Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Vjerovatno, mada moguce je da Jonjo bude na krilu, a Suso kao AMC.
    Ja se iskreno nadam da ce biti obrnuto....
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Kaya je bese stoper? Znam da se pominjao u vezi sa Junajtedom, da je veliki talenat.
      Jeste štoper je, velika nada Turske. Vjerovatno će on vrlo brzo u neki veliki evropski klub, zainteresovanih ima na pretek.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Ko zna zasto je to dobro...

        Vidim izvukosmo Zenit, al' smo se usrecili, ali nema veze, moze to da se prodje, mene vise interesuju pojacanja, i ko zna koja ce biti. Ovi traze neki sulud novac za Incea.



        Znaci da ga oni cene na 10m, ma vazi da ce to da prodje, ali svi muzu LFC ovih godina, a menadzment tima i board, sami su krivi sto su to dozvolili. Staridz dolazi, msm da je to sigurna stvar.
        Postavio sam u BPL temi ali ajde i ovde...

        Citao sam negde juce da ce mozda zapeti izmedju dogovora Celzija i Liverpula za Staridza. Odnosno nece izmedju njih samih vec Liverpul nije spreman da plati agentu koliko on trazi.

        Ti agenti su rak rana fudbala!

        Comment


        • Giggsy je u pravu, sve je dogovoreno izmedju Staridza i LFC-a, samo agenti prave problem, cak je trebao da ima medical juce, ali zbog agenata ce malo pricekati, tako su pisali juce BBC i Barrett u Timesu.
          Last edited by The Admiral; 20-12-12, 23:12.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Billy Liddell ‏@Liddellpool
            #LFC will be boosted by the return of Fabio Borini to training next week
            Villa trazi 8m platu, mi smo zainteresovani, ali samo toliko, nemamo mi te pare, zato su Spursi izgleda zagrizli...

            EDIT: Navodno smo zainteresovan i za Michela Bastosa, po meni vrlo dobar igrac, jedan od najbolji u ligi, bio bio sjajno pojacanje... SkySports izvor...
            Last edited by Freshman; 21-12-12, 12:33.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma čisto sumnjam da ćemo dovodit Bastosa jer ima 29 godina, a Rodgers traži dosta malde igrače.

              Comment


              • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...-future-to-lfc

                I zvanicno.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.com/news/late...sive-interview

                  Intervju sa Sterling-om.

                  Danas samo pobjeda dolazi u obzir.Fulham je u losoj formi,najbolji igrac Ruiz im je povrijedjen,svi preduslovi za pobjedu su tu samo treba znati iskoristiti to.Sada uzeti sto vise bodova do januara i onda se nadati 2-3 dobra pojacanja u janauru.

                  "There is a chance that I will retire at the end of the season," Carragher told the Daily Express.

                  "It is the last season of my contract and the club have not said anything to me yet.

                  "I am open-minded, but I would not play on if I was killing the team when I played. I would not be hanging on for money or anything.

                  "And I would not go anywhere else. It is Liverpool or nothing for me."
                  Legenda!
                  Last edited by Joe Cole 10; 22-12-12, 12:31.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Fulham pored Ruiza danas ne može računati na Daviesa. Situacija im se znatno popravila što se tiče tih izostanaka tako da će danas moći izvesti nešto jači sastav. Očekujem naravno 3 boda i iskupljenje za onaj kiks protiv Ville. Ne očekujem rapsodiju, ali minimalna pobjeda će biti zadovoljavaćuja. Prošle sezone su nas oba puta minimalno savladali, što je upozorenje za oprez. Istina da je onoj prvoj pobjedi kumovao sudija, no krajnji rezultat je bitan i to da je Fulham minimalno slavio. Prije toga Liverpool je na istom stadionu slavio sa visokih 2-5.

                    Danas je 41. međusobni duel između Liverpoola i Fulhama. U prethodnih 40 utakmica uspješniji je bio Liverpool sa 20 pobjeda, dok je Fulham slavio 11 puta, a neriješeno je bilo 9 puta. Gol razlika također debelo na strani Liverpoola - 67-35. Najubjedljiviju pobjedu slavio je Liverpool 2006. godine kada je Anfieldu bio bolji sa 5-1.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Brendan juce radio intervju sa navijacima, pricao je o svemu, o transferima je rekao da mu treba pokretljiva devetka, da ce doci 2-3 igraca u januaru (uglavnom napadaci), kao i da mu je potrebna vrhunska desetka koju ce pokusati da dovede na ljeto (u januaru ne moze zbog nedostatka novca). Naveo je mogucnost da Suarez igra krilnog napadaca kada dodje neki spic u januaru. Stvarno je uzivanje slusati ga, bilo bi mi mnogo zao kada ne bi uspio u Liverpulu.

                      Spoiler
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • To za Suareza na krilu bi mu bilo idealno, uz nekog dobrog spica! Mada moram priznati da se Luis odlicno snalazi u samom spicu.

                        Comment


                        • Suarez i ovako ne igra klasicnog spica vec SS, ali na krilu bi se verovatno snasao, sem sto bi mu se smanjila mogucnost da postize ovoliko golova kol'ko je dao, tako da je vrlo bitno da se dovede dobar napadac, i onda bi bio za dovodjenje Staridza jer ce momak biti na svojoj poziciji a to je svakako bolje nego da bude na krilu gde nije sav svoj.

                          Uzivanje je gledati Brendana, i ja volim da ga slusam kada je ovako pun ideja, ima viziju, zaista mu zelim da uspe.

                          Cuo sam to za desetku, svi pominju Eriksena na leto, mislim da bi bio pun pogodak, a za nesto vise tu su Isko, Belhanda, naravno LS je bitan faktor.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • LFC team v Fulham: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Lucas, Gerrard, Shelvey, Suso, Downing and Suarez

                            Subs: Jones, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Sterling and Allen

                            Comment


                            • This Is Anfield ‏@thisisanfield
                              #LFC vs Fulham: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique; Lucas, Gerrard, Shelvey; Suso, Downing, Suárez.

                              Subs: Jones, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Sterling, Allen.
                              Suso konacno u prvoj, Sahin na klupi...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Teorija markera je i ovaj put bila tacna.

                                Konacno odmor za Allena i Sterlinga.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X