Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao tekmu, ali cujem po twiteru da bas hvale McLaughlina i Teixeiru, pogotovo Teixeiru...

    Na leto ce neko drugi da ga dovede Nash, jednostavno previse kvalitetan igrac pa da ne igra CL sledece sezone. Da mi zavrsimo medju 4, mogao bi da kazem da ga gledamo za leto. Eriksen je pak druga prica...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Opa Forren dolazi.Gledao sam ga ja nekoliko puta i zapazio sam da je veoma jak u duelima,dobar je u ofanzivi,moze da posluzi i za levog beka ponekad.Mana mu je sto je spor.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Njega je Solskjer preporucivao Fergusonu... Pored toga je izjavio da ima sve predispozicije da uspe u PLu.

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nisam gledao tekmu, ali cujem po twiteru da bas hvale McLaughlina i Teixeiru, pogotovo Teixeiru...

          Na leto ce neko drugi da ga dovede Nash, jednostavno previse kvalitetan igrac pa da ne igra CL sledece sezone. Da mi zavrsimo medju 4, mogao bi da kazem da ga gledamo za leto. Eriksen je pak druga prica...
          Rajan je otac za Flanagana, duplo jaci igrac. Dzona bih prodao za nekih milion-dva, valjda toliko moze da se uzme i nek se poveca malo taj jebeni budzet za plate.

          Eriksen ili Strutman, koji god da dodje moze da napravi razliku. Samo se bojim da ne bude nesto kao u leto 2011.

          1. pik Azar - hoce LS, nista od toga.
          2. pik Jang - hoce LS, nista od toga.

          Au sta sad, aaa evo ga onaj Dauning, ima solidnu statistiku i dobro izgleda na YT, dao nam gol, bio dobar protiv nas, daj njega.

          Moramo imati gomilu opcija i ima dovoljno vremena da se napravi plan za leto.
          sigpic

          Comment


          • Forren ipak samo na probu dolazi, ako zadovolji potpisujemo ga za 4m.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Ne znam mnogo o Forrenu, vise sam bio za Isimat Mirina, mladji, a vec je odlican stoper.

              Jbg Nash, pricamo mi ovde da bez LS mozemo samo otpatke da kupimo, nakon sto Celsi, Utd, City, Spursi, pa i Arsenal pokupe sve sto je dobro. Onda treba da nastupi dobar skauting i da se dovede pojacanje koje moze biti boom za male pare, a mi to nemamo vec par godina, ustvari ne znam ni da l' smo imali.
              Po Francuskoj imas gomilu talenata koje samo neko ceka da pokupi, pogledaj za M'Vilu, jbt QPR se bori za njegov potpis, umesto mi da ga ugrabimo, Belhanda se povezuje sa Fenerom, Moussa Sissoko sa Njukom, msm kao da me neko zajebava... Pa tu je mali Ben Yedder isto iz Tuluza, sjajan napadac, pa vec odavno pominjani Auba, a Payet posebno igra ove sezone sjajno u Lilu.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Forrena sam gledao jednom u EL kada su igrali protiv Stuttgarta. Primijetio sam da je momak dosta jak, solidno je igrao. Vidim Norvežani ga hvale, a prije nas je bio zainteresovan i Everton, pa i United iako je to bila samo preporuka Solskjaera. Ne znam ni sam, prvenstvo im je završeno pa može doći na probu, ali nešto sumnjam da je mnogo bolji od Coatesa koji prema svemu sudeći njegovim dolaskom ide. Ima taj ugovor do 2015. pa je zbog toga cijena tih 4 miliona, iako bi ona realno trebala biti nešto manja.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • http://bhsupersport.com/nogomet-arhi...a-valdesa.html


                  ode nam 20m na valdesa hahahhaha e jebem ti zivot ako njega dovodimo

                  Comment


                  • Ma daj covece koji Valdes, pa taj jos nije naucio da ispucava lopte. -.-
                    Ma to je obicna gluposto nema nista od toga.

                    Comment


                    • Haha, ne mogu da vjerujem. Imamo strašno lošu transfer politiku, ali da smo takvi panjevi - nismo. U prvi mah sam se prepao, ali kada sam vidio da je riječ o klaun portalu laknulo mi je.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Kakav crni Valdes,sta ce nam golman uopste?treba nam jedan veznjak,posto smo napadace vec doveli,Strootman ili Sneijder.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Odakle nama 20m ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Odakle nama 20m ???
                            Rodgers baca ublehe koliko ima para u budžetu

                            Comment


                            • A sto bi dali toliko za golmana kome bese ugovor istice za godinu dana... ili bese ovog leta?

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                A sto bi dali toliko za golmana kome bese ugovor istice za godinu dana... ili bese ovog leta?
                                Ma glupost bre, patka obicna, jos covek ne vredi tolike pare i dobar je golman samo zato jer igra u Barsi...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X