Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Official Line Up: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Henderson, Suárez, Shelvey & Downing.
    Subs: Jones, Wisdom, Skrtel, Allen, Borini, Sterling, Coutinho.
    Nadam se nekoj do jaja partiji od samog starta pa da Kutinjo dobije pola sata.
    sigpic

    Comment


    • Zakasnio si Nashko nekoliko sekundi pretpostavljam...

      Hendo ovde ide na krilo, nije to toliko dobro, ali momak je u odlicnoj formi pa ne brinem toliko... Samo me zanima zasto je Selvi u prvoj... Mogao je Borinija u prvu i poznata trojka u vezi, ali BR voli da komplikuje stvari...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Lukaku na klupi za WBA, dobro je, imamo dosta problema sa fizicki dominantnim napadacima.

        Smor sto je Shelvey u prvoj.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Borinijev fitnes jos nije na nivou, treba nam spremnost na presingu, WBA ima tehnicki slabu odbranu.

          A i ne znam sto bismo raspravljali kad je samo Sterling trebao da pocne i to je to.

          Mada mozda njega cuva za Zenit.
          sigpic

          Comment


          • Cuo sam da i Sterling ima problema sa fitnesom...;)

            Bosh je u pravu, prava sreca sto je Lukaku na klupi, nas unistavaju ekipe sa fizcki jacim napadacima, Benteke, Lukaku itd...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sto ne igra Staridz?
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by mareliverpool View Post
                Sto ne igra Staridz?
                Laksa povreda posle meca sa Sitijem. Protiv Svonsija verovatno spreman.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mareliverpool View Post
                  Sto ne igra Staridz?
                  Blaza povreda prepona, nece BR da rizikuje...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ovako veceras smo odlicno odigrali ali nismo imali srece, i to se ponavlja tokom cele sezone. Igramo dobro i ubijamo protivnika ali njihovi golmani protiv nas se pretvaraju u neke super-golmane koji vade sve zivo i mrtvo i ne znam zbog cega je to...

                    Ali znam da ce doci i dan kad ce nas celavi smoto a.k.a REINA poceti da brani a nasi sutevi ce s lakocom ulaziti u mrezu, i kad ce se ta sreca okrenuti na nasu stranu mamu li joj jebem u picku raspalu ne znam sta ceka koji kurac ali kako kaze himna : " AT THE END OF A STORM IS A GOLDEN SKY "


                    YNWA

                    Comment


                    • Kakvo crno odlicno, jalovi sutevi i preko 50 pogresnih rutinskih dodavanja. Osim presinga i zalaganja nista nije valjalo. Stiv jos i penal promasio, mada nije tako lose gadjao. Jednostavno lose, niko nije bio na nivou osim Hendersona koji je zamenjen i donekle Dzerarda. Enrike i Glendzo kriminal a znamo koliko inace doprinose napadu i koliko resenja ima preko njih. Tuga i to je to. Samo da se ne zapadne u kanal i nek se nastavi sa radom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Po meni je bilo odlicno, da smo imali te neke "srece" mogli smo 3-4 da uvaljamo... Foster da onako brani ? samo protiv nas je to moguce...

                        Comment


                        • Igra je bila jalova, nije bilo zavrsnog pasa, dobar presing i to je to... Par dobrih sansi, ona Hendersonova, Gerrardov sut i penal, to su nam jedine prave sanse bile, ovo ostalo, sve jalovo...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • ajde penal ok, al kako skide onaj sut dzerardu

                            Comment


                            • Eh sad kad su sve one frustracije koliko toliko nestale moglo bi se nešto i napisat'.
                              Ja sam sinoć bio razočaran pristupom naših igrača, ušli su previše ležerno u utakmicu i bar po meni su potcijenili protivnika. Sinoć sam primjetio dosta stvari zbog koje sam htio TV razbit'. Od Lucasa koji izgubi 3 lopte za 3 minute do Aggera koji je sinoć pokazao da nam treba kvalitetniji igrač od njega. Da kažem i to da me Sterling strašno iznervirao sinoć. Frajer kod izvođenja auta negdje na polovici terena drži loptu i ima tri slobodna igrača and guess what samo je ispusti i ostavi Johnsonu kojem je trebala minuta da dođe do nje. Pa yebote isto kao da vode 3-0. Svi oni šutevi meni ništa ne znače, Baggiesi su pokazali kako se to radi, odigrali jako disciplinovano, strpljivo i na kraju dobili svoju nagradu. Ono sinoć je bila bruka i zbog rezultata a i zbog nepokazanog truda. Još ne mogu da shvatim zašto su onako opušteno igrali, bez agresivnosti. Što se tiče taktike Clarke je odlično pripremio ekipu i svaka mu čast na tome, šteta što je nas napustio. Što se tiče Liverpoola jedino što mi se nije svidjelo su pozicije Hendersona i Shelveya. Iako su obojica igrali solidno. Brendanu ne treba ništa zamjerit jer kad se promaši onoliko sansi, penal onda je to samo do igrača. Ova utakmica je i definitivno ubila i ono malo nade što smo imali za LP. Bolje bi im bilo da dobro zapnu u EL u suprotnom biće svega i po novinama a i navijači će luditi. Al' ne sumnjam da će razbit' Zenit, takvi su oni.
                              YNWA
                              IN BR I TRUST !

                              A za one koji žele otkaz Rodgersu nemojte biti ludi molim vas, zbog otpuštanja trenera se sada i nalazimo u ovakvoj situaciji.

                              Comment


                              • Majstore, ovo ti je 337. nalog na forumu. Juce si pisao u temi Uniteda pod nickom Cartman, danas si stevie_g. Por ke?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X