Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg231220#msg231220 date=1295298133]
    Ja nemam nista protiv Suareza,ja kada sam ga gledao nisam primjetio da je sebican,a i ako je istina da je izjavio da zeli igrati u Liverpool-u onda mu je to samo jos plus,tesko cemo boljeg napadaca dovesti za te pare,a ja onog Ngog-a ne mogu vise da gledam u napadu.
    [/quote]

    Takodje $JS}| Suarez je klasa ali jeste malo sebican ,ali ako bi sada poceli nabrajati top igrace koji ne luduju za asistiranjem lista bi bila poduza.Ima i onih koji kazu da pravi golgeter i treba da bude sebican pomalo tj da kada se nadje u bilo kakvoj sansi da sutira da to treba i uradi,da bude skoncentrisan samo na gol.Najjednostavnija resenja su uvek najbolja.

    p.s.Suarez se na sp zrtvovao kada je rukom zaustavio loptu na gol liniji i ispostavilo se da je tim potezom odveo Urugvaj dalje (sto je dokaz da ipak razmislja timski)

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Nama i treba takav jedan igrac,koji ce ponekad i biti sebican,ali koji zna sa loptom i tako ce i Torresu biti lakse,manja ce paznja biti na njemu a i ima ce igrace koji mu znaju dati loptu,a ne da mu djele loptu Maxi i slicni #%d*
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg231255#msg231255 date=1295299403]
        Nama i treba takav jedan igrac,koji ce ponekad i biti sebican,ali koji zna sa loptom i tako ce i Torresu biti lakse,manja ce paznja biti na njemu a i ima ce igrace koji mu znaju dati loptu,a ne da mu djele loptu Maxi i slicni #%d*
        [/quote]

        Kada se samo setim kakva je igracina nekada bio Maxi (do pre 5,6 godina) a sada... tuga...

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Ma brate mi smo nakupili takvih igraca ko Maxi milion,trebat ce nam dugo da se sve vrati na svoje.Kad se prije sjetim u sredini smo imali Gerrard-a,Alonsa,Sissoko-a,Mascherano-a,a sad su tu Poulsen i Lucas #%d* .Meni najvise nedostaje Alonso,ali i igraci prije poput Luis Garcia-e,Risse-a,Hyppia-e i ostalih ili ona malo starija generacija Owen,Heskey,Murphy,Smicer,Mcalister,Berger,Mcmanam an (kako sam njega volio +-*^%* ),a sad su tu Konchesky,Poulsen,Lucas,Maxi,Ngog,Jovanovic,Aureli o,Kyrgiakos.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg231281#msg231281 date=1295300068]
              Ma brate mi smo nakupili takvih igraca ko Maxi milion,trebat ce nam dugo da se sve vrati na svoje.Kad se prije sjetim u sredini smo imali Gerrard-a,Alonsa,Sissoko-a,Mascherano-a,a sad su tu Poulsen i Lucas #%d* .Meni najvise nedostaje Alonso,ali i igraci prije poput Luis Garcia-e,Risse-a,Hyppia-e i ostalih ili ona malo starija generacija Owen,Heskey,Murphy,Smicer,Mcalister,Berger,Mcmanam an (kako sam njega volio +-*^%* ),a sad su tu Konchesky,Poulsen,Lucas,Maxi,Ngog,Jovanovic,Aureli o,Kyrgiakos.
              [/quote]

              Mcalister &8@^J taj je ginuo na svakoj tekmi za dres Liverpula.Murphy takodje,narocito je voleo da igra protiv one bagre iz Mancestera h5g6k8

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Ljudi ne pominjite mi te igracine dusa me boli kad se setim ko je sve igrao za nas. //h*svb

                Nadam se da cemo realizovati to za Suareza.S obzirom da Daglishevu formaciju on bi zamenio Maxija i tu bismo dobili na prodornosti po levoj strani,a uz to je covek sjajan strelac.Jos kad bi bar veznjaka doveli da ne igra Lucas,Skrtel nije los kad ima Aggera pored sebe i onda to i nije tako lose.
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg231299#msg231299 date=1295300592]
                  Ljudi ne pominjite mi te igracine dusa me boli kad se setim ko je sve igrao za nas. //h*svb

                  Nadam se da cemo realizovati to za Suareza.S obzirom da Daglishevu formaciju on bi zamenio Maxija i tu bismo dobili na prodornosti po levoj strani,a uz to je covek sjajan strelac.Jos kad bi bar veznjaka doveli da ne igra Lucas,Skrtel nije los kad ima Aggera pored sebe i onda to i nije tako lose.
                  [/quote]


                  Neverovatno je da cak i tada nismo mogli da se domognemo titule prvaka Engleske $%&5qw7

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ree-babel-deal

                    Babel u Hoffenheim-u +-*^%* ,makar se nadam da je ovo znak da se pravi prostor za nove igrace,a i draze mi je kad ne igra da ode u neki klub gdje ce igrati.Zao mi je zbog ovoga jer mi je bio jedan od najdrazih igraca,a siguran sam da je dobio pravu priliku da bi pokazao svoj talenat,u svakom slucaju sretno majstore.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg231767#msg231767 date=1295369233]
                      http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ree-babel-deal

                      Babel u Hoffenheim-u +-*^%* ,makar se nadam da je ovo znak da se pravi prostor za nove igrace,a i draze mi je kad ne igra da ode u neki klub gdje ce igrati.Zao mi je zbog ovoga jer mi je bio jedan od najdrazih igraca,a siguran sam da je dobio pravu priliku da bi pokazao svoj talenat,u svakom slucaju sretno majstore.
                      [/quote]

                      Apsolutno se slazem sa tobom. Mislim da je prva greska njegovo ne igranje,a sada druga i prodaja.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Mislim da ovo znaci da nekog dovodimo jer sumnjam da bi ga prodali a da ne dovedu nikoga.Tako da ja ocekujem da nam ove sedmice dodje Suarez ili Downing (njih dvojica se spominju da su blizu prelaska).
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Hvala Bogu dragom vise da je Babel otisao

                          Ne zelim da me pogresno shvatite , jer znam da je vecini vas Ryan bio jako dobar ..

                          Nego jednostavno drago mi je sto je otisao , jer mi je medju najdrazim igracima u PL , a nije dobijao sansu skoro nikad , pa mi je to jako tesko padalo ..

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Nazalost nikad nije dobio pravu sansu.Tamo ce iskidati pa ce uprava da se kaje,ali sta je tu je,ako dodje Downing ili Suarez igrace prvu sto znaci da Maxi otpada,a bilo bi sjajno da dodju i jedan i drugi da igramo sa 2 spica i da otpadnu Maxi i Lucas.Grk i Ngog su otpali iz prve,ostala su jos ova dvojica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Ja se nadam da ce pokazati da je veliki igrac i da ce ostvariti ponovo neki veliki transfer jer Hoffenheim je ipak mali klub za njega.Covjek je trpio svasta,nije se skoro nikad zalio,a skoro uvijek je bio na klupi,a posebno me je odusevio sa svojim zadnjim cinom kada je postavio sliku Webb-a i siguran sam da ce ga navijaci Liverpool-a uvijek pamtiti.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Iskreno,ja bi voleo da on ode samo na pozajmicu,iskida i vrati se pa zaigra,jer stvarno je ovo potcenjivanje njegovih igrackih sposobnosti.Startovao je 1 utakmicu u PL i dao gol odma,ali ni to nije bilo dovoljno da zaigra umesto tehnicara Ngoga.Ovako su napravili gresku sto su ga uopste i doveli.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X