Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg222900#msg222900 date=1294270026]
    Ja se nadam da samo hoce jednom osvojiti,meni dovoljno,jer ipak on nije vise mlad,a ne vjerujem da cemo se taku brzo izvaditi iz ovoga,ali uz Liverpool pa makar i u 5 ligi.YNWA
    [/quote]
    Prvo da dodje normalan trener,pa ce da dodju dobra pojacanja,jer kad imas trenera,skauta i kintu,igraci su tu,a kad su tu igraci tu su i trofeji.
    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Samo da mi je sutra procitat Hodgson nije vise trener Liverpoola,rodio bi se ponovo i onda mozda postaviti King Kennya do kraja sezone da vodi ekipu i onda na ljeto krenuti u totalnu rekonstrukciju tima.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg222905#msg222905 date=1294270278]
        Samo da mi je sutra procitat Hodgson nije vise trener Liverpoola,rodio bi se ponovo i onda mozda postaviti King Kennya do kraja sezone da vodi ekipu i onda na ljeto krenuti u totalnu rekonstrukciju tima.
        [/quote]
        Ali King Kenny i ne bi bio tako lose resenje.Jeste da on nije neki strucnjak,ali voli taj klub i dace sve da se vrati tamo gde mu je i mesto.Igrao je tada napadacki i najlepsi fudbal u Evropi i sigurno je da ce Liverpool napadati sa njim,a bio je strasan radnik na terenu tako da verujem da bi naterao igrace da se bore.Mislim da bi s njim usli u TOP7 za LE,sto sa ovim idiotom ne bi uradili.
        sigpic

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg222907#msg222907 date=1294270466]
          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg222905#msg222905 date=1294270278]
          Samo da mi je sutra procitat Hodgson nije vise trener Liverpoola,rodio bi se ponovo i onda mozda postaviti King Kennya do kraja sezone da vodi ekipu i onda na ljeto krenuti u totalnu rekonstrukciju tima.
          [/quote]
          Ali King Kenny i ne bi bio tako lose resenje.Jeste da on nije neki strucnjak,ali voli taj klub i dace sve da se vrati tamo gde mu je i mesto.Igrao je tada napadacki i najlepsi fudbal u Evropi i sigurno je da ce Liverpool napadati sa njim,a bio je strasan radnik na terenu tako da verujem da bi naterao igrace da se bore.Mislim da bi s njim usli u TOP7 za LE,sto sa ovim idiotom ne bi uradili.
          [/quote]

          Mislim da je on najbolje rjesenje u ovom trenutku jer najbolje poznaje klub,ako dodje neki novi trener dok se uigra mi cemo ispast iz lige $#^%RT ,a i Kenny je to zasluzio jer je mnogo dao ovom klubu,a i zadnju titulu smo osvojili sa njim.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Ali mi da igramo sa postavom koju smo vec navodili,a to je Agger,Meireles,Cole i Babel umesto cetvorke koju necu ni da pominjem,mi bi vec bili 6. i sa ponekim pojacanjem bi dosli do 4. mesta provereno.
            sigpic

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg222914#msg222914 date=1294270895]
              Ali mi da igramo sa postavom koju smo vec navodili,a to je Agger,Meireles,Cole i Babel umesto cetvorke koju necu ni da pominjem,mi bi vec bili 6. i sa ponekim pojacanjem bi dosli do 4. mesta provereno.
              [/quote]

              Pa nije lud da mu igraju ovi igraci,ipak je Kyrgiakos sjajan igrac i mnogo bolji od Agger-a,pa zatim Maxi ja se zapitam jel to Messi nam igra,pa ne moze Cole igrati mjesto njega i na kraju Ngog koji postize pogotke iz svih pozicija je klasa za tamo nekog Babel-a,sasvim opravdano je Aquilani-a dao na posudbu ipak je on jedna nula u odnosu na Poulsena kojeg je trazilo pola Europe i apsolutno se slazem sa njim sto ne daje priliku Pachecu najboljem strijelcu Eurospkog prvenstva do 19 godina $JS}| #%d* &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Evo kako ja vidim stanje u klubu:

                Golmani:Reina je dobar,jeste imao kikseva ali covek zna nemoguce da uvati.Ne treba ga menjati,a njegova rezerva i nije toliko bitna.
                Desni bekovi:Johnson i Kelly kao zamena je dobra stvar i tu smo fino popunjeni.
                Stoperi:Agger je po mom misljenju konacno zreo.On nikad nije bio los,a on i Carra su fino funkcionisali.Treba jos jedan dobar stoper da se dovede da igra sa njim dok bi Carra i jos jedan koji bi se doveo za manje pare bili rezerve.Po mom izboru bi to bio neko iskusniji ko bi dobio dobar ugovor a dosao mozda i bez obestecenja.On i Carra bi onda igrali manje i to bi trebali da koriste na pravi nacin.
                Levi bekovi:Moj pik za tu poziciju je Coentrao,koji se i spominjao,a ako bi se Insua vratio sa pozajmice to bi bilo to.Oba sadasnja leva beka prodati.
                Centralni vezni:Gerrard naravno neprikosnoven.Meireles dobro igra i trebaju dvojica koji ce ih fino menjati.
                Krila:Kuyt i Cole bi bili rezerve jer vise nikad nece igrati u punoj formi,ali kad bi igrali manje to bi fino koristili i bili adekvatne zamene.Treba 2 mlada i brza krila.Najvise bi nam odgovarao dvojac Aston Ville Downing-Young.
                Napadaci:Torres nije u formi nazalost.Mada on i pored toga i dalje se nadje na pravom mestu u pravo vreme,ali kad Maxi,Lucas i Ngog daju pas publici.Cim ga Gerrard nadje gol.Babel bi po meni trebao da ostane dzoker,a treba dovesti jos jednog napadaca koji je klasa i jednog za rezervu da budemo popunjeni.
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Evo neko moje vidjenje ekipe:Reina,Johnson,Agger,Meireles,Gerrard i Torres su kalibar za prve postave,a za klupu su nam dobri Kelly,Skrtel,Babel,Kuyt,Pacheco i Babel,znaci otprilike nam treba 5 igraca za prve postave i za klupe jos jedan igrac,a mojih 5-6 igraca koje bi volio vidit u klubu a da su realne mogucnosti su:Coentrao,Taiwo,neki stoper,Honda,Young i Benzema(Suarez).
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Pacheco ni ne igra pa ga ja zaboravio. #%d*

                    Evo moje postave:
                    Reina-Johnson,Agger,Subotic,Coentrao-Gerrard,Meireles,Young,Downing-Torres,Benzema

                    Skrtel nije ni za klupu,vec Carragher.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ja bi jedino volio mjesto Downing-a npr. Adam Johnson-a,ali mozemo mi ovde do sutra pricat,a pitanje je koga ce oni dovest.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg222943#msg222943 date=1294272791]
                        Ja bi jedino volio mjesto Downing-a npr. Adam Johnson-a,ali mozemo mi ovde do sutra pricat,a pitanje je koga ce oni dovest.
                        [/quote]
                        Vidi,ovaj gazda ce dati kintu,a prvo treba dovesti trenera koji valja,a trener i Connoli ce naci igrace u to ne treba sumnjati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Hodgsonu otkaz!!

                          Samo neka oni ne diraju fudbalere Aston Ville.
                          Aston Villa &^@4(
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Gerard stvarno jedan od retkih i eventualnim prelaskom u drugi tim ne bi samo izdao navijace vec samog sebe. Kolko znam pricu o njemu, on je od malena gledao tekme sa kopa i sanjao da zaigra za crvene sto se i dogodilo. Nikad on nece otici.................... &+I}\

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Nece Steve nikad otici,a verovatno nece ni Carragher. @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                [quote author=Dimitrije link=topic=2667.msg222996#msg222996 date=1294276758]
                                Gerard stvarno jedan od retkih i eventualnim prelaskom u drugi tim ne bi samo izdao navijace vec samog sebe. Kolko znam pricu o njemu, on je od malena gledao tekme sa kopa i sanjao da zaigra za crvene sto se i dogodilo. Nikad on nece otici.................... &+I}\
                                [/quote]Steven Gerrard je od malena navijao za EvertonCarragherSteven Gerrard u dresu Everton-a


                                Carragher sa tatom i braćom u dresevima Everton-a.

                                &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X