Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čuj Diego ima 8 miliona... Znači morali bi mu minimalno prepoloviti tu platu, a sumnjam da hoće - kada nisu htjeli dati Sneijderu veću platu teško da će i njemu.

    Mislim da nam nikako ne bi odgovarao odlazak Reine. Nećemo uzeti više od 10 miliona, dok je za adekvatnu zamjenu potrebno najmanje 5 miliona (i to jako teško). Uhvatio je i dobru formu sada, ali vjerovatno je svjestan činjenice da bi tamo mogao osvajati trofeje što u Liverpoolu pak trenutno ne može (sem ovih Kupova) tako da bi to moglo presuditi pri odluci.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Joseph Musker ‏@Musker_LFC

      Philippe Coutinho told a key Liverpool player that he wants to come, but told Sky Italy that he wants to stay
      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...m-Cup-tie.html

      Rodgers hoće da kupi Coutinha prije Oldhama

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        ali necu Batlenda kao zamenu.
        A koga bi voleo? Cisto da vidim da li razmisljamo isto, jer bih i ja voleo da prodamo De Heu.
        sigpic

        Comment


        • Hoćemo Ter - Stegena

          Comment


          • http://www.clubcall.com/liverpool/mi...6-1534983.html
            Sad da li je tacno?

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              A koga bi voleo? Cisto da vidim da li razmisljamo isto, jer bih i ja voleo da prodamo De Heu.
              Zulio Cezar, posebno ako ispadne QPR. Od mladjih definitivno Mark Andre Ter Stegen!
              sigpic

              Comment


              • http://www.liverpoolfc.com/news/late...-the-2006-list

                Moram dupli, posle 7 godina ponovo izbor "100 players who shook The Kop." Evo linka pa nek svako izabere svojih TOP10 i obavezno ovo da prodiskutujemo.
                sigpic

                Comment


                • Joseph Musker ‏@Musker_LFC
                  Gabriele Marcotti on Coutinho: "For the right money, I'm sure Inter will do business." #LFC
                  Pare pare

                  Comment


                  • Originally posted by EBSCO View Post
                    Pare pare
                    Koja djubrad ti iz Intera, kako mogu da naruse dugogodisnju tradiciju da se igraci prodaju za kesu bombonica
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako je krenulo ne gine nam Shane Long

                      Comment


                      • Originally posted by EBSCO View Post
                        Kako je krenulo ne gine nam Shane Long
                        Bas sam sa Nesom vodio diskusiju o njemu kako je Long dobar potcenjen igrac koji bi mogao da upadne u rotaciju za recimo top8 klubova (sto u sustini i jeste, jer je VBA osmi)
                        sigpic

                        Comment


                        • http://turkish-football.com/news_read.php?id=4067

                          Kako ljudima nije mrsko pisat ovakve gluposti

                          Comment


                          • Ne bih ja imao nista protiv Longa samo sto bi nas WBA odrao za bar 15 miliona kao i svaki engleski klub a covek je igrac za rotaciju. Dobar spic, ima kretnju i osecaj, zaista retko promasuje 1 na 1. Bio bi po mom misljenju sasvim dobar dzoker za svaki jaci tim.

                            Ljudi opustite se, glavno smo odradili za ovaj prelazni rok. Ostalo je bonus. Da ne dodje Kutinjo, mi svejedno napredujemo i uigravamo se a on svakako nije neko ko bi momentalno pravio ogromnu razliku, bio bi jos jedan ofanzivni igrac u rotaciji sa izbalansiranom minutazom. Ako Inter trazi vise nego sto vredi, dovidjenja sto se mene tice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by EBSCO View Post
                              http://turkish-football.com/news_read.php?id=4067

                              Kako ljudima nije mrsko pisat ovakve gluposti
                              Ma otisli ljudi da reklamiraju ona strasna Ramseyeva odjela
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dodao bih jos jednu pozitivnu stvar. Gledali smo Snajdera, sad Kutinja. Tesko ide ali u poslednje vreme bas i nismo gledali van ostrva + je sa ostrva uzet igrac koji zaista vredi. Ja sam izuzetno zadovoljan zbog toga i ako se tako nastavi proci ce neki dobar transfer.

                                Mlado pojacanje koje bi se savrseno uklopilo u sistem i koje bih pokusao na leto da dovedem - Viktor Fiser.

                                I hocu da vas cujem za 100 players who shook The Kop.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X