Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momak je prosek i tu nema dalje price... Vec sam pricao da je on tako dobar, ne bi ni otisao iz akademije, tj ne bi ga ovi pustili tako lako...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ништа специјално, бацање пара, имате већ такве играче у погону...

      Comment


      • Kad je Shelvey igrao dobro u Blackpool-u u Championship-u svi su govorili treba ga vratiti,majstor pravi,ali Ince ne valja jer dolazi iz Championship-a u kojem je takodjer Shelvey igrao.Isto mi je glupo reci za njega da je prosjek jer smo ga pustili da ode iz akademije,znaci svaki igrac koje ode iz naseg kluba ne valja odmah.Nek Borini valja za 10 miliona koji je dosao kao "provjeren" igrac,a Ince za 4 ne valja.Nemam ja nista protiv da se ne dovede Ince,ali eto nek mi nadje neko na trzistu koga mozemo dovesti,a ko ce biti sigurno odlicno pojacanje i uz to da nije skup.Ne znam jel vam jasno da se momak dovodi za rotacije,vama ako je draze da gledate kako Shelvey i Joe Cole igraju krilo slobodno,meni vala nije.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Znam Sejo, ali prosek igrac, nista ne postizemo s njim.

          Ni Selvi jos nije dostigao svoj nivo, jos je on samo potencijal, i dalje je samo solidan igrac. Ovaj dolazi za rotaciju, ja to znam, ali trebaju ovi mladji da se rotiraju a da se dovede pravo kvalitetno krilo, a ima ih na trzistu koliko oces. Ako oni smatraju da je Ince najbolje sto mozemo, onda smo propali garant.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ali ko ce se od mladih rotirati?Evo ko je sve ove sezone igrao krilo u ekipi:Sterling,Suso,Downing,Borini,Shelvey,Joe Cole,Enrique,Assaidi i mislim da to dovoljno govori o tome kakvi smo na tim pozicijama,a ja sam siguran da ce doci ili Sturridge ili Walcott i ne znam u cemu je problem platiti Ince-a 4 miliona koji ce biti klupa.Makar znas da kad udje moze donijeti nesto novo,ubrzati igru,a vidjeli smo ove sezone sta se desava kad udje neko sa klupe.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ако мене неко пита ја бих пре довео Сулејманија, јесте да га повреде муче, али ценим да ће се вратити. Ето бољи играч за милион, два више.
              Какав Инс Медојевић и Косановић га у џеп ставили, није се видео човек, шта ће тек Видић да му ради не треба ни мислити.
              И Шеверли не игра ништа специјално, типично одрађивање, а ко пример да ти потенцијали из Ч-шипа и не пролазе баш најбоље у ПЛ је Конор Викам, смео сам руку у ватру за њега да ставим да ће бити звериште, кад оно...

              Comment


              • Ne znam sto se dize frka oko njega kad lik dolazi za 5m. Da dolazi za 15 pa bih i razumio...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Sulejmani ne igra u Ajax-u,ne moze da dobije poziv u reprezentaciju,treba da u Wolfsburg predje i on bi kao sad bio dobro pojacanje,a Ince je nula za njega.Komotno onda moze i Stevanovic iz Vojvodine u Liverpool.

                  Hajd mi sad reci koliko si puta gledao Ince-a osim protiv Srbije?
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Eto ti Suso, Sterling, Assaidi i Borini za rotaciju na krilu, s tim sto je Borini kao spic vrlo dobar finiser, samo sto to nismo videli jer ga je BR gurao na krilo. Tu imas 4 igraca za rotaciju, pa sta ce ti sad i Ince kao peti za rotaciju. Niko od ovih momaka ne moze da igra za prvih 11 u LFC konnstantno kroz celu sezonu, valjda je poenta da nadjemo jednog sjajnog krilnog igraca, kao Mertens, i da iskesiramo nekih 10m, nego da dajemo 4m za jos jednog role igraca, glupost po meni, a momak nije nista specijalno.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Сулејмани не игра за репку као и за Ајакс јер је ове сезоне константно повређен, таман се опорави оно опет и то би можда би једини разлог зашто њега не бих довео пре Инса, иначе по квалитетима ценим да е бољи.
                      Шта има да признам, гледао сам га само у мечевима са младом репрезентацијом Србије, дакле два пута и довољно је да тврдим да није ништа специјално. Чак смем и да гарантујем да би Србија прегазила ону Енглеску да су играли играчи из А селекције који имају услов да играју за младу.
                      Ко бре да гледа Блекпул, рагби од фудбала као и цео Ч-шип.

                      ЕДИТ: И да Борини и Инс не могу никако да сепореде, разлика је у класи.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        И Шеверли не игра ништа специјално,
                        Ko je ovaj?

                        A taj Borini je prosjek i nista vise.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Сулејмани не игра за репку као и за Ајакс јер је ове сезоне константно повређен, таман се опорави оно опет и то би можда би једини разлог зашто њега не бих довео пре Инса, иначе по квалитетима ценим да е бољи.
                          Шта има да признам, гледао сам га само у мечевима са младом репрезентацијом Србије, дакле два пута и довољно је да тврдим да није ништа специјално. Чак смем и да гарантујем да би Србија прегазила ону Енглеску да су играли играчи из А селекције који имају услов да играју за младу.
                          Ко бре да гледа Блекпул, рагби од фудбала као и цео Ч-шип.

                          ЕДИТ: И да Борини и Инс не могу никако да сепореде, разлика је у класи.
                          Svaka ti cast kad ti iz dvije utakmice mozes reci kakav je on igrac.Ma kako ih ne bi pregazili ja sam siguran da bi im najmanje 5 dali u prvom poluvremenu u Engleskoj ne bi znali Englezi gdje udaraju .Prica se Ince los igrac i onda se spomene Sulejmani kao nevjerovatno pojacanje,jadnik se bori da u Wolfsburg predje.

                          Vidio sam ja kakva je klasa Borini,naprosto sam odusevljen njegovim kvalitetama.

                          Samo mi jos reci koji je igrac Severli?
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ko je ovaj?

                            A taj Borini je prosjek i nista vise.
                            Misli na Selvija, pa ga pomesao sa Kleverlijem...

                            Dobar je Borini, nismo ga videli kakav je u spicu, nemoj tako Mumara, covek nikad u zivotu krilo nije igrao, a Brendan ga gurao tamo, klasican goal poacher igrac, to nam i treba u napadu, ali jbg BR tvrdoglav...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Liverpool manager Brendan Rodger's will have a transfer budget of around £20m to spend in the January transfer window according to the very reliable Chris Bascombe from the Telegraph.

                              If true, and it is £20m, then after Ince & Sturridge it'll leave us with around £4m..

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Misli na Selvija, pa ga pomesao sa Kleverlijem...
                                Ма то због менаџера батара, на ФМ11 мсм када је играо за Мидлсборо ми је био међу првим пиковима за довођење, он и Верати. Па ми јебено било да читам а до тада искрено никада нисам чуо за њега.

                                Лепо си ме насмејао Џо сада кад си рекао да Борини није класа за Инса, стварно даље о томе не бих, мсм постаје ми смешно.
                                Друго Сулејмани ти је највише плаћени играч у историји једног Ајакса, па ти сад реци да нема квалитет, једноставно скаути Ајакса су људи из кафане па ето тако попили једном и договорили се да доведу Сулејманија. А напоменуо бих и то да су Суарез и Сулејмани били солидан тандем док Суарез није отишао на зиму код вас.
                                Што се тиче младе репрезентаије, питао бих те да ли си гледао те мечеве кад дајеш такве коментаре ?

                                Comment

                                Working...
                                X