Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo danas da odigramo kako znamo pa sta bude, videcemo kako ce sve to izgledati bez Suareza, valjda ce Shelvey da igra laznu devetku, a na krilima bih voleo da vidim Assaidija i Susa.

    Comment


    • Subs: Jones, Cole, Henderson, Coates, Carragher, Suso, Morgan.
      Evo i klupe. Ne vidim nacin da dobijemo ovo, imam osjecaj da cemo ga poduvati onako lagano.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Fino igramo, smireno, Glendza nas doveo do prednosti golcinom, sada samo odrzati ovo, WH ce poceti da pravi pritisak pa bi mogli i da uduplamo vodstvo iz neke kontre
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 09-12-12, 16:20.

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Ne vidim nacin da dobijemo ovo, imam osjecaj da cemo ga poduvati onako lagano.
          Kakav sam as.

          Igra losa, ali bitna je pobjeda, 3 in a row

          Glendza Bog, Hendo kida, samo neka nastavi ovako...
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Uh,vrlo vazna pobeda,lose smo igrali,ali to se i ocekivalo bez Suareza.Samo 4 boda nam bezi Everton,koji je cetvrti.Slede 2 utakmice kuci sa Villom i Fulamom koje moramo dobiti.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Glendza bogotac, najjaci desni bek u ligi... Nisam odavno video kako izgleda pobeda bez Suareza...

              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • 4 boda od 4. mesta ... Sada pobediti Vilu i Fulam i onda tek mozemo pricati o nekim šansama za top4 ...

                Verovatno ce zbog toga igraci biti puni samopouzdanja...

                YNWA

                Comment


                • Do kraja godine i polusezone jos Villa koju treba realno dobiti, pa zajebani Fulham, i gostovanje na Britanniji Stouku. 9 bodova odavde i mislim da ce 4 mesto biti itekako realno, uz nadam se dobra pojacanja u januaru, nadam se da ce nas Brendan iznenaditi, posto vise ne verujem nikome po pitanju spekulacija ko ce doci, ko nece, a ko ce mozda doci.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Great win again. Game by game we are getting closer . Well done boys
                    lucas na twitteru

                    Comment


                    • Uf kad sam ovo danas prezivio zivicu 100 god... Lose smo igrali a pobjedili smo i to preokretom pa sad sam siguran da ce biti smak svijeta kako su javili 21.dec Jel neko zna sta bi sa Enrikeom i kakva je povreda u pitanju???

                      Comment


                      • Originally posted by SOMI View Post
                        Jel neko zna sta bi sa Enrikeom i kakva je povreda u pitanju???
                        Nije nista ozbiljno, toliko znam...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Uspio sam samo nać dva gola od danas



                          Comment


                          • Napredak se vidi i to u velikoj mjeri, uspjeli smo upisati 2 pobjede zaredom i to ovu drugu na jako teškom gostovanju bez pola ekipe k'o što bi @Freshko rekao.

                            Prvo poluvrijeme smo odigrali jako loše to su Čekićari iskoristili i u potpunosti nas kaznili za lošu igru. Igrači WH-a su trčali mnogo teško je bilo izdržati onakav jedan ritam. Tek kada im je počelo ponestajati snage krajem 2. poluvremena i mi smo došli do preokreta. Vidi se da se radi o jednoj dosta kvalitetnoj ekipi i da nisu slučajno u sredini tabele. Mada igra im je dosta providna, sve se svodi na probijanja po strani i centaršuteve, a da se Enrique nije povrijedio i da nismo morali improvizovati na toj poziciji lijevog beka ne bi ni oni imali mnogo prostora po toj strani. Sa druge strane Glen zatvarao koliko je mogao sa obzirom da je bio dosta aktivan i u ofanzivnom dijelu. On je odigrao odlično za sve pohvale, a pogodak je također majstorski. Nema mu se šta prigovoriti, kamo sreće da nam je i ostatak ekipa kao bekovi i Suarez. Agger i Škrtel su imali mnogo posla i mislim da su korektno odradili većinu i ono što se moglo. Velike probleme su im stvarali Čekićari, niko do sada nije baš onako igrao aktivno ispred gola Reine. Gerrard većim dijelom nevidljiv, kao i Jonjo, ali je Jonju izvukla ona borbenost zadnjih 15-ak minuta. Nakon izjednačenja Jonjo je kidao na terenu, bilo ga je posvuda i kao šlag na tortu došlo je to vodstvo. A kako je tek nakon pjesme navijača zaigrao - takav Jonjo nam treba. Sterling također odradio dobro drugo poluvrijeme, mali ima petlju to je sigurno ulazi slobodno u duele i ne boji se apsolutno ničega. Jedini problem za sada mu ostaju one situacije 1 na 1 i izgledne situacije za gol. Još to da popravi, a vjerujem da će vremenom to doći na svoje mjesto. Cole još jednom pokazao da je zrel za odlazak, ali onaj gol je stvarno majstorski nimalo lagana situacija koju je uspio pretvoriti u gol, iako do tada nije ništa pokazao.

                            Istakao bih Hendersona, koji je evo već nekoliko dobrih utakmica spojio. Za pohvale, s toga mu treba pružati više šanse za igru. Ima potencijala i Rodgers će iz njega izvući ono najbolje. Prioritet definitivno treba biti odlazak Downinga, makar i za 5m - dosta za jednog takvog igrača. Svojom pozicijom u klubu samo guši mlađe i mnogo bolje igrače kao što su Suso ili Assaidi. S toga bi i za njega i klub najbolje riješenje bio odlazak. Vjerujem da ga Rodgers i ove zadnje utakmice gura da igra isključivo zbog toga da bi se što bolje prodao. Drugi razlog ne vidim, ne može neko tako dugo biti slijep pored očiju nema šanse. Valjda mu pođe za rukom to pa da što prije i povoljnije ode.

                            Slijede 2 domaće utakmice - lakše i tu bi imperativ trebao biti 6 bodova. Aston Villa je dosta loša ekipa, pogotovo posljednjih godina ni nalik onoj ekipi koja se pak prije nekih 5-6 godina borila sa vrh tabele. Fulham nešto teži protivnik, no sa obzirom da su oni u teškoj situaciji zbog mnogih povreda i tu bi trebali uzeti 3 boda. Bit ćemo jači za Suareza tako da vjerujem u 6 bodova iz naredna 2 meča. Iz duela sa Stokeom bih bio zadovoljan da ostanemo neporaženi, teška i tvrda ekipa, sa sjajnim Begovićem na golu koji već dugo nije primio gol.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Ala je sela Dzonsonu! Svaka mu cast!

                              Comment




                              • Iako nije njegov go,car nevidjeni .

                                Napokon da preokrenemo neku utakmicu i da pobjedimo kad i ne odigramo dobro.Glen opet odigrao fenomenalnu utakmicu i uz Suareza nas najbolji igrac ove sezone.Sve sam sigurniji da od Allen-a nece biti nista,eto vratio se Lucas (koji je opet bio nas najbolji igrac u sredini) ima vise prostora ali ne pruza nista bolje partije.Siguran pas prvom do sebe i to je to sto vidim od njega,jebo igraca sredine terena od 15 miliona koji na kraju sezone nece imati vise od 2 gola i 2 asistencije.Hendo trenutno pokazuje puno vise od njega i opet je odigrao dobro kad je usao i jedan je od razloga sto smo dosli do 3 boda.

                                Na kraju ipak 3 boda na teskom gostovanju i to bez najboljeg igraca.Sada smo udaljeni 4 boda od mjesta koji vodi u Ligu Prvaka i nadam se ce odrzavati tu razliku do januaru gdje bismo se uz dva dobra rjesenja u napadu mogli i nadati mozda plasmanu na mjesto kojr vodi u LP na kraju sezone.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X