledajte ovaj klip. Mene nije sramota da kazem, plakao sam i najezio sam se

                    Comment


                    • Raheem Sterling has revealed why he has quit the social networking sites Twitter and Facebook.

                      "I just need to get my head down, really, and concentrate on my football, start scoring goals, stuff like that.

                      "I'm going to be more and more professional.

                      "I won't be back on there. Me and Twitter are finished!"
                      Vidjet cemo koliko ce izdrzati

                      Sturridge najverovatnije igra od prve minute protiv Swansea-a.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Dok je bio povredjen, isto je Jack uradio. I sami vidite kako igra sad, tako da ovo moze biti vrlo dobar potez.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Vozdra raja,evo i mene

                          Kao sto vidite iz nicka da podrzavam Liverpool i tako to.

                          poslije mozda i nesto napisem
                          LIVERPOOL


                          Liverpoolski crveno,liverpoolska pobjeda,liverpoolski naslov.

                          Ovo zadnje odavno nismo vidjeli,no hocemo.
                          Zasto?
                          Pa imamo Rodgersa.Brandona Rodgersa.
                          Covjeka koji izgleda da zna sto hoce,i radi ono sto zna al ga nece.
                          Zasto ga nece?
                          Pa postoji vise razloga zasto ga nece.Jedan od njih je onaj od limitiranog kadra,jer iskrano mi osim Gerrarda i Suareza na terenu nemamo igraca koji mogu okrenuti utakmnicu.Mozda se tu i Sturdige ukljuci.
                          Postoji tu hrpa kvalitetnih potencijalnih igraca kao sto su Henderson,Allen,Lucas,Coutinho,Suso,Sterling,Enriq ue,Wisdom.
                          Lijepa su to imena sad a bit ce jos ljepsa za 1-2 sezone jer ne moze ni Rodgers nit iko drugi,pa ni vi/mi sa foruma koji znamo sve doci u klup ovakvog renomea i sa ekipom u rasulu uradit cudo.Ne moze se izboriti LP,ne moze se drzati konstantnost u ligi.Pogotovo u ekipi igraca od 18-23 godine.Neuigranost,nedostatak samopouzdanja i pritisak medija i svega ostalo cini svoje.
                          Trazi se od igraca da igraju kao WC igraci i normalno da nece moci.
                          Trazi se od ekipe da igra kao da je skupa 2-3 godine i to nakon samo jedne polusezone.
                          Trazi se LP,dobivanje Zenita koji ima love koliko hocete i moze da si kupi jednog Hulka i da on sam rijesi utakmnicu,pogotovo protiv ove nase limitirane odbrane.
                          Za svaki uspjeh je potrebno strpljenje.BvB-a ni Barce nije bilo nigdje na vidiku a eno ih danas.Masinerije.Isto se moze i reci za Juventus.Postepeno su dizali igru i dovodili je do savrsenstva,do nepobjedljivosti.
                          Tu i tamo koji igrac se dovede al sve je to u jednu ruku isti kadar igraca,isti tim ljudi koji su oko kluba.A imalu su strpljenje.Padove i poraze.Pobjede i fantasticne predstave.Smijali su im se i nama se smiju.I mi cemo se njima.
                          Da su vlasnici trazili instant uspjeh potpisali bi Rodgersa na 2 sezone,a ne na 5,iskesirali mu 200mil i rekli nek napravi gloryhunter klub.Liverpool to nije,Liverpool to nece biti.
                          Ni prve godine nasih najvecih legendi nisu bile fenomenalne.Svima im je trebale 1-2 sezone da stvore klub pred kojim se je tresla citava Europa i zato

                          IN RODGERS I TRUST

                          *sve slicnost sa postovima na ss.ba su namjerne (ovaj

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post


                            Ako ste zaboravili zasto tako ludo volite Liverpool, pogledajte ovaj klip. Mene nije sramota da kazem, plakao sam i najezio sam se
                            to su bila vremen... isto tako kao ti, svaki put kad gledam ovo sav se najezim i ne mogu da vjerujem sta se ovo sad desava sa Liverpool om... YNWA

                            Comment


                            • Mislim da je došao red za pobjedu na Swanseaom, jer od kada su ovi ponovo postali član Premiershipa Liverpoolu nijednom nije uspjelo poći za rukom da savlada Labudove. Inače u 8 međusobnih duela kolika su ova 2 kluba igrala nešto uspješnija Swansea sa 3 pobjede, dok je Liverpool slavio 2 puta, a zadnji put davne 1983. godine. Neriješeno je bilo 3 puta, dok je gol razlika blago na strani Swanseae - 9-8.

                              Susret sudi Webb sa pomoćnicima Mullarkeyom i Cannom.

                              Spoiler
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X