Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav sistem i uklapanje, Demba klasa napadac, Suarez mu doda on pospremi u gol. Zajebi sistem, kada juris Norwich na tabeli. Sigurno ce biti bolji od Shelvey-a, Borini-a i kompanije tako da je pojacanje kako god da pogledas. Igrac kao sto je Demba se ne odbija za smesne pare i svaki tim koji ima problem sa napadacima bi ga pozeleo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ja znam da bi nama Demba trenutno pomogao. Vama ne znam ko moze pomoci u tom sistemu. Ko god se pomene, nesto mu fali.
      Vama da, nama nikako. Jer covek bi isao na krilo opet. Kad je Brendan Borinija stavio na krilo da bi Luis igrao u sredini, kako nece igraca koji je na krilu igrao neko vreme a videsmo kad je Papis dosao nije gola dao. Uz to, nama na krilu ako je Luis centralni spic treba simple pass igrac i neko agresivan za ovaj presing sto se igra i sto je jedino na vrhunskom nivou ove sezone. Demba to nije. Treba nam Mertens a uzeo bih i Volkota koji koristi svaku sansu ove sezone + navijac Liverpula od malena i neko kome treba promena za spas karijere. Malo ogranicen ali prebrz i agresivan, nesebican a i on i Mertens su dobri finisheri, Tio je dosta popravio zavrsnicu. On kad probije po desnoj strani ume jednostavno da odigra povratnu loptu na 11-16 metara ili na 5-7 nekom da na zicer, ovi nasi uvek zakomplikuju, Luis i Razza najvise, mogli smo tako dati 15 golova ove sezone. Bio bi upgrade svakako. Njih dvojica bi mogli sa Luisom eventualno da se povezu ali on je toliko specifican i prica za sebe i jedini koji ga 100% razume je Kavani. Velemajstor igre ali previse oscilira, ne igra jednostavno, bira cesto losa resenja. Toliko puta je ove sezone mogao da odigra dupli pas ali mora da je zadrzi, da je pipne 3-4 puta pa nastavi akciju. Mozda ne bi bilo lose ni uzeti neke ogromne pare za njega ako legne ponuda pa dovesti nekog pouzdanog finishera profila Iguaina i jos nekog dobrog igraca. Isko recimo ima klauzulu 21 milion a za Luisa moze da se uzme 35-40 od PSZ-a ili Anzija sigurno. Taman za 2 igraca, mozda i 3 ali poznajuci nas skauting 2.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma kakav sistem i uklapanje, Demba klasa napadac, Suarez mu doda on pospremi u gol. Zajebi sistem, kada juris Norwich na tabeli. Sigurno ce biti bolji od Shelvey-a, Borini-a i kompanije tako da je pojacanje kako god da pogledas. Igrac kao sto je Demba se ne odbija za smesne pare i svaki tim koji ima problem sa napadacima bi ga pozeleo.
        Mogao je Luis i Sterlingu milion puta da doda, Dzerardu, Dzonsonu, Enrikeu, Selviju ali nije. Ne zato sto nije video, vec zato sto je zamislio da proturi dvojici kroz noge pa mozda da doda posle toga. Cenim sto voli da se igra ali pretera cesto, a kad krene da asistira onda ni ne razmislja o zavsnici i ne sutira kad treba.
        sigpic

        Comment


        • Pa dobro prijatelju, ti onda cekaj da dovedete Cavani-a.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Pa dobro prijatelju, ti onda cekaj da dovedete Cavani-a.
            Prodas Luisa za debele pare, uzmes Iska za 21, Dembu za 7-10 nzm koliko je tacno klauzula i jos ti ostane nesto + ono sto ove raspale gazde daju, zajebali su i Arsenalove. Tu ima za 3 prava igraca pa tako nek se krene i udje u 4. Jos ako Cabi stvarno zeli da se vrati, full. Nisam bas pametan sta raditi, licno bih probao ovako jer nam treba klasa igraca a ne mozemo da ih platimo trenutno.

            Inace, Dzerardu ovaj sistem ne lezi nikako. U nekoj drugoj varijanti bi mozda mogao da izvuce jos par fudbalskih godina, ovako malo teze. Na svakom mecu on napravi neki potez gde vidis da je majstor ali ne moze vise. Povrede su odradile svoje i nema tu energiju potrebnu za ovo sto se igra. A i nesto je previse smoren, cak i kad dobijemo. Mnogo mu fali energije...
            sigpic

            Comment


            • Isco bi sigurno kod vas otisao, pored interesovanja Cityja, Utd-a i nas...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Pa to je onda stvar Rodgersa. Neka mijenja formaciju, neka mijenja nesto. Ako njemu i njegovom ovakvom timu sa manjkom zdrave konkurencije ne moze pomoci Demba Ba onda nesto nije u redu.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Isco bi sigurno kod vas otisao, pored interesovanja Cityja, Utd-a i nas...
                  Pricam sta bih ja radio, a i niko ga nije ozbiljnije trazio osim Barse gde mu cale nije dao da ode. Kakav car.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto opet ne menja cinjenicu da ne bi otisao kod vas da si ti sportski direktor. Momak zasluzuje da igra LS, jeziv igrac, nije neko ko treba da se raspada sa Shelveyjem, Allenom, i slicnim prosecnim fudbalerima. Da se razumemo, predobar je i za nas, da ne krenes odmah o nasim mukama i nevoljama...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Pa to je onda stvar Rodgersa. Neka mijenja formaciju, neka mijenja nesto. Ako njemu i njegovom ovakvom timu sa manjkom zdrave konkurencije ne moze pomoci Demba Ba onda nesto nije u redu.
                      Mogao bi da pomogne kao krilni napadac posto bi tu igrao da dodje ali moralo bi dosta toga da se sklopi. A Demba ume da zapadne u krizu i da bude nervozan ako ne dobije pravu loptu koju ovde moze da mu da Dzerard trenutno 1-2 po utakmici(i to mozda) i Luis ako se smiluje. Valjalo bi probati ali los osecaj imam, vidim njega i Luisa kako se raspravljaju i kako to ne lici ni na sta. Mertens je profil igraca koji nam treba.

                      Rodzers isto kao i Dzerard nema potrebnu energiju. Vidi dosta toga, dobro analizira protivnike, nas retko ko nadigra ali kilav je. Takodje vidi i kad je igrac u losoj formi, prebaci ga na klupu, ne trpi kurcobolju(slucaj Sahin) ali fali mu ta motivacija i mora da nauci da promeni nesto u toku utakmice. Igramo isto 90 minuta. Idealan pomocni trener i veliki potencijal za glavnog trenera, jedan od perspektivnijih svakako samo potreban mu je neki okidac. Mnogo energicnije je Svonsi vodio i Svonsi je znao da podigne nivo igre, da slomi protivnika u finisu. Ovde je skroz suprotno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Sto opet ne menja cinjenicu da ne bi otisao kod vas da si ti sportski direktor. Momak zasluzuje da igra LS, jeziv igrac, nije neko ko treba da se raspada sa Shelveyjem, Allenom, i slicnim prosecnim fudbalerima. Da se razumemo, predobar je i za nas, da ne krenes odmah o nasim mukama i nevoljama...
                        Da sam ja sportski direktor gepekovao bih igrace redovno.
                        sigpic

                        Comment


                        • što volim kad me nema par dana i onda se načitam ovde više nego u osnovnoj i srednjoj zajedno

                          Ince-velika je razlika između pl i čempionšipa, tamo je dosta sporiji fudbal, gledao sam ga dosta od trenutka kad se povezivao sa Lpoolom i dečko je realno prosečan igrač koji tamo može da igra zahvaljujući nekom osrednjem dribling skilu i solidnim šutem. Nema neku brzinu ni snagu, ima da ga u PL pregaze. Ne mogu da ga zamislim pored gorostasa iz PL. Možda i nije loš za rotaciju na krilu, ali koji će nam kurac kad tu imamo Susa,Shelveya,Assaidija,Sterlinga,Borinija,Enrikea ? Po meni se Assaidiju treba davati mnogo više šanse u PL.
                          Znači po meni bačenih 5m.

                          Borini- Solidna opcija za bekap Suarezu u napadu, ne znam što ga BR forsira na krilu kad on tamo ne može meda. Jeste se loše pokazao, ali volio bih da ga vidim kao poačera, to mu je prirodna pozicija, ko zna šta tamo može da uradi. U seniorskoj karijeri u 42 utakmice 15 golova, ali eto, sačekajmo da se oporavi pa ćemo videti može li šta.

                          Allen nije loš igrač toliko, ali me nervira što je ograničen ko saksija. Primi loptu i odmah je gurne najbližem igraču, ne kreće u napad nikako, slab je i u duelu, trom, par puta je ošutao i bolje da nije kad sam video kako šuta

                          Nama fali kreativac jedan, Suso je tu mogao nešto ali ne znam zašto je odjednom ispao iz postave,dobro bi bilo kad bi doveli Hondu, ali kako će nam ostati 4m to možemo da zaboravimo odmah, jer Rusi traže 12m. Dobro bi bilo da se borimo za Dembu,čovek traži platu od 90k/w, a mrtvi Kol kod nas prima 110k/w ako se ne varam. Znači prodati ga za 8m u QPR, dati tih 8m za Dembu, a ona 4m prebaciti u wage budget i dati čoveku koliko traži.

                          Downinga dzabe dajemo.
                          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 18-12-12, 19:18.

                          Comment


                          • Pa eto kazem ti malocas, neka promijeni formaciju. Ne mora Demba igrati krilo. Na treneru je da iskoristi potencijal igraca, a ovom trenutnom timu Demba ne bi odmogao. Jbg, ako ni on ne moze pomoci u postizanju golova, onda ne znam ko moze. Jebes Suareza ako s njim niko sem Cavanija ne moze igrati. A nije isto voditi Swansea i LFC, to se vidi na Rodgersu. Vise ga sada tuce nesanica nego ranije.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Prodas Luisa za debele pare, uzmes Iska za 21, Dembu za 7-10 nzm koliko je tacno klauzula i jos ti ostane nesto + ono sto ove raspale gazde daju, zajebali su i Arsenalove.
                              Pa i ja bi vas zajebavo da mi potrosite 100 miliona na flopove, jedan je na pozajmici u West Hamu, drugi igra van pozicije ili grije klupu i jedva cekate da ga se rijesite... Uglavnom s pravom nek vas zajebaju, ako daju pare nek ih daju u sta valja, a razumijem ih dobro, jer ipak su ameri to, a oni bas i ne vole da na berzi gube
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Pa eto kazem ti malocas, neka promijeni formaciju. Ne mora Demba igrati krilo. Na treneru je da iskoristi potencijal igraca, a ovom trenutnom timu Demba ne bi odmogao. Jbg, ako ni on ne moze pomoci u postizanju golova, onda ne znam ko moze. Jebes Suareza ako s njim niko sem Cavanija ne moze igrati. A nije isto voditi Swansea i LFC, to se vidi na Rodgersu. Vise ga sada tuce nesanica nego ranije.
                                Promena formacije je nesto nemoguce, on ce ovo forsirati kako god to je sigurno.

                                Ja bih zeleo da Demba dodje i da nastavi u istom ritmu jer je sve bolji igrac ali nesto osecam da se sa ovim ne bi uklopio. Daj boze da gresim.

                                Previse je Luis specifican, ono se ne radja. Kad hoce, neverovatno je koliko jednostavno i brzo moze da igra, da se sprda i dominira ali uvek trazi neku atrakciju, nesto drugo, cudan mozak jako. On je dao 10 komada i po tome bi se reklo da je covek konstantan a ustvari nije uopste. Da je klasa jeste, moze da bude jos bolji. A i igraju tako da je sve podredjeno njemu. Nimalo slucajno nismo dobili WH bez njega. Nije ga bilo i oslanjali su se jedni na druge, igrali timski, sa dosta samopouzdanja i medjusobne podrske i uzeli 3 boda na zajebanom gostovanju iako je bilo dosta oscilacija u igri. A Luisa ne mogu da definisem, ne moze niko, ni on sam sebe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X