Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Zna li ko zasto ovaj ne potpisuje?
    Potpisao odavno, ceka se jbena dozvola za rad...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Vjerovatno se ceka radna dozvola.

      Veceras ocekujem:Reina,Glen,Carra,Agger,Enrique,Lucas,Hend o,Stevie,Downing,Suarez,Sturridge.Klupa:Jones,Wisd om,Skrtel,Allen,Shelvey,Sterling,Borini.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Henderson, Gerrard, Downing, Suarez, Sturridge.

        Mogući sastav za večeras, vrlo vjerovatno da ovako bude i bez većih iznenađenja Rodgersa. Po trenutnim formama naš najjači sastav. "Xavi iz Walesa" ponovo na klupi koju je iskreno zaslužio. Hendo je u dobroj formi, čega je naravno i Rodgers svjestan, te bi ponovo trebao početi od prve minute. Navala već ustaljena, Sterling će vjerovatno sve manje dobijati priliku, pogotovo nakon povratka Borinija. Iskreno, nakon novog ugovora postao je sve više sklon oscilacijama i forma mu je bazirana na "toplo-hladno".

        Edit: Sejo me preduhitri što se sastava tiče.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • @JC, ocekujem i ja isto to, Skrtel i Rodzers su se nesto pokacili + ovaj nije bas u najboljoj formi tako da Karager verovatno pocinje jedino sto ocekujem Alena posle gola sto je dao. Nadam se da Henderson pocinje ali sumnjam.
          sigpic

          Comment


          • Mislim da Carra pocinje 99% jer je Skrtel poceo proslu,a prica se i da je Rodgers ljut na Skrtel-a i Coates-a jer je onaj drvosjeca iz Oldham-a pored njih dvojice izgledao kao Drogba.Sto se tice Allen-a mislim da ce ipak Hendo poceti jer ce tu Lucas biti u ekipi,a treba nam neko u sredini pored kapitena ko zna odigrati pas,a da nije prvom do sebe.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Mislim da Carra pocinje 99% jer je Skrtel poceo proslu,a prica se i da je Rodgers ljut na Skrtel-a i Coates-a jer je onaj drvosjeca iz Oldham-a pored njih dvojice izgledao kao Drogba.Sto se tice Allen-a mislim da ce ipak Hendo poceti jer ce tu Lucas biti u ekipi,a treba nam neko u sredini pored kapitena ko zna odigrati pas,a da nije prvom do sebe.
              Jedno je sta nam treba a drugo to koliko Brendan voli Alena jos je ovaj sad dao gol. Trebao je Hendo i protiv Junajteda da pocne pa nije. Nadam se da vidi gresku.

              Normalno, mora i Skrtelu i Koatesu da se objasne neke stvari. Kad bismo imali za nekog klasa stopera na leto ali nema od toga nista. Skrtel je na potrebnom nivou jedino sa Agerom u tandemu a i tu varira ove sezone za razliku od prosle + sto Ager vrlo lako moze da se povredi i sto nece uvek igrati sa njim.
              sigpic

              Comment


              • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...-coutinho-deal





                Coutinho said: "I'm feeling very happy, it's a very important step in my career and I'm expecting to come here and play good football to give my contribution on the pitch.

                "Liverpool is a great club with great players. We've always heard about Liverpool's history in Brazil. They are the club that have been interested in me and that have showed this interest so I know they believe in me and my football."
                Last edited by The Admiral; 30-01-13, 16:04.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Nadam se da ce nas obradovati svojim partijama i pokazati sav svoj talenat.



                  Desetku je uzeo.

                  YNWA
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Dobrodosao decko...

                    LFC Fans Corner ‏@LFCFansCorner
                    Coutinho was asked if he wa ready to play he answered: "Yes, I'm ready to play."
                    Sad ne verujem da je spreman za Arsenal, ali sledeci vikend je siguran...
                    Last edited by Freshman; 30-01-13, 16:28.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Global Football ‏@GlobalSoccer_
                      Breaking #LFC today have made a new bid for Thomas Ince,
                      Ovaj mozda i dodje na kraju. Pominjalo se dosta pozajmljivanje Susa njima, a nama Ince. Sve mirise na tu politiku forsiranja Engleza. Mada Suso tesko da ce igrati sada kada je Couto dosao, tako da mozda je i bolje da se salje na pozajmicu.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Veceras ce biti vrlo tesko pobjediti Arsenal. Imaju jaku sredinu kao i napad koji se izuzetno raspuca u zadnje vrijeme, nadam se da cemo ih nekako dobiti.
                        Mislim da ce sastav biti kao sto je @Joe Cole napisao i nadam se samo da Alen nece poceti jer ce ga pojesti na sredini, forma mu je ocajna.
                        Sve u svemu ocekujem vrlo dobru utakmicu.

                        Comment


                        • Reina, Johnson, Agger, Carragher, Wisdom, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Sturridge.
                          subs: Jones, Enrique, Skrtel, Shelvey, Allen, Borini and Sterling.
                          ....
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Zasto vam je Skrtel na klupi ? Povreda neka ili sta ?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Vjerovatno se ceka radna dozvola.

                              Veceras ocekujem:Reina,Glen,Carra,Agger,Enrique,Lucas,Hendo,Stevie,Downing,Suarez,Sturridge.Klupa :Jones,Wisdom,Skrtel,Allen,Shelvey,Sterling,Borini.
                              Mogao bi makar radit ko pomocnik Rodgers-u

                              Steta sto Enrique nije dovoljno spreman,ali vjerovatno ulazi u drugom poluvremenu.Srecom Podolski nije pretjerano brz pa ce ga Wisdom koliko toliko moci cuvati.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Zasto vam je Skrtel na klupi ? Povreda neka ili sta ?
                                Losa forma
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X