Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.com/news/late...ounce-up-table

    Tako kaže Glen koji je jučer imao jednu odličnu priliku za gol, međutim nažalost nije ju iskoristio.

    Nekako sam i svo vrijeme mislio da će na kraju biti tako i da ponovo neće biti novca - plaćamo ceh za greške iz bliske prošlosti. Identična situacija je bila i na ljeto, samo što su tada dovedeni određeni igrači kako bi se navijači malo smirili, ali ona pusta obećanja za Dempseya i nekog klasnog napadača su bila samo zavlačenje. Sada je to kristalno jasno. Za nadati se da će biti nešto novca od prodaje prije svega Downinga i Colea, a onda vjerovatno i još nekoga i da će se taj novac usmjeriti ka dovođenju napadača. Suarez će valjda ostati ljudina i da neće tražiti transfer, jer mislim da je i on svjestan trenutne situacije i da nije igrač tipa Torresa i slično.

    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...suarez-1455760
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • @Musker_LFC: According to Rory Smith, as it stands, the two signings Liverpool want to make in January are Daniel Sturridge & Tom Ince. #LFC
      Ince je prosjek, stvarno ne znam sta ce nam on, iskreno se nadam da ga nece dovoditi. Mozda nam Rafa ustupi Staridza po povoljnoj cijeni.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ince-a nikako,Staridza bi bilo dobro kada bi ga doveli,moze da igra i spica,a moze da igra i krilo,bas ono sto nam treba.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Sta sad citam kao da zele Kerola da vrate na zimu

          Comment


          • Ma oni be nisu normalni bre ne mogu da verujem svaki put cujem sve gore i gore vesti
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • A ne znam sto su zapeli toliko za Staridzom...

              I oni kriziraju sa napadacima, tesko ce ga se odreci, a da nas pre toga ne oderu. I nisam nesto za njega, dobar je momak, ali je sebican, nekad previse komplikuje. Jbt, gledam ovog Bonija juce, momak je resenje za nas, pravi onaj klasni golgeter, uz to ima dobar dribling, brz i jak, svakako bi bio zadovoljan njegovim dolaskom, da bar malo skine teret sa Suareza. Tu je sad i Aubameyang koji bi bio mozda i najbolje resenje, kompletan igrac u napadu i ono sto nam ocajnicki treba, sad je pitanje koliko obracaju paznju na njega, i da li on zeli da ode iz St. Ettiena uopste. Naravno vec vise puta pominjani Mertens. Sta znam, to su neki igraci koji bi se mogli dovesti za 8-12m, videcemo.

              A Ince je prosek, ne znam zasto misle da ako je najbolji u Championshipu, da ce biti u PL-u, gledao sam ga dok je igrao za U19 tim Liverpoola, nije ni cudo sto nije dogurao do prvog tima. Smesno zaista da njega zele...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma ko zna ovi nasi nisu normalni bre, necu vise nikako o tome da razmisljam... Idemo tekmu po tekmu da ostvarimo dobre rezultate, pa cemo u januaru da se hvatamo za glavu.

                Comment


                • Kao sto Fresh rece, bolje dovesti Bony-a ili Aubameyang-a jer ce svakako jeftinije proci a po meni su i bolje resenje od Sturridge-a koji ce biti znatno skuplji.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Kao sto Fresh rece, bolje dovesti Bony-a ili Aubameyang-a jer ce svakako jeftinije proci a po meni su i bolje resenje od Sturridge-a koji ce biti znatno skuplji.
                    Taj nece nigdje sigurno. Pa St. Etienne je konkurent za titulu ove sezone i sigurno im je plan da se osigura LS-a, tako da ne vjerujem da ce otici. Pogotovo ne u januaru kada ce i njima biti tesko da pronadju zamjenu za igraca koji ih ove sezone nosi. Mislim da ce on otici na kraju sezone a mozda i ostane kao sto je Belhanda ostao. Bony je izrazio zelju da igra za nas i u dobrim je odnosima sa Drogbom a Vitesse dodje kao neka nasa filijala, pa ako bi ga Benitez htio, mislim da bi to bila svrsena stvar. Ali pitanje je da li ce ga konobar htjeti... U svakom slucaju, on je ipak realnija opcija od Aubameyanga.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • James Pearce ‏@JamesPearceEcho
                      See Rodgers' quotes on January transfer window taken out of context by some. Nothing has changed - #LFC still expect to make 2/3 signings
                      Dobro je, mrtvi Sky pogresno protumacio Rodzersove izjave, lakse se dise...
                      Last edited by The Admiral; 27-11-12, 07:47.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • 63750_514364285270459_711147760_n.jpg

                        Comment


                        • BR bio gost na talksportu:

                          "There will be some money available in January."
                          "We've been linked with a million names, & 99.99% of those don't have any truth in them."
                          "Hopefully we can make 1 or 2 loan moves in January."
                          BR on Dempsey: "There was an offer to sign him, we like other club were interested, he moved to Tottenham so it wasnt to be."
                          on Lucas: "Too soon for Lucas, he won't be involved. (vs Tottenham)"

                          Ovo su samo neki citati, kad izbace link kompletne emisije postavicu ovde.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/transfe...ld-105346.html
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • To je vjerovatno ta posudba koja se spominje.

                              Comment


                              • Verovatno.Ima li nekakvih prica oko Arde Turana?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X