Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sretan rodjendan Martinu Skrtelu. Pijem ladno pivce za njega

    Comment


    • Liverpool Transfers ‏@LFCTransfer_
      Sterling's contact has been signed! I'm hearing it's around £20,000 per-week. #lfc
      Samo da ovi ozvanice...

      Ezito ‏@Ezizallamov
      A Valencia-based sports newspaper 'Superdeporte' reporting that Liverpool have spent "months" scouting Sofiane Feghouli (winger). Superdeporte also say that Liverpool's Managing Director (Ian Ayre) has recently met Feghouli's agent to discuss the situation.
      Vrlo interesantan igrac...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • auu dobar je Feguli, strasno dobar.. voleo bih njega da dovedu

        Comment


        • Све преко 8 до 10 милиона за овог играча је бацање пара.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Све преко 8 до 10 милиона за овог играча је бацање пара.
            Pa nece ni biti preko toga sigurno...

            Billy Liddell ‏@Liddellpool
            “Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor.” #Shankly
            Senkli... Ovo je naravno vezano za Brendana i njegov cilj...

            Naravno, srecan rodjendan nasem Martinu...

            Sto se tice danasnje tekme, ovako bi izgledala danasnja postava po nekim izvorima:

            Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll
            RT "@Musker_LFC: Today's line-up: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Downing, Allen, Lucas, Gerrard, Shelvey, Suarez, Cole. #LFC"
            Dakle jasno je da se Sterling odmara i da ce se dati sansa Kolu, ali i on i Selvi po krilu mi ne deluje kao dobra kombinacija, necemo imati tu brzinu, ali vraca se Suarez tako da to nije toliko bitno...
            Pobeda danas mora da se desi, Aston Villa ce imati problema sa povredama koliko cujem, Agbolahor nece biti spreman, a Vlaar je odavno u outu. Pobeda nas teorijski moze baciti na 7. mesto, ali nije toliko bitno, koliko je bitno da se danas pobedi.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Auu kakav sastav danas neznam sta da mislim ?! Mozda danas Selvi bude igrao odma iza Suareza, samo mi se nesvidja sto pocinje onaj balvan Downing.

              Comment


              • Ja mislim da bi Allena trebao malo na klupu prebaciti, a ocigledno je da Cole i Downing dobijaju sansu da bi se prodali, tj. Downing jer je Enrique povredjen mada mnogo je bolja opcja da Agger igra beka i Carra ili Coates u centrali, ne svidja mi se danasnji sastav, uzdam se u neki maestralni potez kapitena ili naracno Suareza. Mora pobeda.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Iznenađujući sastav Brendana. Enriquea nema zbog povrede tako da je očekivano da se tu mora improvizovati, no nisam očekivao da će Cole, Downing i Shelvey početi utakmicu, barem ne sva trojica od prve minute. Bit će zanimljivo vidjeti kako će se snaći. Očekujem da Rodgers ponovo napravi neku taktičku izmjenu već u 1. dijelu.

                  Danas je 161. meč između ova 2 kluba. U dosadašnjih 160 međusobnih duela uspješniji je Liverpool sa 78 pobjeda, dok je Aston Villa slavila 47 puta, a 35 mečeva je završeno neriješenim rezultatom. Kada je u pitanju najveća pobjeda, oba kluba su slavila sa 6-1 i to je ujedno najveća pobjeda. Obje su ostvarene davno, Villina 1932. godine, dok je Liverpool sa 6-1 slavio 1953. godine. Vrijedi izdvojiti i po 2 pobjede oba tima od po 5-0.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • ----Cole--Suarez----
                    ------Shelvey-------
                    ----Allen---Gerrard--
                    --------Lucas-------
                    Downing-Agger-Škrtel-Johnson

                    Vjerovatno bi to ovako izgledalo

                    Comment


                    • Posto Aston Villa igra 3-5-2,potrebna su nam brza krila kao Sterling i Assaidi,kao sto je Real unakazio City-a na pocetku tekme dok su oni igrali 3-5-2.Zaista neshvatljiv potez BR-a
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Posto Aston Villa igra 3-5-2,potrebna su nam brza krila kao Sterling i Assaidi,kao sto je Real unakazio City-a na pocetku tekme dok su oni igrali 3-5-2.Zaista neshvatljiv potez BR-a
                        to je to

                        kapiram i ja da zeli da proda kola i kantu, ali ovo je vazna tekma

                        edit: ipak ce sterling poceti uz suareza i selvija...
                        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 15-12-12, 14:52.

                        Comment


                        • Ocajna tekma, ne bih zaista nista vise prokomentarisao...

                          Rory Smith ‏@RorySmithTimes
                          Main thing, though: if FSG are long-term serious about Rodgers, about Liverpool, they have to back him in January. Put up or shut up time.
                          Znaci ako u januaru ne budu pojacanja koja ce bar malo ohrabriti, mozemo se pozdraviti sa ovom sezonom, pa tamo sledece leto opet da se mucimo sa dovodjenjem igraca i opet kroz celu sezonu da dozivljavamo ovo. LS kako stvari sada izgledaju, je veoooooma daleko, toliko daleko da nismo ni svesni...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Primiti tri gola kuci od ekipe koja je do tog kola postigla najmanje golova u prvenstvu

                            Mislim da je svima jasno da je ovaj tim jako limitiran.Treba nam najmanje 5-6 igraca i to golman,kreativac,krilo,napadac za prve postave i lijevi bek i krilo za klupe.Jedini problem je sto mi zadnje tri godine nismo doveli igraca da valja osim Suarez-a,sve promasaj do promasaja.

                            Jucer u prvih 15-20 minuta smo mogli dati tri gola bez problema i onda naravno slijedi kazna u vidu dva primljena pogotka nakon kojih nismo postene sanse napravili.Imali smo milion i jedan centarsut,a unutra se nalaze Sterling,Shelvey i Suarez,ne zna se koji je veci od njih trojice,makar bi Carroll bio koristan za ona silna ubacivanja.Ne znam sta vise napisati o utakmici u kojoj nas razvali kuci jedan od najslabijih timova lige kojem fali nekoliko bitnih igraca.

                            I dalje vjerujem u Rodgers-a i ima moju potpunu podrsku jer ima smisla ovo sto on radi i siguran sam da ce dati rezultat,ali ima tu pogresaka na kojim treba raditi i ne davati sigurne izjave da nam je cilj drugo mjesto.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Kako nas je isprskala Villa sunce ti jbm, prije ove tekme su dali 4 gola u gostima, juce 3 sramota stvarno. Rodgers mi se cini kao neko ko nema autoritet, jeste da ne volim Fergija, ali on bi se najebao mile majke igracima za onakvu predstavu. Brendanu nikako nisu trebale one izjave kako napadamo vrh, samo je ispao kreten bez potrebe... Ocekujem da Allena uskoro prebaci na klupu, igra svaku po 90 minuta i upao je u losu formu, nadam se Sahinu u povucenijoj ulozi.

                              Navodno je Kelly odbio novi ugovor od 35k nedeljno, pominje se odlazak iz kluba.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Neka ide Kelly panj.
                                Sto se tice utakmice,to uopste nije bilo toliko lose kao sto se prica,igrali smo dobro,napadali smo,stvarali sanse,ali primili 3 jefitna gola,i to bas jeftina i glupa.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X