Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    http://www.liverpoolfc.com/news/late...-the-2006-list

    Moram dupli, posle 7 godina ponovo izbor "100 players who shook The Kop." Evo linka pa nek svako izabere svojih TOP10 i obavezno ovo da prodiskutujemo.
    Stevie
    Kenny
    Rush
    Fowler
    Barnes
    Carra
    Hyypia
    Souness
    Hansen
    Keegan
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Sin Brendona Rodgersa i još trojica fudbalera optuženi za silovanje



      Comment


      • Top 10: Kenny, Gerrard, Rush, Barnes, Hansen, Liddell, Keegan, Fowler, Souness, Hyypia.


        Suarez ako ostane dugo u LFC-u mogao bi da konkurise za Top 10.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Stevie
          Kenny
          Rush
          Fowler
          Dudek
          Carra
          Hyypia
          Finnan
          Hansen
          Keegan
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
            Marcotti confirms what I said about #suso going on loan if #coutinho signs
            Paul Burke ‏@Paul_BurkeLFC
            #LFC are close to agreeing a deal with Inter for #Coutinho ... Alls that would remain then is agreeing personal terms with the player.
            Ovo za 100 igraca, kasnije cu napisati svojih 10 i obrazloziti zasto i kako...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Stevie
              Kenny
              Rush
              Fowler
              Dudek
              Carra
              Hyypia
              Finnan
              Hansen
              Keegan
              Zasto Finnan zivota ti
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma,razmislja se,dal da stavim njega ili Steve McManaman i na kraju se odluci za njega.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • A jedini dobitnik Zlatne lopte iz Liverpula ni na jednoj listi...;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    A jedini dobitnik Zlatne lopte iz Liverpula ni na jednoj listi...;)
                    Izdajnika ne racunamo.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Izdajnika ne racunamo.
                      Ma jasno ali on je razbijao u Liverpulu, sigurno mora u top10 generalno.

                      Oven u Junajtedu nije imao neki ucinak, pamtice ga navijaci po golu koji je dao Sitiju u 95 minutu i het triku Volfsburgu u LS i to je to. E lazem, dao je gol Aston Vili u finalu Liga kupa.

                      E sad pazi Denis Lou - drugi najbolji strelac u istoriji Junajteda, bio clan "svetog trojstva" zajedno sa Carltonom i Bestom, osvojio Zlatnu loptu... Presao u Siti '74 i u poslednjem kolu postize gol na Old Trafordu kojim Junajted ispada iz lige.

                      I dalje je legenda i navijaci ga obozavaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cekaj bre, Finnan pre McManamana? Zasto si uopste razmisljao o Finnanu? To je kao da si razmisljao o tipa Harry-ju Kewell-u ili Milanu Barosu...
                        sigpic

                        Comment


                        • Top 10: Kenny, Gerrard, Rush, Barnes, Fowler, Carra, Liddell, Owen, Souness, Hansen.

                          Prvih pet zaista nije potrebno komentarisati, svi do jednog legende, bogovi fudbala, najveci naravno King.

                          Carra je morao na ovu listu moju, jer je covek odigrao skoro 500 meceva i u svaki ulozio 150% svojih mogucnosti, zato sto je veliki borac, zato sto voli ovaj klub, zato sto je od pocetka do kraja ostao veran klubu, to je nesto sto se mora duboko postovati.
                          Billy je pored Barnesa jedan od najjacih krilnih igraca koje je LFC ikada imao, iako nikad nisam imao priliku da ga gledam uzivo, on je svakako neko ko ce biti upamcen kao legenda i kao igrac koji je dao preko 200 golova za nas sveti klub.
                          Owen zato sto je jedan od najjacih napadaca koje smo ikada imali, zato sto je jedini osvojio Zlatnu loptu kao igrac Liverpoola, zato sto je bio genijalac i verovatno bi bio i veci fudbaler da je mozda ostao u LFC a ne da je presao u Real i sebi unistio karijeru, ipak one godine koje je on pruzio Liverpoolu su velike, i treba da bude upamcen kao jedan od najvecih igraca koji je ikad igrao za ovaj klub.
                          Sounnes i Hansen jer su bili jedni od najbolji igraca u eri kada je Liverpool bio bog i batina u svetu i zato sto je njihovo dovodjenje u LFC zajedno sa Kenijem, jedan od kljucnih trenutaka za celokupan tok istorije LFC.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Cekaj bre, Finnan pre McManamana? Zasto si uopste razmisljao o Finnanu? To je kao da si razmisljao o tipa Harry-ju Kewell-u ili Milanu Barosu...
                            Ma jos gore kakav crni Finnan ja citam i ne vjerujem
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma jos gore kakav crni Finnan ja citam i ne vjerujem
                              Pa realno, kapiram da ga ni roditelji ne bi uvrstili u ovu listu...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Pa realno, kapiram da ga ni roditelji ne bi uvrstili u ovu listu...
                                Pa tako nesto,evo ja ti iz glave nabrojim jedno 20 igraca koji su igrali u Liverpoolu u zadnjih samo 5-6 godina,a daleko su bolji od njega,eto npr onaj mali Xabi Alonso sto igra u Realu sada...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X