Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brz, tehnicar, obavezno igrac koji voli da ulazi u sredinu sa krila, po mogucstvu igranje na poziciji SS, takav profil igraca nama treba za ovaj Brendanov sistem. Mertens je taj tip 100%.

    Demba kad bi dosao morao bi na krilo ili da greje klupu Suarezu, nema trece, ne postoji trece, takav je sistem. Plus, Suarez ove godine nije nijednom igrao klasicnog spica, covek igra SS sve vreme, ali je jedini istureni, BR od njega pravi Mesija, to sam pricao odavno, i kad on zakaze, moras imati dobre finisere na krilima, Sterling je daleko od toga na trenutnom nivou, a drugo krilo kod nas ne postoji jer se tu izrotiralo tri igraca, od Susa preko Borinija, do Selvija. Dalje, treba veznjak, dobar tehnicar na sredini koji ce da deli lopte napred i da samim tim povuce igru ka protivnickom golu, mi takvog nemamo sem Stivija, ali njemu ovaj sistem ne odgovara, nije on za ovo, to je jasno, plus je omatorio i prisutan je nedostatak energije kod njega. Allen je sablonski igrac i dalje ne treba pricati, ja sam par puta u Svonsiju video kako momak ide napred, i asistira, ovde je bukvalno skroz nevidljiv i samo gleda da sto sigurnije doda loptu i tako odrzava posed.
    Nemamo mi brzinu ni u veznom ni na jednom od krila, mada i Razza ponekad sam sebi zakomplikuje zivot tako da ja gledam na tim LFC kao da nema dobra, kvalitetna krila.

    Da zavrsim sa Inceom, momak je prosek, i zasto se bunim protiv njegovog dovodjenja jer mislim da imamo i previse tih "prosek" igraca koji vec imaju svoju rolu kao rotacioni igraci, zasto bi davao 4-5m i dzabe bacio pare na igraca koji nije uspeo ni na akademiji, i sad odjednom vrh igrac pa mora da ga vratimo i to po svaku cenu. To su ocajnicki potezi BR-a koji sa 20m ne moze apsolutno nista da uradi a od prodaje igraca daj boze da zaradi 10m, i sta on s tim da radi.
    Sam Nash je rekao, bitan je kvalitet, a ne kvantitet, dzaba gomilamo igrace a kvaliteta medju njima nidje...

    @bjelaksson Kojih crnih 8m za Kola, da l' si lud covece ??
    Last edited by Freshman; 18-12-12, 19:40.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Što se vi napisaste...

      Ince će doći za neka 4m zbog onih 35% na koje imamo pravo od njegovog slijedećeg transfera što je solidna cijena za nekog ko je zabio 13 golova i asistirao 9 puta. U drugu ruku to je uradio u Championshipu, a razlika između Championshipa i Premiershipa je velika, tako da i ja osjetim strah od njegovog dokazivanja u najelitnijem takmičenju. Promašaj ne može biti, barem ne veliki, a ako bi slučajno pokazao nešto kao u Blackpoolu onda bi mogli reći da smo konačno potrefili sa transferom.



      Ovo je naš najveći problem, Suarez ako uzme loptu negdje oko centra i uradi sam nešto to je to. Ako mu neko nekada pomogne dobro i jeste. Ako se ovo promijeni dolaskom Incea bit će dobro.
      Mi možemo reći da smo opet promašili sa transferima na ljeto, Allen došao za veliku svotu i ne prikajuze trenutno apsolutno ništa vrijedno tih para. Igra na svojoj poziciji, ima prednost ispred Sahina međutim mi i dalje primamo golove iz šuteva sa 20-ak metara, nepovezano nam izgleda veza. Možda Sahinu da se tu pruži prilika jer je ranije guran isključivo naprijed. Borini također nije ništa pokazao u ono utakmica što je odigrao na krilu. Istina da mu to ne leži kao pozicija klasičnog centrafora, no za sada ništa ni od njega. Assaidi odigrao par utakmica, ali ne u Premiershipu. Ako ćemo dovoditi igrače za sporedna takmičenja onda nam i ne trebaju i nisu isplativi. Zato se i sada ponovo kuburi sa novcem i postoji strah od preplaćivanja igrača.

      Downing izgleda ide, neka mu neko ispuni njegovi uslove i neka ide gdje ga noge nose. Guši Susu i Assaidi svojom pozicijom u klubu. Također spominje se naš interes za Ardu, mada mi je to nerealno skroz jer bi trebali izdvojiti nekih 25m da bi pobijedili konkurenciju - prije svega PSG i Anzhi.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Liverpool are thought to have agreed to pay Chelsea £12 million for Sturridge - Tony Barrett in tomorrow's edition of the Times.
        Liverpool are confident of announcing the signings of Daniel Sturridge and Thomas Ince in the first few days of the January transfer window after agreeing terms with both players’ present clubs (2/2) - Tony Barrett, The Times

        Brajkula legendo, Severli
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Barrett ne gresi, za Incea se znalo, dolazi Staridz, da vidimo na sta ce to da lici... Treba li ocekivati jos nekog ??? Butland mozda, mali je opasan, novi Hart...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ako vi dovedete Dannyja, Chelsea ce juriti Thea s kojim je dogovorio uslove navodno.
            Freshko, odakle para, imate budzet od 20m? Za ovu dvojicu ide 16m, zar mislis da ce Butland doci za ispod 7-8m ?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Oko 18m ide na ovu dvojicu, znaci ostaju nam jos 2 meleona, Downing moze da se uvalja za 7m, Cole moze za 2-3m, nekako se mora skupiti tih 10m za Mertensa.


              Butland nece doci sigurno, koji ce nam kurac rezervni golman, Reina nece ici ove zime to je potvrdio Rodgers.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Cuj Downing za 7m, Cole za 2-3m, pa taj ko ponudi tolike pare za tu dvojicu ili je dobro pjan ili je lud.

                Drugo Wilshire, ne moze theo da pregovara s engleskim klubovima dok im to arsenal ne dopusti, jer moze rezultovati banom za klub da ne moze da kupuje igrace...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ko kupi Kantu za 7m, nije bas normalan (ocekujem da ode u WHU, njegova igra i centarsutevi bi tamo bili korisni). Jel se ozbiljno povezujete s Mertensom, ili je to vise vasa zelja?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Ko kupi Kantu za 7m, nije bas normalan (ocekujem da ode u WHU, njegova igra i centarsutevi bi tamo bili korisni). Jel se ozbiljno povezujete s Mertensom, ili je to vise vasa zelja?
                    Ok mozda je 7m maksimum, ali ispod 5 mislim da ga nece prodati, o Mertensu su Holandski mediji pisali da smo zainteresovani...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Kapiram da cemo nekog prodati Wilsherko, ali posto mi Bosh rece da ovaj ipak ne ide, onda nista, znam da su kenjali mnogo o njemu mediji, pa sta znam.

                      Ne verujem da ce skuptiti za Mertensa, a i da skupe, cisto sumnjam da ce njega dovesti. Ova dvojica je sve sto dobijamo, Staridz po krilu, pfff, nisam pametan nikako, pa bolje da sacekam prvu njegovu tekmu pa tek onda, a sto se Incea tice, mislim da smo razjasnili neke stvari o njemu.

                      Ostaje nam 4 meleona Boshko, ovaj kosta 12m, a Ince:

                      Joseph Musker ‏@Musker_LFC
                      Tom Ince's fee is £6m, but thanks to a clause in the his contract meaning #LFC are entitled to 35% of any future fee, we'll pay just £4m.
                      Mislim da je Merlin pomenuo ovu klauzulu, tako da 4 meleona i da prodamo ovu dvojicu ako nekih 8m izvucemo ili max 10m, eto 14m za neko "dobro" pojacanje, a pominju se i pozajmice pa cemo videti. Sta znam, Sterling desno, ovaj levo, barem cemo imati kakav takav tandem, pokusati uklopiti Susa u vezni red, vratiti ga, i pokusati opet sa Sahinom da igra pozadi sa Lukasom, ali nece BR svog miljenika da izbaci napolje, nema sanse.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Makar da Caroll igra dobro u WHU, pa da ga Sam otkupi, al' on povredjen i u losoj formi.
                        Ko je u igri za pozajmice, neko iz Barce?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Nisam znao za ovu klauzulu, odlicno ako je tako...

                          I mene nervira sto Rodgers nece da prebaci Allena na klupu, previse ga forsira iakoo pruza prosjecne partije, Sahin bar pokusava neki pas naprijed da odigra a ovaj sve prvom do sebe...

                          Suso mora vise da igra, jedan od rijetkih kreativnih igraca koje imamo.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Makar da Caroll igra dobro u WHU, pa da ga Sam otkupi, al' on povredjen i u losoj formi.
                            Ko je u igri za pozajmice, neko iz Barce?
                            Jeffren iz Sportinga...

                            Ma daj, ko da ga otkupi, pa otkupna klauzula pri pozajmici je ja mislim oko 18m, pa ovi iz WHU-a trebaju biti ludi pa da plate to, covek dao jedan gol ove sezone, i taj ga usrao, pokazao je vise kao stoper nego kao napadac, nega je nasa kupovina totalno poremetila, jer ga ja zaista ne pamtim ovakvog dok je igrao za Njukasl, zaista.

                            Ma ne vredi Bosh, igrace taj sve vreme, pa makar se i povredio ima da igra, ne znam, Brendan je valjda normalan pa ce da uvidi da ovaj em umoran, em u ocajnoj formi, davaj Sahina da se izvucemo iz ove krize. Suso moze AMC da bude da se Stivi odmori, kreativnost nam treba u toj vezi ko leba, ja to retko kad sam vidjao ove sezone, retko...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Arsenal: Santi Cazorla and Lukas Podolski - £22 million. Liverpool: Thomas Ince and Daniel Sturridge - £16 million.
                              WOW
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Jeffren iz Sportinga...
                                To su novinarske patke, cak je i njegov agent potvrdio da nismo zainteresovani...

                                Rodgers je nesto pricao kako Sterlingu i Allenu treba odmor, ko zna mozda ga preseli na klupu malo...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X