Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool manager Brendan Rodgers wants his scouts to make the most of the wealth of emerging talent on their own doorstep.
    Iz Daily Mail-a.

    Comment


    • Jack Sear ‏@Jack_Sear_
      Rodgers has been saying for weeks that the budget was always going to e tight this month and that we’ll have more to spend in the summer.
      Jack Widnell ‏@jackwidnell
      @Jack_Sear_ it's the mix up in communication. One week Rodgers says there's cash, then it's 'be patient'. Once FSG say £40m, then nothing…
      Jack Widnell ‏@jackwidnell
      FSG are taking Liverpool fans for a ride telling us there's funds, but telling those at the club a different message. Sounds familiar.
      Najverovatnije da ce nam Staridz biti jedino pojacanje u ovom roku, od Incea izgleda nista jer ga je cale nesto upozorio da ne ide. Nmg da kazem da sam zadovoljan, ono toplo-hladno, ne vredi besparica...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ćale mu od početka tu nešto mulja i petlja se oko svega. Nadam se i da neće doći jer ga sigurno ne možemo uzeti za cijenu ispod 5m, a za neprovjerenog igrača u Premiershipu je mnogo sve iznad. Ima još gotovo polovina previđenog novca za januar, tako da očekujem još minimalno jedno pojačanje.

        Za Assaidia koji ide na ACN se interesuju Ajax i Galatasaray. Što se mene tiče sačekati ljeto pa Ajaxu dati Assaidia + novac za Eriksena.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.com/news/late...em-back-for-me

          Kapiten bog
          sigpic

          Comment


          • James Pearce ‏@JamesPearceEcho
            Nuri Sahin's stay at #LFC is over. Paperwork on his return to Dortmund should be completed in the next couple of hours.
            Neka mu je sa srecom.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Bas mi je zao sto je Sahin otisao nadam se da ce se vratiti u pravu formu u svom nekadasnjem klubu...

              Comment


              • Reina, Wisdom, Agger, Skrtel, Johnson, Gerrard, Lucas, Allen, Sterling, Sturridge, Suarez, Jones, Carragher, Coates, Robinson, Shelvey, Henderson, Suso, Downing, Borini.Povratak Borinija.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Mediaset is reporting that #Sneijder is waiting for a bid from #Liverpool.
                  Teško za povjerovat al hajd gdje ima dima ima i vatre

                  Comment


                  • Rory Smith (Times): Swansea are believed to have bid £7m for Thomas Ince.


                    Teško mi je za povjerovati da bi Swansea bila spremna dati te pare za Incea. Znamo kakvu transfer politiku imaju i da je ovo sigurno ciljano odrađeno. Što se mene tiče neka ide tamo, taman imali bi 35% od tih 7m što se može iskoristiti za dovođenje Sneijdera.
                    Mada i to mi je dosta sumnjivo, puno traži i veliki su mu zahtjevi. Inter nije toliki problem i to obeštećenje od 10-ak miliona, ali njegova plata jeste - gotovo velika kao i obeštećenje.

                    Nešto mi vuče da je ovo sastav za derbi: Reina - Johnson, Škrtel, Agger, Wisdom - Lucas, Allen, Gerrard - Downing, Sterling, Suarez.

                    Ne vidim gdje bi mogao neko drugi upasti, sem ako Rodgers ne pruži priliku Sturridgeu, ali sumnjam jer će on vjerovatno biti džoker sa klupe.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s273715/Sport/Fu...ondo+Fudbal%29
                      "Mama je moj Murinjo."

                      Comment


                      • Pozdrav redsi.Nova sam ovdje,jako puno volim Liverpool nadam se da cu upoznati jos mnogo novi fanova najboljeg tima na svijetu.
                        Jedva cekam sutrasnji mec ,abd pobijediti cemo Scum,iako ce imati 12-og igraca Webba !!YNWA
                        At the end of the storm is a golden sky

                        Comment


                        • Dobrodošla Dzeny, nadam se da ćeš imati ugodnu diskusiju i druženje na forumu. Sutra idemo po povoljan rezultat na Traffordu, vjerujem u kapitena i Suareza, a Webb samo neka radi svoj posao - pošteno.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Hvala puno Merlin
                            Takodje i ja najvise vjerujem u Stivija i Suareza,nadam se sto boljem rezultatu,optimisticna sam osoba pa uvijek kazem pobjeda, ali ipak je to veliki derbi.Webb nas je opekao par puta pa se nekako bojim toga,ali treba gledati samo na sto bolju igru i sve ce doci na svoje
                            At the end of the storm is a golden sky

                            Comment


                            • Dobrodosla Dzenny



                              Ovaj covek donosi pobedu sutra, you heard it here first.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma sutra uzimamo sto posto, jedino ako onaj celo ne us er e stvar...

                                Comment

                                Working...
                                X