Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Babel je samo realan,nadam se da ce uskoro u prvu postavu umesto Lucasa i da igramo sa 2 spica,a ovo sto je danas izveo Kenny,jos Cole umesto Maxija i Kelly na stopera mesto Skrtela a Johnson na beka i to je sasvim dobra postava,jos da dodje neko pojacanje u januaru bilo bi extra.
    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Ma Babel je legenda,rijetko igra,a nevjerovatno je odan klubu,a sa ovom slikom je dobio jos jedan plus kod mene.
      Danas se primjetilo da se igraci mnogo vise trude i mislim da ce Kenny dovesti sve u svoj red.Danas mi jedina zamjerka bila sto nije Babel igrao u prvoj,ali ostalo je bilo sve kako treba,cim sam vidio Agger-a da igra ispred onog panja lakse mi je bilo.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        jer ce biti prenos blekpul-liverpul??

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Izgleda da nece,ja ti ne znam to 100% reci,ali nisam vidio u najavi programa.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Koji su bolesnici isli na gostovanje u Mancester juce,oni i ne mogu da se nazovu navijacima Liverpula,pred kraj utakmice kada su vidili da nema izlaza za njihov "voljeni klub",poceli su skandiradi Minhen,Minhen...,aludirajuci na najvecu tragediju u Mancesterterovoj istoriji,kada su 1958. u padu avijonu u Minhenu poginulo osam igraca Mancestera,takozvane Busbyjeve bebe.
            Disgraceful Liverpool fans chanting Munich
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=manda link=topic=2667.msg225269#msg225269 date=1294663543]
              Koji su bolesnici isli na gostovanje u Mancester juce,oni i ne mogu da se nazovu navijacima Liverpula,pred kraj utakmice kada su vidili da nema izlaza za njihov "voljeni klub",poceli su skandiradi Minhen,Minhen...,aludirajuci na najvecu tragediju u Mancesterterovoj istoriji,kada su 1958. u padu avijonu u Minhenu poginulo osam igraca Mancestera,takozvane Busbyjeve bebe.
              Disgraceful Liverpool fans chanting Munich
              [/quote]

              dno dna. &+I}\

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                A imamo i mi neke debile medju navijacima.

                Kakvi su pravi navijaci Liverpoola to je dobro poznato svuda u svetu. &+I}\
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  http://yfrog.com/h7sz3yxj

                  Pogledajte gdje je celavi gledao kada je Gerrard uklizao,a mozda je on Cak Noris pa se uspio za pola sekunde okrenuti i pogledati sve to.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg226107#msg226107 date=1294765431]
                    http://yfrog.com/h7sz3yxj

                    Pogledajte gdje je celavi gledao kada je Gerrard uklizao,a mozda je on Cak Noris pa se uspio za pola sekunde okrenuti i pogledati sve to.
                    [/quote]

                    periferni vid je cudo.... ^%@7f

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Webbu treba zabraniti da sudi jer covek navija za Manchester.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg226166#msg226166 date=1294769653]
                        Webbu treba zabraniti da sudi jer covek navija za Manchester.
                        [/quote]
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Ima li kraja sramoti #%d*
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Danas derbi niko nista ne prica. Cemu zastojjjjjjjjjjjjjjjj?

                            U koliko sati da begam u kladionicu hocu precizan izvestaj u sekund! &*#GI(] &*#GI(]
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              U 15h pocinje,pa do tada idi da odigras keca. @(*6sd$%

                              Ovo bi trebalo da dobijemo,moramo a i igramo kuci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Uskoro utakmica pocinje,nadam se pobjedi i slican sastav kao kod Blackpool-a samo Spearing umjesto Poulsena i Maxi umjesto Jovanovica i napokon Pacheco na klupi i nadam se da ce dobiti priliku u drugom poluvremenu +*@WT*48*
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X