Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako prenosi Švicarski 'Swiss-Sport' Liverpool ce pocetkom prelaznog roka poslati ponudu za napadača Young Boysa, Raula Bobadillu vrijednu 7M€.
    hmm bobadilja

    Comment


    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
      hmm bobadilja
      Trenutno je 4 strijelac švicarske lige sa 5 pogodaka.

      Comment


      • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
        #LFC been in talks with Birmingham GK Jack Butland for a week. Player looking for an option to be loaned out after any prospective transfer.
        ....
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Vezano za Butlanda:

          http://www.birminghammail.co.uk/spor...art-one-389303


          Par zanimljivosti o neefikasnom Liverpoolu ove sezone:

          Spoiler
          - Jonjo Shelvey has had 27 shots without scoring in the Premier League this season, no player has had more
          - No team has scored fewer first half goals than Rangers this season (6)
          - Luis Suarez is averaging 4.6 shots per game this season, no other player in the Premier League is averaging more than 3.5
          - Suarez has had 215 touches in the opposition box this season, 39% of Liverpool's total
          - The Reds have hit more shots off target than any other Premier League team this season (158)
          - Liverpool have never had fewer points after 19 games since the three points for a win rule was introduced.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
            Ok hear is the name of the lfc mystery target ........#kaka
            Anfield Mole ‏@AnfieldMole
            Personally can't see #kaka happening but an enquiry made #lfc


            Ovaj Bobadilla nije bog zna kakav igrac, u Bundesu se nije dokazao nikako, pa je otisao u Boyse, a tamo mu solidno ide, pogotovo u Evropi, a znamo ga vrlo dobro kako je u grupi igrao. Za neku sicu bi bio dobar za back up Suarezu i Staridzu(ako ovaj dodje konacno)...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Људи, не требају вама играчи који ће да буду бак-ап овима које већ имате, вама требају људи за првих 11 а да ови данас што су ту буду бек-ап, ако ме разумете.
              Мсм да је Стариџ добар посао, али Бобадиља

              Comment


              • Dale Johnson ‏@dalejohnsonESPN
                Most shots 2012-13: Liverpool 363, Man City 345, Everton 340, Tottenham 330
                ....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Bobadilja duplo jaci igrac od Stjuarta, verujte da ne bih imao nista protiv da bude neko prelazno resenje za sicu.

                  Samo nek dodje Kaka, letos sam bio protiv ali mi klase nemamo. Vredi probati. Nek igra i pola sata, moze razliku da napravi. Mou i Brendan su u dobrim odnosima, nije to nerealno e sad ne znam da li je u pitanju pozajmica ili transfer.
                  sigpic

                  Comment


                  • Shelvey je zatvorio korisnički račun na Twitteru zbog uvredljivih komentara navijača, a neki su išli toliko daleko da su mu i prijetili smrću, a sve zbog loše igre protiv Stoke-a.

                    e vala u ovo ne verujem

                    Comment


                    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                      Shelvey je zatvorio korisnički račun na Twitteru zbog uvredljivih komentara navijača, a neki su išli toliko daleko da su mu i prijetili smrću, a sve zbog loše igre protiv Stoke-a.
                      Konacno da uradi nesto kako treba, nek se posveti prijemu lopte i pasu na metar jebo ga Twitter.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pozajmica Nashko najverovatnije, kakva crna kupovina...

                        Dobar je Bobadilla, ono odmah se setim hat-tricka protiv Udinezea, izdominirao je tu. Samo ne znam sto si Nash rekao da je duplo bolji od Stjuarta, razlicit tip igraca, razlicita pozicija, msm ako si mislio uopsteno, ko nije duplo bolji od Stjuarta...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • hahahah mrtvi dzo kol trazi od kluba 3.6m funti odstete da bi raskinuo ugovor u januaru

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Pozajmica Nashko najverovatnije, kakva crna kupovina...

                            Dobar je Bobadilla, ono odmah se setim hat-tricka protiv Udinezea, izdominirao je tu. Samo ne znam sto si Nash rekao da je duplo bolji od Stjuarta, razlicit tip igraca, razlicita pozicija, msm ako si mislio uopsteno, ko nije duplo bolji od Stjuarta...
                            Mislio sam od Stjuarta jer on moze i po krilu, mogao bi da bude sasvim solidan backup i krilni napadac. Kao neko prelazno resenje sasvim dobar.

                            Pa dobro je onda, pozajmica i jeste pravo resenje. Do juna bi sigurno mogao da nam pomogne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni samo nije jasno zasto Sahin ne igra,kad je vec tolika galama bila oko njega.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Pa valjda mu nisu dozvolili da igra sa maskom...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X