Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eziz ‏@Number10Role
    La Gazzetta claim that although Liverpool have contacted Sneijder's agent, it didn't result in any positive outcome. Issue? Wages.
    Da, tako sam i mislio...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • KOP VIEW ‏@KopView
      "@LFC: #LFC team to face QPR: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Gerrard, Allen, Henderson, Sterling, Downing, Suarez."

      Subs: Gulacsi, Assaidi, Coates, Lucas, Carragher, Suso, Shelvey
      Sahin ni na klupi, a vezni red nam deluje toliko ranjivo i nekreativno da nemam reci. Da nema Stivija, ko zna na sta bi ovo licilo.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • auu kakav vezni red za danas... sad se i ne nadam necemu...

        ja na fifi doveo dembu,mertensa i moutinha i derem guzove

        Comment


        • Ne očekujem mnogo sa ovakvim sastavom, pogotovo tandem Allen-Hendo me zabrinjava. Sahin zbog nosa i dalje ne može igrati tako da je to razlog što ga nema ni na klupi. Nadam se da će Assaidi konačno dobiti priliku.

          Što se Sneijdera tiče cijena je sasvim pristojna za takvog igrača. Međutim njegova trenutna forma i dugo ne igranje predstavljaju mač sa 2 oštrice. Neće nikada više biti onaj stari, kao recimo prije 2-3 godine, ali ako uđe u formu isplatio bi se.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Liverpool FC ‏@LFC
            Pascoe: "Unfortunately it looks like Enrique has a tear in his hamstring."


            Ovoga sam se plasio...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Gerrard on Suarez:"These players have only got to play against him twice a year, we've got to train with him every day - he's a magician."
              Objasnio je Stivi...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Vrlo dobar mec,svi su bili na svom nivou,osim Sterlinga,za koga tvrdim da je precenjen igrac,nadam se da ce me demantovati.Sledi mec sa Sunderlendom kuci 2.Januara,tu moramo uzeti 3 boda i vratiti nadu u LS.Kada potpisuje Sturridge?Kakve sanse imamo da dovedemo Sneijdera?
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                  Enrique is facing at least six weeks on the sidelines after tearing his hamstring against QPR.
                  Tezak udarac sada pred ovaj ludacki raspored.

                  Mare, Staridzov dolazak bi trebao 1. ili 2. januara da se ozvanici, jer koliko znam sve je prosao, i medicinski, i dogovorena je i plata, samo da turi potpis, a to moze tek kada se pocne prelazni rok.
                  Za Snajdera pojma nemam, sve je moguce.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Au,koje sranje!Sad na levog beka mora mrtvi Downing ili mozda Johnson,a Wisdom na desnog.
                    Sada nam sledi neverovatan period teskih utakmica.
                    Sunderland-kuci
                    Man Utd-gosti
                    Norwich-kuci
                    Arsenal-gosti
                    City-gosti
                    Protiv Sunderland-a i Norwicha 6 bodova,a protiv ostalih,sta bog da.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ja bih bio najsrecniji da znam da cemo uzeti 6 bodova protiv Sandrlenda i Norica.Nesto cemo zasrati sigurno.Sto se ove 3 utakmice tice,nismo imali srece sa Mancesterima,red bi bio da se to vrati,i prilicno sam siguran da dobijamo jednu od te 3 utakmice
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Morat ćemo improvizovati na lijevom beku sada u odsustvu Enriqea. Pa taman čovjek koliko-toliko uđe u formu i onda se desi ovo. Mogao bi Wisdom ponovo iznenada dobiti priliku za igru ili da Downing ide na tu poziciju, ukoliko ostane u klubu.

                        Težak period slijedi, težak. Ovdje će do izražaja doći širina u igračkom kadru. United, Arsenal, City - sve gostovanja. Ne znam iskreno šta da tu očekujem, Arsenal nas je nadigrao na Anfieldu, Citya smo izdominirali, no Škrtelova kardinalna greška nas je koštala. Protiv Uniteda su nas sudije zakinule, tako da očekujem da nam se barem jedno od toga vrati u predstojećim mečevima. Red bi bio, a inače uz 3 poraza ovdje nemamo šta više očekivati.

                        Sky Sports understands Queens Park Rangers are in talks with Liverpool over a move for Joe Cole.



                        K'o što bi Gerrard rekao - Suarez je magičan.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Na Facebook stranici Sport Kluba :
                          Suarez je prilikom prvog pogodka prosao protivnickog igraca kao na raskrsnici

                          Comment


                          • SRECNA VAM NOVA REDSI I DA NAM BUDE MNOGO USPJESNIJA NEGO PROSLA... I da konacno pogodimo sa transferima

                            Comment


                            • au jbt

                              po svemu sudeći naši će da prekinu posudbu Sahina da bi se uštedilo 3m

                              Comment


                              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                au jbt

                                po svemu sudeći naši će da prekinu posudbu Sahina da bi se uštedilo 3m
                                pa to je nekako i razumljivo, momak nije dobijao prilike, ozljeđen samo se pare bacaju

                                Comment

                                Working...
                                X