Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Liverpoole zelim ti dobra pojacanja,dobrog trenera i da se vratis tamo gde ti je mesto-na sam vrh i od 2011 pa nadalje uzimas trofeje.

    YOU'LL NEVER WALK ALONE

    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Joe Cole u ulozi Deda Mraza. Napokon pobjeda i to nad ove sezone jakim Boltonom. Prvi gol dao Torres, a drugi već spomenuti Cole (to mu je prvi u PL za Liverpool), a gosp. Gerrard asistenicija kod prvog gola, drugi je asistirao Maxi. Odličan početak 2011, nadam se da će se tako i nastaviti.......

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Daj Boze da ova godina bude bolja,ali sa Hodgson-om na celu mislim da ova ekipa ne moze puno postici.Svim navijacima Liverpoola da pozelim mnogo bolju godinu sto se tice rezultata,iako tesko moze biti gora od prosle .
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg220445#msg220445 date=1293901793]
          Daj Boze da ova godina bude bolja,ali sa Hodgson-om na celu mislim da ova ekipa ne moze puno postici.Svim navijacima Liverpoola da pozelim mnogo bolju godinu sto se tice rezultata,iako tesko moze biti gora od prosle .
          [/quote]
          Mogu li da se pridruzim?
          Srecna Nova Liverpulci!
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ts-listen-live

            Kao sto sam i ocekivao opet Kyrgiakos u ekipi umjesto Agger-a #%d* i naravno nasa dva genija Ngog i Maxi #%d*
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Naravno i Lucas igra.Sta je sa Meirelesom?Nema ga ni na klupi.

              Opet nas Grk tera u grob.Hodgson ce dobiti otkaz samo je pitanje vremena,a onda daj boze da dodje neko normalan.Ja sam najiskrenije od slobodnih trenera za Antica. h5g6k8
              sigpic

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Laku noc hodgsone, putuj &*%R*

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Krivo mi je kao da je Arsenal izgubio danas mi je dan katastrofalan jedina svetla tacka sto su Spursi izgubili
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Ja iskreno imam osecaj da je Steve namerno promasio penal da bi ostalo tako i da Roy dobije otkaz,pa dodje neko normalan.Meni je zao takve igracine da igra sa idiotima,a mislim da mnogo vise zna o samoj igri od Hodgsona.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg222866#msg222866 date=1294268006]
                      Ja iskreno imam osecaj da je Steve namerno promasio penal da bi ostalo tako i da Roy dobije otkaz,pa dodje neko normalan.Meni je zao takve igracine da igra sa idiotima,a mislim da mnogo vise zna o samoj igri od Hodgsona.
                      [/quote]

                      da je bio pametan jos 2005 bi preso u celsi i uzeo bi PL vec sledece sezone.

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Fazon je u ljubavi prema timu , jer Gerrard je ljudina ;)

                        Hodgson , gotivim te , ali vriejme ti je da ides , jer mi je naprosto zao ljudi koji vole ovaj tim i koji zive za ovaj tim , najvise Gerrarda

                        Nadam se da ce biti bolje stvari za Liverpool .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          [quote author=BatmanUtd link=topic=2667.msg222869#msg222869 date=1294268147]

                          da je bio pametan jos 2005 bi preso u celsi i uzeo bi PL vec sledece sezone.
                          [/quote]
                          Gerrard je pre svega ljudina i dete Liverpoola,on se nikad ne bi prodao za saku dolara.Uostalom,imamo sad dobrog i ambicioznog gazdu,najboljeg skauta na svetu,odlicnog kapitena i centarfora koji bi bili noseci igraci,a treba ostatak pojacati kako valja i dovesti dobrog trenera.Ovaj gazda je klubu koji 86 godina nije uzeo titulu,doneo titulu za 2 godine i sjajan posao radi,tako da sa dobrim trenerom i skautima ce naci igrace koji ce pomoci Gerrardu da uzme trofej i to ne jednom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=BatmanUtd link=topic=2667.msg222869#msg222869 date=1294268147]
                            [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg222866#msg222866 date=1294268006]
                            Ja iskreno imam osecaj da je Steve namerno promasio penal da bi ostalo tako i da Roy dobije otkaz,pa dodje neko normalan.Meni je zao takve igracine da igra sa idiotima,a mislim da mnogo vise zna o samoj igri od Hodgsona.
                            [/quote]

                            da je bio pametan jos 2005 bi preso u celsi i uzeo bi PL vec sledece sezone.
                            [/quote]

                            On je jedan od rijetkih igraca koji pokazuje sta je ljubav prema klubu,vecina ih danas igra za novac.Drago mi je da je Stevie danas promasio penal,dosta nas je puta vadio,a i da je pogodio mozda bi i izjednacili cime bi Hodgson imao vece sanse za ostanak u klubu.Jedina mi je zelja da Gerrard osvoji Premier league,jer ako je iko zasluzio,zasluzio je ovaj majstor.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg222896#msg222896 date=1294269775]

                              On je jedan od rijetkih igraca koji pokazuje sta je ljubav prema klubu,vecina ih danas igra za novac.Drago mi je da je Stevie danas promasio penal,dosta nas je puta vadio,a i da je pogodio mozda bi i izjednacili cime bi Hodgson imao vece sanse za ostanak u klubu.Jedina mi je zelja da Gerrard osvoji Premier league,jer ako je iko zasluzio,zasluzio je ovaj majstor.
                              [/quote]
                              Niko vise od njega nije zasluzio,ali mislim da nece uzeti samo 1,sa ovim gazdom ce se Liverpool vratiti na stare staze,samo da dodje trener koji valja.Gerrard je najbolji centralni vezni u zadnjih 10-15 godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Ja se nadam da samo hoce jednom osvojiti,meni dovoljno,jer ipak on nije vise mlad,a ne vjerujem da cemo se taku brzo izvaditi iz ovoga,ali uz Liverpool pa makar i u 5 ligi.YNWA
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X