Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Kvarezma ozbiljna meta, ne verujte svemu.

    Snajder, Gameiro i Ins ciji transfer je hvala bogu malo zastao.

    Gameira zele na pozajmicu, za rotaciju u napadu i prvenstveno LE da bi Luis po potrebi mogao da odmara jer Staridz ne moze da igra u Evropi za nas.
    sigpic

    Comment


    • http://www.liverpoolfc.com/news/late...-west-ham-move

      Evo i zvanicno, odlicno nam pocinje 2013. Najbolji mec u sezoni, stigao Staridz, otisao Kol a sve u samo 4 dana.

      Brendan izjavio da je pricao sa Luisom o Staridzovoj brzini i agilnosti i da smatra da je najbolje da on igra u spicu. Za Luisa kaze da je svejedno gde ce da igra jer je njegov radijus kretanja isti, ima ga svuda. Kaze kako ce biti dosta kretnje i rotacija u toj ofanzivnoj trojci. Bice interesantno, nadam se da ce se brzo uklopiti.

      Zbog toga mi Staridz ne bi poceo protiv Junajteda, moramo maksimalno takticki da se spremimo i ne sme nista preterano da se isprobava. Neka bude dzoker za drugo poluvreme.
      sigpic

      Comment


      • Reports: Liverpool have made the first move for Holtby but Schalke midfielder favours Tottenham #LFC
        Ovo vjerovatno znači odlazak Sahina.

        Comment


        • Skroz sam zaboravio da klinci igraju odlucujucu utakmicu u Next Genu potiv Intera 2 dana nakon nase utakmice u FA kupu, vjerovatno nijedan nece biti u sastavu u nedelju

          Izgleda da su napredovali pregovori sa Blackpoolom u vezi Ince-a.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Jose Enrique out for up to six weeks with a hamstring injury, Rodgers confirms #LFC
              http://www.liverpoolfc.com/news/late...rther-signings

              Odprilike tako smo i očekivali, samo neka slijedeći igrač bude ciljano pojačanje - Walcott ili Gameiro.

              Dailymail:

              Transfer budget £20m
              Arrivals: Sturridge (Chelsea). Targets: Striker — Gameiro (Paris St-Germain), Walcott (Arsenal); Midfielder — Ince (Blackpool); Defender — Rose (Tottenham); Goalkeeper — Butland (Birmingham), Begovic (Stoke).

              Mislim da su ovog puta apsolutno u pravu jer se narednom pojačanju možemo nadati upravo od ovih igrača. Begovića naravno treba zaboraviti, a mislim da bi i Butland trebao sačekati kraj sezone sa obzirom da Reina nakon povrede brani jako dobro. Walcott ili Gameiro su moja želja, a vjerujem i ostalih. Mada ne znam da li će se ići u potragu za lijevim bekom ili ćemo izdržati ovaj period bez Enriqea sa Johnsonom ili Downingom na beku.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Na koliko meceva Reina nije primio gol,na kom mestu se nalazi u tom segmentu?
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Boshko, kakva kljucna utakmica kad ne mozemo dalje da prodjemo u Next Gen-u.

                  Ins nam ne treba nikako a golmana treba traziti za kraj. Prvo mora sistem da se napravi, da se formira sve ostalo i sklopi, posle cemo naci golmana a do tada mozda i Reina dodje na svoje.

                  Begovic inace nije opcija, samo Batlend koji moze da dodje sto se mene tice ali samo da bude dobra rezerva proverenom golmanu.

                  Pojacanje koje bi nam fenomenalno leglo za ovaj sistem i rotaciju je Kamilo Zuniga. Moze i desno i levo, bek i krilo, rekao bih cak i podjednako dobro jos mu ugovor istice 2014. i za 6-8 miliona bi bilo realno da dodje. Samo sta vredi kad se bas slabo gleda preko, to mora da se izmeni jer dzaba nam bilo kakav sistem ako cemo da punimo tim prosecnim Britancima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Boshko, kakva kljucna utakmica kad ne mozemo dalje da prodjemo u Next Gen-u.
                    Pa valjda prolazimo ako dobijemo Inter?


                    http://www.nextgenseries.com/News/Ne...win-to-qualify

                    The English side currently sit on six points, making them the fifth best of the 3rd placed teams; of which only four qualify. However if they take all three points at St Helens they will beat Marseille to the final qualifying place; anything less and they are out.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ja sam mislio da samo prva dva idu dalje a Inter i Rozenborg nam beze po 4 boda.

                      Onda nista, svi najjaci na Inter i da se ode dalje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Na koliko meceva Reina nije primio gol,na kom mestu se nalazi u tom segmentu?
                        Imao je 7 clean sheetova ove sezone. Više od njega imaju samo Hart 8 i Begović 9.

                        @Nash

                        Ma vjerovatno će neko od onih igrača biti novo pojačanje. Sumnjam da će baš napraviti neku intezivniju potragu za igračima. Vidiš da i Rodgers rijetko kada gleda dalje od Ostrva. Butland rezerva, za male pare i na kraju sezone. Imamo tu Jonesa i Gulacsija koji mogu uletiti u slučaju nečeg nepredviđenog. Doni će dobiti papire za odlazak iz kluba. Begovića zaboraviti, barem za sada, a i konkurencija je tu prejaka da bi ga baš mi doveli.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Merlin View Post
                          Imao je 7 clean sheetova ove sezone. Više od njega imaju samo Hart 8 i Begović 9.

                          @Nash

                          Ma vjerovatno će neko od onih igrača biti novo pojačanje. Sumnjam da će baš napraviti neku intezivniju potragu za igračima. Vidiš da i Rodgers rijetko kada gleda dalje od Ostrva. Butland rezerva, za male pare i na kraju sezone. Imamo tu Jonesa i Gulacsija koji mogu uletiti u slučaju nečeg nepredviđenog. Doni će dobiti papire za odlazak iz kluba. Begovića zaboraviti, barem za sada, a i konkurencija je tu prejaka da bi ga baš mi doveli.
                          Znam ja da ce biti ali od navedenih samo Volkot moze da doprinese nesto ozbiljnije(a nece doci) i Gameiro moze da bude neki solidan backup i da daje golove u LE sto je njegov domet. Ovo ostalo nam ne treba.

                          Layzick, posto vidim da citas temu, sta mislis da li bi i koliko bio realan transfer Zunige u Liverpul kad bismo nekim cudom bili zainteresovani i o kojoj cifri bi se radilo?
                          sigpic

                          Comment


                          • Postoji mogucnost.Napoli je zagrizao za Armera i verovatno ce ga dovesti za neke smesne pare(4-5 miliona).Sad ne znam koliko je Liverpul uopste zainteresovan ali postoji realna mogucnost ako krenu po njega.Sto se tice cene izmedju 6-10 miliona otprilike s obzirom da mu ugovor cini mi se istice za godinu i po dana.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Postoji mogucnost.Napoli je zagrizao za Armera i verovatno ce ga dovesti za neke smesne pare(4-5 miliona).Sad ne znam koliko je Liverpul uopste zainteresovan ali postoji realna mogucnost ako krenu po njega.Sto se tice cene izmedju 6-10 miliona otprilike s obzirom da mu ugovor cini mi se istice za godinu i po dana.
                              Ma nismo zainteresovani nego ja pricam hipoteticki kad bi bili koliko bi transfer bio realan u tom slucaju. Mnogo zahvalan igrac, da dodje bio bi nam nesto slicno sto je Park bio u Junajtedu. A i mislio sam da bi 10 miliona bilo plafon za njega.

                              Gledajte preko, jebali vas Britanci vise.
                              sigpic

                              Comment


                              • Najveca boljka Liverpulove transfer politike.Precenjuju engleske igrace,a i kad dovode sa strane to su uglavnom igraci za popunjavanje rostera.(Izuzimam Suareza i Torresa).Sad citam za ovog Holtby-ja,totalno nepotreban transfer a opet totalno u stilu Liverpula.

                                Comment

                                Working...
                                X