Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ma Butland dolazi, uveren sam, ali kapiram da ce to na leto da se desi, a ne sad... Ne znam kakva je situacija sa Ter Stegenom, ali on ima veliko iskustvo i mislim da bi bio sjajna zamena, odlican potencijal, plus je Nemac.

    Reina ce braniti do leta, pa ludost je prodavati ga sada na zimu i dovoditi drugog mladog i neiskusnog, sta ce na leo da se desi, videcemo, rano je jos donositi zakljucke...
    Jeste, Batlend na leto verovatno. Ne znam, ne svidja mi se to. Dovodjenje Staridza je dobar potez, Ins katastrofa, Batlend preveliki rizik ako dodje. Sreca pa Cabi ima zelju da se vrati ali pitanje je da li ga Rodzers ima u planovima. Najavio je world class 10-ku ali to je relativno jer je njemu Alen world class. Kazu da se prati Eriksen i da imamo sansi za njega ako udjemo u 4.

    Freshko, ovih dana ne pratim toliko ove po twitteru. Jel odlazak Zahe u Arsenal znaci da Tio ide?
    sigpic

    Comment


    • Ako mogu ja da odgovorim na ovo zadnje pitanje.
      Realnije je da ode za dz na leto, vidim da su se svi primili da ga nateraju da ostane.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ako mogu ja da odgovorim na ovo zadnje pitanje.
        Realnije je da ode za dz na leto, vidim da su se svi primili da ga nateraju da ostane.
        Nekako mi najrealnije kod nas da predje u tom slucaju jer krila prakticno ni nemamo. Ne vidim ko bi ga jos hteo. Mozda Junajted ako ode Nani.
        sigpic

        Comment


        • Pricali su nasi s Twittera da je dogovorio uslove s CFC, mada pre mislim da je to glasina "procurela" da bi mogao da sebe stavi u bolju pozicije za pregovore s Arsenalom, jer smatram da zeli da ostane. Ako dobije ponovo priliku i protiv Njuke u napadu, mislim da potpisuje, oko plate su se nasli.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Sto se golmana tice, mozda bi mogao i Forster...

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Sto se golmana tice, mozda bi mogao i Forster...
              Nije realna opcija, za sada gledaju samo Batlenda i na leto su velike sanse da dodje. Pomenuo se jednom Ter Stegen ali navodno Menhengladbah trazi velike pare i odmah se odustalo.

              Vise niko se nije spominjao.
              sigpic

              Comment


              • Meni se cini da BR ne voli da gleda igrace van svog dvorista,lose mu je to,jako lose...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • neka uzmu bajkovića

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Meni se cini da BR ne voli da gleda igrace van svog dvorista,lose mu je to,jako lose...
                    Gleda on i preko samo ne kopa dovoljno duboko. Da ne gleda, ne bi sigurno doveo Asaidia i sokirao sve. Sahin je tu, gleda se Eriksen duze vreme, Gameiro je moguca opcija sad za januar kad se zavrsi sa Englezima. Tako da se gleda ali ne dovoljno nikako.

                    Ajde bas da vidim brate da li isto razmisljamo. Koji veznjak iz Primere koji igra odlicno i ove sezone a i prethodne 2 i sigurno bi nam unapredio igru, moze i 10-ku i povucenije, odgovara mu ovaj sistem a nije neko ko bi zahtevao LS da dodje? Takodje, nije uopste skup. Nije world class ali neko sa kim bi se moglo bar do TOP4 uz Dzerarda, Suareza, Glendzu i ekipu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Gleda on i preko samo ne kopa dovoljno duboko. Da ne gleda, ne bi sigurno doveo Asaidia i sokirao sve. Sahin je tu, gleda se Eriksen duze vreme, Gameiro je moguca opcija sad za januar kad se zavrsi sa Englezima. Tako da se gleda ali ne dovoljno nikako.

                      Ajde bas da vidim brate da li isto razmisljamo. Koji veznjak iz Primere koji igra odlicno i ove sezone a i prethodne 2 i sigurno bi nam unapredio igru, moze i 10-ku i povucenije, odgovara mu ovaj sistem a nije neko ko bi zahtevao LS da dodje? Takodje, nije uopste skup. Nije world class ali neko sa kim bi se moglo bar do TOP4 uz Dzerarda, Suareza, Glendzu i ekipu.
                      Ma dobro Nuri je bio vise neki dogovor njega i Moua,a iskreno ko bi odbio Sahina.Slabo se gleda van dvorista,skoro nikako...

                      Brate bolestan sam pravo,ne znam gdje udaram trenutno.Da me na prepad pitas da ti nabrojim dva igraca ne znam bi li znao
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma dobro Nuri je bio vise neki dogovor njega i Moua,a iskreno ko bi odbio Sahina.Slabo se gleda van dvorista,skoro nikako...

                        Brate bolestan sam pravo,ne znam gdje udaram trenutno.Da me na prepad pitas da ti nabrojim dva igraca ne znam bi li znao
                        5x jaci od Alena a dosao bi sigurno za manje od 15 miliona.

                        sigpic

                        Comment


                        • Svi spominju tog Benat,ja iskreno nisam ga toliko gledao da bi sad mogao da nesto vise kazem o njemu,mozda dvije tekme ove sezone,ali vidim da Betis igra odlicno i da njega svi spominju,a samim tim sto igra odlicno u Primeri meni bolja preporuka ne treba

                          Samo Arda Turan brate,mocna zvijer koja bi dominirala bilo gdje
                          Last edited by AK47; 25-12-12, 21:23.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Svi spominju tog Benanta,ja iskreno nisam ga toliko gledao da bi sad mogao da nesto vise kazem o njemu,mozda dvije tekme ove sezone,ali vidim da Betis igra odlicno i da njega svi spominju,a samim tim sto igra odlicno u Primeri meni bolja preporuka ne treba

                            Samo Arda Turan brate,mocna zvijer koja bi dominirala bilo gdje
                            Arda ne bi dosao kod nas proslo leto ali Benjat sigurno. Ja sam ga gledao, zna fudbala. Nema neku preteranu lucidnost ali racionalan i kad treba da pravi pas. Ne boji se Barse i Reala kao mnogi sto se boje u Primeri. Sigurno bi bio upgrade. On, Lukas i Dzerard, sasvim dobro, Dzerardu bi isto on vise odgovarao i sigurno bi i njemu bilo lakse da igra.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vidi mene Benant,sve mi nesto onaj ludi Pennant u glavi kad pomislim na Liverpool

                              Bolji bi mu i ja bio partner u vezi od kako BR rece Liverpoolovog Xavija...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma brate samo ne Alen, cim nije igrao odmah 4:0 rutinski.

                                Voleo bih da ne igra jos neku utakmicu, da vidim sta cemo uraditi, da li ce Dzerard nastaviti gde je stao pre neki dan i jos mnogo toga. Samo pocinje on vec sutra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X