Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Isto tako verujem da ili Mandzukic ili Gomez ide iz Bajerna.
    Jel bi dao Suareza za Gomeza+nekoliko desetina miliona?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Jel bi dao Suareza za Gomeza+nekoliko desetina miliona?
      Nikako, ne volim tog Gomeza a i ne bi se uklopio u sistem koji Brendan zeli.

      Mada smatram da su vece sanse da Luis ostane nego da ode, posebno ako nastavimo da napredujemo.
      sigpic

      Comment


      • Luis ne ide bez nekih 50m, mojne da se zezamo... Ugovor mu je do 2018, tako da nema potrebe da brinemo, a i ako ne daj boze ode, rekoh vec, dobicemo ozbiljnu sumu novca sa kojom se nadam da necemo da utrosimo za jos jednog Kerola...

        Nikad ne bih uzeo Gomeza, rekao je vec Nash, taj je za nas sistem duduk, totalno nije tip onog napadaca koji treba da igra, zato je Kerol i otisao na pozajmicu, a verovatno ce i otici na leto...

        Suska se da je Inter dogovorio deal za Belhandu, dakle on postaje Nerro-azzurro, a Coutinho dolazi ovamo kod nas...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bolje da smo mi isli po Belhandu, kostao bi samo koji milion vise.

          Mada verujem da bi i Kutinjo mogao da doprinese i dodatno osvezi tim, mislim da bi se brzo uklopio i da bi igraci dobro reagovali kad bi videli njegov skill, isto kao pre 2 godine kad je dosao Suarez i kad smo odradili odlicnu polusezonu u kojoj su samo Junajted i Celsi uzeli vise bodova od nas. Naravno, nije ta klasa ali imam dobar osecaj da ce odraditi zahvalnu rolu.

          Moguce je da ofanzivna trojka cesto bude Staridz-Suarez-Kutinjo ako Ian zavrsi ovo danas(a verujem da hoce) jer mislim da Brendan hoce malo cvrscu veznu trojku i da ce ga kao i Susa koristiti na krilu, samo sto to Kutinjo moze bolje da odigra i vec je igrao u Spaniji + kad se doda to koliko se krecu Luis i Dani nece biti klasicno krilo i ulazice dosta i u sredinu. Bio bi advanced playmaker, receno jezikom FM-a.
          sigpic

          Comment


          • Sautempton poslao jacu ponudu od nase za Kutinja, ako ne izjednacimo njihovu ponudu ode on tamo, nadam se da se Ayre nece ciganisati kao za Dempsija.
            Last edited by The Admiral; 23-01-13, 14:09.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Bolje da smo mi isli po Belhandu, kostao bi samo koji milion vise.
              Ovo sam isto i ja pomislio, iz nekog razloga ne zelimo biznis sa Francuzima, a tamo su trenutno jako dobri mladi igraci.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Sautempton poslao jacu ponudu od nase za Kutinja, ako ne izjednacimo ponudu ode on tamo, nadam se da se Ayre nece ciganisati kao za Dempsija.
                Gde si to nasao?
                sigpic

                Comment


                • I ja sam se pitao sto ne idemo za Belhandu... Mozda nemamo tih 1-2m da dodamo na ovo sto nudimo za Coutinha... Dal smo toliki slepci...
                  Lepo rece Bosh, Sveci po svemu sudeci poslali jacu ponudu, tako da je izvesno da ce zavrsiti ili kod njih ili kod nas... Opet cemo da ispusimo kao za Dempsija...

                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Gde si to nasao?
                  LFCZA ‏@LFCZA
                  Oli says there's a decent chance #Coutinho could end up at Saints(higher bid) but unsure how it will all end (Stay at Inter, #LFC or Saints)
                  Last edited by Freshman; 23-01-13, 14:12.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Gde si to nasao?
                    LFCZA ‏@LFCZA
                    Oli Kay says there's a decent chance #Coutinho could end up at Saints(higher bid) but unsure how it will all end (Stay at Inter, #LFC or Saints)
                    Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll
                    "Nothing more up-to-date than Southampton's counter-bid, which I suspect Liverpool would have to match" via @OliverKayTimes #LFC
                    ....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Mislim da zbog glave Brendan ne bi ni hteo Belhandu, zeli igrace koji su 90 minuta maksimalno u svakoj utakmici.

                      Meni je drago sto Dempsi nije dosao, vec je u godinama, cesto petlja, nije dovoljno konstantan. Jeste dao 2 komada Junajtedu i mnogo se trudi i trci ali pun mi je prosek igraca. Ove sezone kad gledam Totenhem stvarno nekad odigra vrhunski pa sledecu zajebe svaki napad + 1 na 1 promasaji sto videsmo i u nedelju, moze da je posalje gde hoce on sutira u golmana. Hvala ali takvih vec imamo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Mislim da zbog glave Brendan ne bi ni hteo Belhandu, zeli igrace koji su 90 minuta maksimalno u svakoj utakmici.
                        Vrlo moguce, a moguce je jednostavno da nemamo pare...

                        David Anderson ‏@MirrorAnderson
                        Contrary to some reports, Liverpool say Ian Ayre has not flown to Italy to negotiate with Inter over Philippe Coutinho.
                        Sad kad dovede nekog anonimusa za koga niko nije cuo, kao za Assaidija...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Mislim da zbog glave Brendan ne bi ni hteo Belhandu, zeli igrace koji su 90 minuta maksimalno u svakoj utakmici.

                          Meni je drago sto Dempsi nije dosao, vec je u godinama, cesto petlja, nije dovoljno konstantan. Jeste dao 2 komada Junajtedu i mnogo se trudi i trci ali pun mi je prosek igraca. Ove sezone kad gledam Totenhem stvarno nekad odigra vrhunski pa sledecu zajebe svaki napad + 1 na 1 promasaji sto videsmo i u nedelju, moze da je posalje gde hoce on sutira u golmana. Hvala ali takvih vec imamo.
                          Vama brate treba jedna instant ekipa koja bi se plasira u TOP 4 i nakon toga bi mogli da dovodite mladje igrace i ganjate buducnost.Ti ne gotivis Dempseya i to postujem,a ja ti garantujem ove sezone da je igrao umjesto Sterlinga ili Downinga da bi Liverpool imao na kontu koji bod vise sto bi olaksalo borbu cak i za LS ove sezone...

                          Trenutna situacija po vas nije losa,ali s obzirom da idete Arsenalu i Cityu koji se znatno popravio eventualna dva poraza ili samo osvojen bod bi znacilo pozdravljanje s LS-om
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Vama brate treba jedna instant ekipa koja bi se plasira u TOP 4 i nakon toga bi mogli da dovodite mladje igrace i ganjate buducnost.Ti ne gotivis Dempseya i to postujem,a ja ti garantujem ove sezone da je igrao umjesto Sterlinga ili Downinga da bi Liverpool imao na kontu koji bod vise sto bi olaksalo borbu cak i za LS ove sezone...

                            Trenutna situacija po vas nije losa,ali s obzirom da idete Arsenalu i Cityu koji se znatno popravio eventualna dva poraza ili samo osvojen bod bi znacilo pozdravljanje s LS-om
                            Mec sa Sitijem i nije toliko bitan, sa Arsenalom jeste a i niko ne ocekuje LS od nas ove sezone, jednostavno ima jacih ekipa i trenutno nije realno. Posle Sitija imamo fenomenalan raspored do samog kraja a to je 13 utakmica tako da ne znaci mnogo i da izgubimo obe + sto ostali imaju gomilu teskih utakmica i osim Arsenala svi s kojima se borimo za pozicije dolaze nama na Enfild. A mislim da od Arsenala necemo izgubiti i da to moze i da se dobije.

                            Mani me Dempsija, Totenhem da ima nekog normalnijeg na tim pozicijama umesto njega i Defoa borili bi se za titulu opusteno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Mec sa Sitijem i nije toliko bitan, sa Arsenalom jeste a i niko ne ocekuje LS od nas ove sezone, jednostavno ima jacih ekipa i trenutno nije realno. Posle Sitija imamo fenomenalan raspored do samog kraja a to je 13 utakmica tako da ne znaci mnogo i da izgubimo obe + sto ostali imaju gomilu teskih utakmica i osim Arsenala svi s kojima se borimo za pozicije dolaze nama na Enfild. A mislim da od Arsenala necemo izgubiti i da to moze i da se dobije.

                              Mani me Dempsija, Totenhem da ima nekog normalnijeg na tim pozicijama umesto njega i Defoa borili bi se za titulu opusteno.
                              Ne bi se borili jer im je odbrana suplja,a to je AVB-ova krivica i mora da se koriguje brzo...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ne bi se borili jer im je odbrana suplja,a to je AVB-ova krivica i mora da se koriguje brzo...
                                Taman sam hteo da editujem post i da dodam da im treba i stoper.

                                Imali bi mnogo vise bodova u svakom slucaju, brat Musa tako uzme presece 5 lopti i gurne im a ovi sjebu svih 5 napada. Ne gotivim ih nikako. Dempsi svakako jeste nesto bolji od Stjuarta ali to je opet jedan prosek igrac vise u klubu, kako ih se resiti posle. Sumnjam i sa njim da bismo usli u TOP4, jednostavno je neko bolji potreban za to. Staridz je npr. pravo pojacanje sto se odmah i vidi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X