Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo je moguce da je do toga da ste ozbiljno zagrizli za Snajdera!

    Citam danas da ste najozbiljniji konkurent Totenhemu za njegovo dovodjenje...

    Comment


    • Sumnjam da ce kod nas dobiti zeljenu platu ali drago mi je da se gleda nesto i van ostrva i da se pokusava. Prijatno sam iznenadjen ovim potezom, nije se tako razmisljalo u zadnje vreme kad su transferi u pitanju. Rizik jeste ali moglo bi da se isplati. Kad bi samo malo odresili kesu za platu, klubovi imaju sve dogovoreno.

      Staridz ce izgleda nositi 17.
      sigpic

      Comment


      • Express: Liverpool are ready to push ahead with a move for Paris St Germain striker Kevin Gameiro as Brendan Rodgers looks to bolster his attacking options.
        Times: Liverpool rejected an approach from QPR to sign Sebastian Coates on loan. He will only be allowed to leave if a significant offer is received.
        Izgleda da je tačno to da se prekida posudba Sahina. Što se mene tiče sasvim uredu je taj potez ako će se te pare usmjeriti za dovođenje jednog klasnog igrača, npr. Sneijdera. Sahin nije ništa pokazao kod nas, drugu šansu nije dobio, a rizik bi bio davati mu je jer nije sigurno da će opravdati to povjerenje.

        Sturridge bi trebao ovih dana potpisati ugovor.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Dobro, izmedju redova sad mozemo da zakljucimo zasto Sahin nije igrao u zadnjih mesec dva. Brendan ocigledno ne racuna na njega. Meni ce biti malo zao ako ode jer smatram da se radi o sjajnom igracu, ali ako je razlog njegovog odlaska dovodjenje Snajdera mogao bi to da razumem. Snajder je klasa, ako ga dovedemo i pokaze delic onoga sto je pokazivao svojevremeno u Interu mogao bi mnogo da nam pomogne. Voleo bih da vidim Stivija i njega u vezi

          Comment


          • http://www.index.hr/sport/clanak/nij...eu/655034.aspx

            Ako će i od nas tražit neke bajne plaće bolje nek ne dolazi...

            Comment


            • žao mi Sahina

              evo gazzete dello sport prenosi da su se Liverpul i Inter dogovorili oko odstete, samo je ostalo da se dogovore sa Snajderom... Valjda ce ga moci isplatiti
              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 02-01-13, 12:01.

              Comment


              • Dzerard i Snajder u kakvoj god da su formi, koliko god povreda da imaju, ipak je to nevidjena klasa i Snajder ce sigurno vise pruziti od Alena i ekipe. Samo u tom slucaju Brendan mora da shvati da sa njima dvojicom ne moze da se igra presing 90 minuta, bar ne onakav kakav on zeli. Dzerarda neka povucenije da sevaju dijagonale, Snajder lopte kroz odbranu i to je to. Moze lepo da se sklopi ali mislim da nije realno zbog te silne plate da on dodje, gazde su mnogo skrte u zadnje vreme.
                sigpic

                Comment


                • Večeras vjerovatno počinjemo sa Downingom na lijevom beku. Ne vjerujem da će biti mnogo promjena u odnosu na sastav protiv QPR-a.

                  Assaidi također vuče neku povredu koljena, te je to razlog što ne igra, iako ne shvatam što je bio na klupi prošlu utakmicu. Sturridge bi večeras trebao prisutvovati na utakmici protiv Sunderlanda - prilika za njegovo predstavljanje. Pored toga dosta se spominje naš interes za Gameira koji ima podređen status u PSG-u i zasigurno da bi volio ići negdje gdje će više igrati. Tony Barret je u članku Timesa rekao kako se radi na dovođenju njega, a radi se o vrlo pouzdanom čovjeku.

                  Sahin se prema svim navodima vraća u Real, mada opet možda Rodgers odluči da mu pruži još jednu šansu, jer koliko je napora uloženo u njegovo dovođenje i sada da tako olako ide. Cole također na izlaznim vratima - vjerovatno odlazi u QPR, dok će Doni dobiti papire za napuštanje kluba.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Tony Barrett @TonyBarretTimes
                    Against all odds, there's now a bit of a race to sign Joe Cole with West Ham ready to battle it out with QPR.

                    Sky Sports News ‏@SkySportsNews
                    Sky sources: Daniel Sturridge expected to be at Anfield tonight for Liverpool's game against Sunderland #ssn

                    Osjecam da cemo kiksati veceras...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...rridge-signing




                      "I am humbled and happy to be here," said Sturridge.

                      "Brendan Rodgers said he sees me here for a long time - and I also see myself here for a long time. I've not signed here to play for a couple of years and then move on.

                      "I've signed to be here for as long as possible. It's a humongous club - for me, one of the biggest in the world - and to have the fans and world-class players we have here is amazing."
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Vidi bitke oko Joe Cole-a

                        Vjerujem da ce Sturridge biti dobro pojacanje,samo me zanima kako ce on i Suarez funkcionisati.Zna li neko nesto vise o njegovoj povredi zbog koje nije igrao u zadnje vrijeme za Chelsea,jel se oporavio ili mu jos treba vremena?
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment




                        • Nekako mi slogiran izgleda na ovoj slici.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Cestitam, odlicno pojacanje.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Cudno da nije uzeo #9 kad je vec slobodno.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Jest mi zao sto je Danny pusten tek tako... RDM se taman spremao da mu ukaze priliku i onda je dosao Debeli i znao sam da ce se ovako zavrsiti. I dalje mislim da moze biti odlican spic a ono sto mi je kod njega bas kul je proslava golova.

                                Sto se tice povrede, mislim da je sjebao clanak na treningu ali da se oporavio. Nije bio uvrstavan u roster iz razloga jer je bio u pregovorima sa vasim ljudima.

                                Spoiler



                                edit: Nisam vidio da je Wadoslav vec postavio sliku.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X