Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodzers je izjavio da planira da ponudi Karageru novi ugovor...

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Rodzers je izjavio da planira da ponudi Karageru novi ugovor...
      Pametan covek, evo danas Karager sa 35 protiv tima iz 5. lige najborbeniji kao i uvek. Neka dodje i Mirin, neka legenda bude i 5. stoper ali neka ostane tu za primer svima i da bude produzena ruka + sto je imao samo losu proslu sezonu pa se mislilo da je za penziju, ove godine dobar svaki put, posebno protiv Celsija objasnjavao pozadi + asistirao. Neka ga sto duze, premlad je ovo tim i potrebno je iskustvo a legende nikad ne treba otpisivati.
      sigpic

      Comment


      • Po meni,on je za penziju.Moze da cuva sporije napadace al kad dodju sa iole normalnom brzinom dosta se krpi na racun kolege.Nek zameni mesto za fotelju,treba znati kad je dosta.

        Comment


        • Covek je rekao da bi se penzionisao da bi rasteretio budzet i da pruzi mladjim igracima sansu. Ali je cinjenica da on jos moze da igra plus sigurno doprinosi svojim znanjem i iskustvom ekipi. Ako se povredi neko moze da uskoci i moze da igra ove razne kup utakmice.

          Tako da ugovor od godinu dana i smanjenje plate sa 50k na nekih 30k, je realna opcija... barem za mene, a verovatno i Rodzersa!

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Po meni,on je za penziju.Moze da cuva sporije napadace al kad dodju sa iole normalnom brzinom dosta se krpi na racun kolege.Nek zameni mesto za fotelju,treba znati kad je dosta.
            Za rotaciju je dobar, jeste da je sporiji nego ranije ali to se postavljanjem i nadoknadi + svakako ne bi mnogo igrao ali njegovo prisustvo svakako znaci, to je covek koji svaki trening i dan danas gine maksimalno. Neka vide svi ovi mladji kako se gine za ovakav klub.

            Kad ode u penziju, nadam se da ce biti trener neke od mladjih kategorija kluba. Rekao je da zeli da bude trener i da u slobodno vreme maksimalno analizira utakmice. Bilo bi stvarno lepo a voleo bih i Faulera da vidim na nekoj funkciji. Svakako da klub finansiraju Ameri ali ovo ostalo neka bude u rukama legendi.
            sigpic

            Comment


            • Niko se nije sjetio čestitat rođendan ovoj mašini

              Comment


              • Gledaj ga jest u fazonu: "Kume, da mi svucemo po jednu prije nego sto metnemo krme na razanj."
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Jest' masina, ali za sta?!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Jest' masina, ali za sta?!
                    za pranje sudova

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Gledaj ga jest u fazonu: "Kume, da mi svucemo po jednu prije nego sto metnemo krme na razanj."
                      koji si kralj.

                      Comment




                      • hahahah

                        Shelvey ko zombi

                        Comment


                        • Odlicna partija Staridza danas za 50-ak min koliko je proveo na terenu, i odmah na debiju gol, bravo majstore. Bogami vec je poceo da nam se isplacuje, samo nek tako nastavi, i da se nadamo odlicnom izdanju protiv Junajteda
                          Last edited by Nightbird; 06-01-13, 23:25.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment




                          • Što se Carre tiče, u godinama je i ne može izdržati tempo Premiershipa, no kako jedna takva legenda samo svojom pojavom i savjetima može doprinijeti mnogo Coatesu, Robinsonu, Wisdomu i co. moguće i da po završetku sezone ostane u klubu. Već je rekao da ne želi ostajati zbog tih finansijskih razloga i zbog oduzimanja mjesta mlađim igračima, ali opet danas mi je djelovao dosta borbenije i sigurnije od Coatesa. Najbolja opcija bi bila dati mu neko novo radno mjesto u klubu + dovođenje onog Francuza i ostanak Coatesa, ali kao što već rekoh ne bi me iznenadio ni ostanak Carre.

                            Ne znam ko bi za United mogao na lijevog beka. Ostatak tima je manje-više poznat, no bek nam je najveća enigma. Ako stavi Downinga, onda bi Sturridge mogao na krilu početi od prve minute, mada sumnjam, vjerovatno Wisdom ide na beka, a Downing na krilo. Bit će dobar meč nema sumnje, obje ekipe su u formi i pravi derbi, a nadam se da možemo izvući povoljan rezultat - u ovom slučaju remi.

                            A Carroll vam je više ovako za pojesti i popiti. Jonjo kraljina teška, samo još da zablista i na terenu.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • http://www.mondo.rs/s273132/Sport/Fu...ondo+Fudbal%29
                              Kako mi ide na k**ac vise, sto su se okomolili na njega, a kad Messi igra rukom onda je on bog novi Maradona -.-

                              Comment


                              • Ma nemojte se opterećivati ovakvim stvarima, logično je da će jedan od najboljih napadača biti na udaru kritika za svaki i najmanji ispad, to je tako kod svih. Gol jeste bio neregularan i ne znam zašto ga sudija nije poništio jer smatram da je vidio igranje rukom, no vjerovatno je okarakterisao kao ne namjerno igranje i zbog toga nije ni poništio. I sam trener Mansfielda je to izjavio, kao i Rodgers. Novinari k'o novinari, moraju pisati sve i svašta, valja nekako zaraditi, mada znaju prekoračiti granicu što se gluposti i laži tiče. Čisto sumnjam i da su poništili ovaj njegov gol da bi Mansfield do kraja uspio zabiti jer sigurno se ne bi opuštali kao kod 0-2. Nadam se samo da ove gluposti neće mnogo uticati na Suareza i da će protiv Uniteda zablistati.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X