Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg224186#msg224186 date=1294486453]
    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...s-liverpool-fc

    Hodgson dobio otkaz,King Kenny novi trener '65slif '65slif '65slif #$&+|r #$&+|r #$&+|r ,ima da se napijem ko stoka $#^%RT .
    [/quote]
    Napokon ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Oooooooooooooooo sklonili ste Hodzsona h5g6k8
      Jeste da navijam za Junajted i da ne volim Liverpul,ali mi je milo sto su ga makli napokon,nije to to bez jakog Liverpula &+I}\
      A sjutra cete svakako biti demolirani $8#a
      sigpic

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ena-za-promene

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Imam osjecaj da ce promjena trenera vec sutra uroditi plodom , tako sto cete dobiti Manchester

          Doduse , ovo je vise , jer ne volim United , ali eto
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            [quote author=Vladan link=topic=2667.msg224247#msg224247 date=1294492278]
            Oooooooooooooooo sklonili ste Hodzsona h5g6k8
            Jeste da navijam za Junajted i da ne volim Liverpul,ali mi je milo sto su ga makli napokon,nije to to bez jakog Liverpula &amp;+I}\
            A sjutra cete svakako biti demolirani $8#a
            [/quote]

            Oko ovog se ne slazemo $#^%RT ,nadam se da ce sutra dobit priliku Kelly,Pacheco i Babel i da cemo ponovit onih 1-4 sto bi bio odlican pocetak Kenny-a $#^%RT
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Liverpool ce sigurno biti motivisaniji od Manchestera.Ma samo da mi je da vidim igru koja nas je nekad krasila,a dolaskom pojacanja ce opet doci i trofeji.
              sigpic

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Postavili ste Dalglish-a koji nije trenirao niti jedan klub 13 godina.
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=Mags Serbia link=topic=2667.msg224335#msg224335 date=1294503239]
                  Postavili ste Dalglish-a koji nije trenirao niti jedan klub 13 godina.
                  [/quote]

                  Ali je zadnji osvojio titulu sa Liverpool-om i osvojio je titulu sa Blacburn-om i legenda je kluba i poznaje desavanja u klubu,tako da mislim da je apsolutno zasluzio da vodi ekipu do kraja sezone.

                  http://www.itv.com/sport/football/fa...d-v-liverpool/

                  A ovaj Owen kad covjek pomisli da ne moze dublje pasti,on to uradi.Jedan Ronaldo nije slavio kad je dao go Sportingu,a on je izjavio da ce slavit ako postigne sutra.Ja mu samo zelim da nikad vise do kraja karijere ne zabije go i smije glumit mangupa na Old Traffordu,a vidjet cemo ga kakav ce biti ako ikad zaigra vise protiv Liverpool-a na Anfieldu.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...irst-teamsheet

                    Odlican prvi tim,Agger je u startnoj postavi,Aurelio isto,jedino mi se ne svidja sto Maxi igra,ali kad se Joe Cole oporavi vjerovatno on upada u prvi tim.Idemo Kenny po veliki trijumf.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Jaoooooooooooooooooo, ljudi moji. Pa ovo je takva namestaljka. Em sto sudi ovaj retardirani Webb(navijac mancestera, sto je i sam priznao) em sto nije bili nikakvog kontakta izmedju agera i berbatova. SRAMOTA!!!

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Dimitrije link=topic=2667.msg224665#msg224665 date=1294580283]
                        Jaoooooooooooooooooo, ljudi moji. Pa ovo je takva namestaljka. Em sto sudi ovaj retardirani Webb(navijac mancestera, sto je i sam priznao) em sto nije bili nikakvog kontakta izmedju agera i berbatova. SRAMOTA!!!
                        [/quote]

                        *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Ja sam zadovoljan danasnjom partijom s obzirom da nam je sviran nepostojeci penal i da smo igrali sa igracem manje 60 minuta.Samo me zanima da li ce Webb i Berbatov dobiti kazne,Webb s obzirom da je kriminalno sudio,a Berbatov zato sto je simulirao i onda trazio penal (ovo sam rekao jer se sjecam kako je Eduardo dobio kaznu zbog simuliranja).Webb se pokazao jos jednom kao poslusni ljubimac SAF-a,a ja sam uvjeren da cemo sa Kenny-em puno bolji igrati sto se i danas pokazalo donekle.Samo smo sad u problemima zbog Gerrard-a jer direktan crveni znaci 3 utakmice kazne,ali nadam se da ce se iz Liverpool-a zaliti na ovo.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Mnogo su bolji sa ovim trenerom.
                              A sudije uvek sviraju u korist Man Utd-a. #%d* &amp;Q45q@%
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Ryan Babel is facing the possibility of disciplinary action from the Football Association after responding to Liverpool&#039;s 1-0 defeat at Old Trafford by posting a mocked-up photo on his Twitter site of the referee Howard Webb wearing a Manchester United shirt.



                                Koji kralj je ovaj Babel,ovu sliku je postavio na Twitter-u +*@WT*48* ,neka nam te u Liverpoolu do kraja karijere.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X