Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strotman bi bio i bolja opcija od Eriksena, mislim da bi se lakse prilagodio u PL.

    Belhanda i Tarabt ni ne znaju sta znaju ali u glavi i nisu bas sasvim svoji + im je zalaganje upitno a Brendan samo zeli igrace koji ce mnogo da rade. To je napomenuo u Being Liverpool.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Previse se lozis na njega Frehsko, nije to dobro.

      Belhanda je i jeftinija i bolja opcija od njega. Kakva dobra forma, Ajax bio sesti dok nisu gurnuli i ovog malog Fischer-a u prvi tim, raspadali se bukvalno. Decko sam pobedio Feynoord. Poslednjih par tekmi igra fantasticno i ubedljivo najbolje u Ajax-u. De Jong isto sabija, tako da ti se tvoj Eriksen i ne izdvaja toliko, koliko ti batice pokusavas da predstavis ovde.
      Pusti Belhandu sada, pricamo o Eriksenu, nije ovde niko pominjao ko bi trebao da dodje, potegao sam diskusiju jer si rekao da je Eriksen kurton ove sezone. I ne lozim se ja na njega, samo si me malo iznervirao kada si ovo rekao za njega.

      Momak na pocetku sezone bio sjajan, fascinantan, a ti kazes ocajan bio, drugo, krenula je serija rezultata gde je Ajax igrao remije par tekmi sa jakim timovima, nije se RASPADAO kako ti kazes, onda je usao Victor protiv Zwollea koji je smesan tim, gde je u narednim tekmama i Eriksen bio fenomenalan. Victor je kasnije usao u krizu, jbg, usao u prvi tim i osetila se oscilacija po prvi put, ok potpuno normalno za igraca njegovih godinama.
      De Jong je tu standardan igrac vec dugo vremena, on igra odlicno, ali je Eriksen prvi igrac kluba, bez njega nema igre, nema nicega. Victor je veliki potencijal, ali jos treba sacekati sa njim, pogotovo kada si rekao da je najbolji igrac Ajaxa, momak je izdominirao protiv Zwollea i Feynorda, ali ovo ostalo nije bilo na tom nivou, daleko ispod.

      Sto se tice opcija, naravno da je Younes najbolja, mislis da to ne znam. A Victor ce jos neko vreme igrati u Ajaxu, bar jedno dve sezone, ovu i sledecu minimum, nema nista od njega, taman da se vidi kakav je igrac na duge staze, iako je to Eredivisie.

      Evo pomenuo je Nash zalaganje, isto tako temperament Marokanca je vrlo zajeban, pa i necu biti TOLIKO srecan ako dodje, jer znam kakve je gluposti pravio.
      Strootman je klasa igrac, mozda i najbolji igrac u Eredivisie u ovom trenutku.
      Last edited by Freshman; 04-02-13, 22:31.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Izvini Freshko, necu vise da te nerviram.

        Eto, dobar je Eriksen...
        Spoiler
        ..kada bi se zajebavali..


        Younes je tata, ko se njega docepa, dobio jackpot.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Evo vec par mjeseci vas slusam koliko tupite o tom Belhandi jebo vas on,ja gledao ove sezone Monpellier jedno 6-7 puta,ne bih mu dao ni 5 minuta da mi igra,samo se vuce po terenu i tanak je kao rodni list ne serite vise

          Mozda je i lani bio dobar,ali je ove sezone katastrofa
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Younes je tata, ko se njega docepa, dobio jackpot.
            Nema sumnje da je njegov skill u spoju sa fizikalijama nesto brutalno ali nedovoljno konstantan cak i za Francusku ligu. Nepouzdan igrac, u stanju da okrene utakmicu u bilo kom pravcu. Skautiraju njega veliki klubovi dosta dugo ali bas iz tog razloga nije presao nigde do sada.

            Moje je misljenje da svaki ozbiljan tim moze da istrpi maksimalno jednog igraca koji cesto bira neracionalna resenja. Luis je taj kod nas, a on to nadoknadjuje tako da prakticno sve posle utakmice padne u zaborav jer ima nenormalan ucinak. Tako da nam Belhanda ne treba ako mozemo da nadjemo bolje, da je jedina opcija onda svakako jer je klasa za to sto imamo.
            sigpic

            Comment


            • Sto se mene tice ja bih prodao Carrola, Reinu, Downinga, Allena... Dovidjenja molim lepo, i onda da se dovede pismen Cm/DMc
              golman za duze staze(bar 5 god), klasican napadac i stoper ako ostane sta
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Evo vec par mjeseci vas slusam koliko tupite o tom Belhandi jebo vas on,ja gledao ove sezone Monpellier jedno 6-7 puta,ne bih mu dao ni 5 minuta da mi igra,samo se vuce po terenu i tanak je kao rodni list ne serite vise

                Mozda je i lani bio dobar,ali je ove sezone katastrofa
                Prvo Etienne, a sada Younes.

                Belhandu boli patka za ovu sezonu, jer je hteo da ide, ali ga nisu pustili, pa kao fazon, da ga u januaru prodaju. Prosle sezone je igrao doktorski i konstantno dobro. Decko samo da ode u veci klub, pa ces videti Akane..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Evo vec par mjeseci vas slusam koliko tupite o tom Belhandi jebo vas on,ja gledao ove sezone Monpellier jedno 6-7 puta,ne bih mu dao ni 5 minuta da mi igra,samo se vuce po terenu i tanak je kao rodni list ne serite vise

                  Mozda je i lani bio dobar,ali je ove sezone katastrofa
                  Slab je ove sezone, nema pogovora, plus njegovo nezalaganje na terenu, lezernost, mrzovolja, zajeban temperament, sve su to veliki minusi koji ce mu mozda upropastiti karijeru. Ali sta on moze da uradi na terenu, to je sprdnja, koliko je to lucidan igrac. Ako se sredi, top top igrac. Ove sezone mislim da ima 6 golova i otprilike slican broj asistencija, ali je izuzetno nekonstantan ove sezone, zlo. Zato je Cabella izasao u prvi plan ove sezone i cesto igrao desetku umesto Younesa. Cim dosao sa AKN-a, odmah zabio majstor...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • I toliko nezainteresovan , par puta suspendovan i povrijedjen , najbolji je strijelac i vjerovatno asistent tima
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Nisam ja rekao za Capouea da je los samo je krkan preveliki a ja takve ne volim i to je to,nista posebno za mene...

                      Ovog drugog mi ispod casti i da komentarisem,ali eto posto se prica o njemu na forumu kao da je Ozil licno morao sam da uzmem ucesca.Decko je jedan u nizu bolikuraca uz koje ide hiljadu ako,kada,ali,da hoce itd,a ja takve ocima ne mogu da vidim,ublehasa mi je preko glave.Pa jel vi stvarno mislite da su svi ludi,80% ekipa danas nema kreativca ili ima ali ne valja nista i njega kao takvog kakvog ga vi predstavljate niko nece da uzme,e pa nece da moze.Covjek se okrece kao kamion jbt,kao da mu je 38 godina,a francusku ligu mi nikako nije cilj da omalovazavam jer je cijenim,ali se igra lezerniji fudbal i kod Engleza npr bi ga pojeli zivog.Ok odigrao proslu sezone na nivou,ali ako mene pitate uvijek je druga sezona kod takvih kljucna jer treneri protivnika pocnu da te pritiscu vise,odbrane startuju grubo na tebe i pod lupom si,a njega brate u toj drugoj na mapi nema;)
                      Last edited by AK47; 04-02-13, 22:55.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • ahahahhahah ludi arapin
                        Last edited by Nightbird; 04-02-13, 22:54.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Mozemo mi da tupimo o 10-ci koliko god hocemo ali ovakav Lukas + Alen kao zamena toliko iritiraju da je meni bitnije da dodje neko pored Dzerarda ko mu nece skracivati prostor i ko moze vise toga da pokrije, ko donosi stabilnost.

                          Nama prvo treba neko kao sto je Banega ili Tino Kosta, ako nema para za 10-ku nek Henderson, Kutinjo i Selvi iznesu sledecu sezonu pa moze ono tamo leto da dodje neko ko je klasa. Mnogo skripimo i lako se probija ta linija ispred odbrane. A nasi odbrambeni igraci nisu uopste losi, cak naprotiv ali fudbal je mnogo napredovao i nije kao nekad da su dovoljna imena u odbrani da iznesu. Svakoj ekipi je potrebna timska odbrana, zato mi cim ne igramo dobar presing na protivnickoj polovini primimo gol, ako je protivnik jaci onda dva i useremo ovaj ogroman napredak u ofanzivnim resenjima, kreativnosti i realizaciji. Junajted ima strasna imena i rotaciju u odbrani pa je primio preko 30 golova a sve zato sto duva na sredini i sto defanzivno jedino Velbek ljudski odradi ako ga SAF stavi na krilo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cabella je resenje, momak ne lomi kicme kao Younes, ali bi za LFC bio veliko pojacanje.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              I toliko nezainteresovan , par puta suspendovan i povrijedjen , najbolji je strijelac i vjerovatno asistent tima
                              Mislim da ludi Camara ima isto 7 golova kao Younes, dok sto se asistencija tice, Cabella je najbolji asistent, mozda i najbolji igrac Montpelliera.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=683864

                                Comment

                                Working...
                                X