Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce bre??Kakav je ovo pristup mecu?I protiv Mansfilda i protiv Oldama,usli su u mec kao da ce ih dobiti lagano bez borbe.Sramota,igras Fa cup bez ikakvog motiva.Pa sta je za vas motiv?United,City,Chelsea,Arsenal...Sramota
    Ne zelim da komentarisem pojedince,samo cu reci,da je Coates panj i da je Karager za njega BOG!!!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • au kakva tekma xaxaxaxa ovo je smijesno izgledalo bre
      coates moze da ide slobodno, on i downing u paketu za 20 evra

      mada s jedne strane mi je i drago sto smo ispali, sad se okrenuti ligi i LE i ciljati visoko.

      Comment


      • Samo se opustiti i fokusirati se na Arsenal. U neku ruku je ovo dobro, vidis da od Robinsona i Koatesa nema nista, da je Dzouns veci panicar i od Itandjea, da Sterling i nije tako talentovan igrac i neke stvari postaju jasnije. Protiv Arsenala pocinju Kapiten, Dzonson i Ager a to je onda druga prica.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Dzonson
          Pod znakom pitanja za Arsenal, povrijedio se.

          Ako se Glendza ne oporavi bolje Stjuart da igra beka, Robinson je ocajan. Nadam se da je Gremio stvarno ponudio 7m funti za Coatesa, bez razmisljanja prihvatiti i uzeti krstenog stopera.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Losa partija danas,zasluzneno smo ispali.Jones ocajan danas,a Robinson se potrudio da bude jos gori od njega i vidi se da nije momak za velikog kluba.Coates odmah iza njih dvojice i mozda je najbolje da se i od njega oprostimo.Wisdom bez ofanzive i onda nije ni cudno sto su nama zabili tri.Jedini koji je danas nesto uradio je Suarez i Stevie kad je usao,ovo ostalo sve gore od goreg.Makar se danas vidjelo da neki nisu za kluba uopste,a da Allen,Borini i slicni u najboljem slucaju mogu biti igraci sa klupe.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Nisam gledao mec, a i bolje sto nisam...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Bojim se samo da zbog ovog gola Alen ne pocne u sredu.

                Bilo je ove godine nezgodnih poraza pa smo odreagovali maksimalno vec sledecu utakmicu, mislim da ovo i nece predstavljati neki problem pred Arsenal koliko Brendanov izbor prvih 11 i povrede Dzonsona i Reine.
                sigpic

                Comment


                • Ocajni smo bili danas, ali po najvise odbrana i onako kombinovana odigrala potpuno amaterski, primili smo 3 jeftina gola. Mislim da su danasnjim partijama Robinson, Koates, Widson oduzeli sami sebi bodove kod Rodzersa, mada cenim da ce ovi pomenuti i biti na pred izlaznim vratima Enfilda. Dzons je takodje bio veoma los, i pokazao je da je sklon katastrofalinim kiksevima. Prvo poluvreme smo ocajno igrali, tek u drugom kada je Dzerard usao smo zaigrali bolje i organizovanije. Takodje mislim da Sterling nije dovoljno fizicki spreman da odigra 90min, i da ne treba da ga forsira BR. Brendan me po prilicno iznendaio sa danasnjim sastavom, al i bolje sto smo pukli, sto vi kazete danas smo videli ko zaista ne vredi. Brzo zaboraviti poraz i okrenuti se onom mnogo vaznijem mecu sa Arsenalom
                  Last edited by Nightbird; 27-01-13, 19:23.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Izgleda da je Ince bio na utakmici.

                    Mislim da je Robinson sam sebi presudio pred kraj tekme kad je osutao umjesto da doda i onda rekao Suarezu fuck off jer se derao na njega.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Zao mi za onu precku kapitena, vec sam video kako nas spasava ponovo. Sada sve snage usmeriti na prvenstvo, da se obezbedi Evropa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Izgleda da je Ince bio na utakmici.

                        Mislim da je Robinson sam sebi presudio pred kraj tekme kad je osutao umjesto da doda i onda rekao Suarezu fuck off jer se derao na njega.
                        Popizdeo sam tad, ajde los dan i losa utakmica ali ono se ne prasta.

                        Bio je potencijal i odlican onda kad ga je Keni gurnuo ali stagnira decko vec 2 godine, kao i Flanagan. Lepo to zavaliti, za njih dvojicu moze bar 3 miliona da se uzme i da se poveca taj jebeni budzet za plate da ne jajarimo za svako moguce pojacanje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

                          Mislim da je Robinson sam sebi presudio pred kraj tekme kad je osutao umjesto da doda i onda rekao Suarezu fuck off jer se derao na njega.
                          riječ

                          Comment


                          • Cujem da se Gleno povredio, ocaj...

                            Idemo na Arsenal bez startnih bekova, bas u najgori moguci momenat povrede. Wisdom i ajde, ok je igrao proslu tekmu, mada ce ga Theo silovati, ali bez Dzonsona cak ni na levoj strani, nije to to.
                            Prvi put vidim ovakav sastav u zivotu, gde je igrao Suarez, 10-ka ??? Preofanzivno deluje, pogotovo kada u vezi imas "Xavia" koji je vidim dao gol, i Hendersona. Dakle opet se dokazalo da bez Tate na terenu nema veznog reda, a bez Lukasa nema odbrane u veznom redu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • kako ce da nas siluje arsenal po bokovima to je strasno...

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ajde da cujem misljenja o derbiu u sred sedmice prije sutrasnje utakmice kupa, pa sutra da ne bjesnite ako se desi nesto nepredvidjeno
                                Dobro ja rekoh, da sinoc prokomentarisemo tad nego sad, jer moglo se nesto desiti, pa se desilo
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X