Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sve, ali Hendo umesto Allena je ono sto sam zeleo videti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • TheBibTheorists ‏@TheBibTheorists
      Brendan Rodgers says that he "very much doubts" Coutinho's involvement in the weekend's fixture against Manchester City.
      Nema veze, on je rekao da je spreman, ali izgleda da i dalje vuce malu povredu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Samo Liverpul ovo moze.
        Karager bogotac!Na Suarez je suvisno trositi reci.Ali,zasto je BR postavio tako kukavicku taktiku,da mi je znati...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Au prezivi li iko ovo veceras?
          Nemam komentar, sutra cu nesto napisati sad sam jos pod utiscima...ali Rejna je morao kod drugog gola barem pokusati odbraniti.

          Comment


          • Carra igrac utakmice,doktorski je odigrao i dok ovako igra Skrtel moze samo sa klupe gledati.



            Kakav je igrac Suarez



            Samo Hendo i Messi idu na cetvoricu

            Poslije City-a do kraja prvenstva kuci igramo sa:WBA,Swansea,Tottenham,West Ham,Chelsea,Everton i QPR,a u goste idemo:Wigan,Southampton,Aston Villa,Reading,Newcastle i Fulham.Dobar raspored i ako uhvatimo formu svega moze biti.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Walcottov go je bio metak, ono se ne moze obraniti kada ide u go, jednostavno prejak je sut bio. Puno srece za Liverpool veceras, ali nekada mi Rodgersove taktike nisu jasne. Suarez prakticno sam igra u napadu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Walcottov go je bio metak, ono se ne moze obraniti kada ide u go, jednostavno prejak je sut bio. Puno srece za Liverpool veceras, ali nekada mi Rodgersove taktike nisu jasne. Suarez prakticno sam igra u napadu
                Jest' bio metak, ali se vidi da je Reina ocajno postavljen bio, ocajno... Imali ste i vi srece, nisu svirali cist penal posle igranja rukom ili rukama posto je dvaput dirao loptu Vermaelen, a posle Suarezu skinuo cist gol Scesni. Moglo je da ode u oba pravca...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Au sta videsmo sinoc...

                  Prijatno sam iznenadjen sto je Brendan primetio da Arsenal prima dosta golova iz kontri i da mozemo na taj nacin da ih ugrozimo. To je funkcionisalo sasvim dobro u prvom poluvremenu. Freshko rece da smo se povukli posle 1. gola ali nismo, na samom pocetku smo vec cekali kontru i dali gol iz iste vrlo brzo te se cinilo da smo se zato povukli. Vrlo pozitivna stvar i veliki plus kad je on u pitanju. Onda je doslo drugo poluvreme i dobro smo nastavili, dosao je i fenomenalan 2. gol i onda taj famozni prekid gde Ager ostavlja Zirua samog(Karager ga je do tad drzao u dzepu, bio je potpuno neprimetan) i prima se gol, krece panika po obicaju. Tu je Brendan pokazao da definitivno jos nije zreo trener. Kad god je bio u kadru delovao je vrlo panicno i bezidejno. Izvrsio je samo jednu izmenu. Ajde razumem da je sa Enrikeom hteo da ucvrsti po strani jer Dzonson iz povrede nije mogao citav mec da juri brzonogog Volkota i zaspao je kod 2. gola. Ali zasto umesto Staridza? Stjuart se nije video citav mec, Staridz jeste promasio ono pre nego sto je Luis dao gol ali bio je pretnja i moglo je nesto da se uradi kad god je imao loptu + je za razliku od ovog resio sasvim solidan broj ovakvih utakmica u svojoj duplo kracoj karijeri. Za Stjuarta mu svaka cast sto je izvukao da moze da da doprinos protiv slabijih protivnika i da uzimamo bodove na tim mecevima ali u ovakvoj utakmici taj covek ne moze da igra 90 minuta.

                  Zasto su nas pojeli na sredini u poslednjih pola sata? Lukas ne moze posle 2 teske povrede da izdrzi 90 minuta onakvog tempa. Dzerard je dobro izgledao u 1. poluvremenu i njegovim pasovima smo iznosili loptu i resavali presing. Onda je dobio jaci udarac pred kraj prvog kad je vukao nogu i zastao(vec sam se uplasio nove povrede) i od tada sve slabija i slabija partija. Muceni Alen i Selvi u kakvoj god da su formi, morao je da udje jedan da osvezi vezni red, mozda i obojica pa da sacuvamo rezultat ljudski i pokrijemo defanzivno dosta toga, Henderson bi naravno presao povucenije dok bi Selvi bio ispred. Uz to, da je izasao Stjuart a usao Enrike, Suarez bi presao desno i pomagao defanzivno sto je odlicno radio citav mec te bi Vizdom imao jacu podrsku u 2. poluvremenu.

                  Individualne partije:

                  Reina - skinuo nekoliko zicera ali opet jedan trenutak nepaznje i lose postavljanje, gol.
                  Vizdom - prvo poluvreme zaista dobar, u drugom ocekivano pao, zelen je jos za ovakve meceve.
                  Ager - bio bi savrsen stoper da nema tu boljku defanzivnih prekida gde mu cesto pobegne neko, da je ispratio Zirua ljudski imali bismo 3 boda u dzepu. Ovako su se razleteli po terenu i zgazili do kraja. Veliki krivac juce, ni kod 2. gola nije bas odradio posao kako treba.
                  Dzonson - takodje ocekivan pad sto se mene tice, uvek slabije odigra prvi ili prva dva meca kad izadje iz povrede, jos je bio na levoj strani gde ozbiljnije utakmice ne moze da igra, posebno povredjen.
                  Lukas - kad je taman krenuo kako treba, unistise ga povrede. Na toj poziciji nam treba beton igrac i gromada, koji dobija duele i sve stize i pokriva, taj bi olaksao Dzerardu da igra.
                  Dzerard - Od tog udarca kad je vukao nogu slab, do tada dobar. Bojim se samo da uskoro ne bude injury update, mislim da je trebao da izadje. Ako ne on onda Lukas, zajedno nisu smeli da odigraju 90 minuta. Podigao je formu i sprda se konacno sa slabijima kako zna ali mora da vrati to na jos veci nivo za ovakve meceve, kao i fizicku spremu. Letnje pripreme su nenormalno bitne za njega, mozda mu i dalja karijera zavisi od toga.
                  Henderson - nisam znao da je sposoban za onako nesto, svaka mu cast. Ono je Brendanova zasluga, sve je bolji i bolji. Sto i dalje ne znaci da je igrac za prvu postavu Liverpula ali zasluzuje podrsku sa svih strana. Igra sa sve vise samopouzdanja i pustite te price odbrana Arsenala kante ovo-ono, jesu slabiji ali nisu to tek tako losi igraci pa da moze svako ono da uradi vec decko stvarno dobro igra poslednjih mesec ipo. Zasluzuje mesto u prvoj s obzirom na konkurenciju i nadam se da ga je sad zacementirao, Alena neka u Ligi Evrope da startuje.
                  Stjuart - znamo da je tanak za ovakve utakmice, nek nastavi protiv slabijih da daje doprinos do kraja sezone, na leto prodaja i to je to.
                  Suarez - nije potrebno nesto preterano pricati, kralj.
                  Staridz - konstantna opasnost kad ima loptu u nogama ali dosta oscilacija tokom utakmice. Ono pre Luisa je on vec morao da zavrsi a svideo mi se poluvolej koji je uhvatio, kao i Hendersonov pokusaj loba, nismo to dugo gledali u Liverpulu. Drago mi je da ih Brendan tera da igraju fudbalski a proci ce valjda neki naredni put. Nije mu odgovaralo to sto smo igrali na kontre i sto nije bilo dovoljno menjanja pozicija, da smo to radili kao u nekim ranijim ligaskim utakmicama mozda bismo resili mec vec u prvom poluvremenu.

                  Kad smo kod tog 4. mesta, nije to teoretski nerealno. 7 bodova na 14 kola do kraja je nista, Siti je stigao 8 za 6-7 kola + nam Totenhem dolazi na Enfild ali sinoc smo jos jednom pokazali da nismo ozbiljan konkurent i da smo previse zeleni kao i da Brendan nije zreo trener. Previse je oscilacija. Da je bolje nego sto je bilo prosle sezone, jeste ali gore realno i nije moglo da bude. Sad, da li idemo u pravom smeru. Licno mislim da idemo kad su fudbalski aspekti u pitanju, postepeno ali sigurno. Kad je transfer politika u pitanju, videcemo na leto sta ce biti. U januaru smo uzeli Engleza koji vredi i pogledali malo dalje od nosa i uzeli velikog talenta, koji bi mogao da se razvije u dobrog igraca. Brendan je uradio neke dobre stvari otkad je dosao. Zapali smo u nevidjen kanal i nista nismo mogli, ni krstenu akciju da napravimo a mentalno preslabi. Sada to ofanzivno bolje izgleda, realizacija je na sasvim solidnom nivou i juce smo takodje to potvrdili na teskom gostovanju gde nismo imali veliki broj prilika a dali 2 gola. Ranije toga nije bilo. Ono sinoc mi se svidelo takticki sto je probao ali ocajno zatvaranje utakmice i izmene truba. Takticki je ovo zelen tim. Igramo dobar fudbal, postepeno dizemo formu, dobijamo polako must win utakmice. Mentalna priprema i dalje kriminalna i to je ono na cemu najvise mora da radi, sto kod igraca sto na sebi. Svako ko se bavio nekim sportom je imao momenata na terenu kad se uspanici ili nesto slicno i onda kad pogledas u trenera a on uliva sigurnost, lakse nastavis dalje. Brendan to nema i vrlo panicno im objasnjava kad ih zove da dodju do klupe. Ono sto je veliki plus je sto je izvukao dobru formu iz pojedinih igraca za koje smo mislili da uopste nisu fudbaleri i nadam se da ce se taj trend nastaviti. Ako bude napravio jaci tim, sa njegovim trenutnim trenerskim sposobnostima mi u narednim sezonama i mozemo do 4. mesta ali tu je kraj. Skoro mu je bio rodjendan i moja zelja mu je da napreduje kao trener, jer iskljucivo u tom slucaju i mi mozemo daleko. Fudbalska filozofija mu je 10-ka i teorija, to malo ko ima danas. Ajmo sad to u praksi da se doradi. Napravio bih jednu paralelu, AVB je prosle sezone u svojoj debitantskoj sezoni u ozbiljnom klubu isto imao mnogo problema sa jacima. Junajted u gostima 3:1, kuci od Arsenala 3:5, Liverpul 1:2, Totenhem 1:1, jedino sto je Siti dobio kuci u onoj tvrdoj utakmici sa 2 krstene akcije golom iz penala pred kraj. Sad u drugoj sezoni je to bolje i cini se da je malo zreliji, nadam se da i Brendan moze isto. Poredim ih jer imaju slicnu fudbalsku filozofiju a Murinjovi su ucenici i medju perspektivnijim trenerima trenutno.

                  Jedini nacin da ove sezone dodjemo do tog 4. mesta je bio ostanak Stiva Klarka kao asistenta da zategne covek malo tu odbranu i pomogne Brendanu u mnogim stvarima, vidimo da je strasan strucnjak. Nismo trenutno spremni za to, mozda sledece sezone uz dobar letnji prelazni rok i dalje razvijanje sistema.

                  Za kraj sam ostavio ono sto me dirnulo. Utakmica sezone, svi ga osporavaju vec neko vreme, pljuju, kazu da je za penziju ali on je bio jedan od najboljih na terenu i maksimalno sve odradio. Zato sto je legenda, zato sto ce sve dati za klub, zato sto je odigrao 722 utakmice za klub. Zato sto je on Dzejmi Karager - JEDAN OD NAS!!!

                  Spoiler
                  sigpic

                  Comment


                  • Da obradujem Freska, navodno na tviteru se pojavila info da Rori Smit kaze da Liverpul ima gotov dil sa Ismaelom Mirinom ako uspe da proda/pozajmi Koatesa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pacheco otisao na pozajmicu u Huescu...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Pacheco otisao na pozajmicu u Huescu...
                        Od Barse preko Liverpula do Hueske... Protracen talenat, nazalost tako izgleda. A gledao sam ga u mladjim selekcijama Spanije imao je potencijal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ogroman potencijal je bio, najbolji strelac EP do 19 godina 2009. Doveo ga Rafa ovamo ali mu nije davao neku sansu, kasnije Woy, pa ga Keni poslao na pozajmicu i sad Brendan takodje nema poverenja u njega. Mislim da posle ove pozajmice nekim transferom u tim iz Primere moze da sacuva karijeru.
                          sigpic

                          Comment



                          • Ocekujem ga protiv Sitija.

                            Comment


                            • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                              #LFC have a deal in place for Isimat-Mirin It presupposes that #LFC get a bid for Coates according to Rory Smith The Times
                              Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll
                              Alexander Doni's contract has been cancelled by #LFC via the Echo.
                              Otisao Doni, kao da nije ni bio... Dobro je da smo se i njega resili...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                                Suso could be on his way to Wigan on loan #LFC
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X