Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ama bre ljudi kakvo krilo!Postava izgleda:
    Reina
    Johnson Wisdom Agger Skrtel Enrique
    Gerrard Allen
    Suso
    Suarez Sterling
    Samo sto su bekovi ofanzivniji pa zato je kao 3-5-2
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Izgleda da Enrique ipak levi bek, dok je Wisdom desno... U sredini su Allen i Stivi, ispred njih Suso kao 10-ka, Sterling levo krilo, a Johnson desno, Suarez centar napada. Dakle imacemo 4-2-3-1, gde ce Sterling i Glenno delovati kao inside forwards, zanimljiva postavka, svidja mi se...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • BRAVO,BRAVO,BRAVO!
        Suarez
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Ama bre ljudi kakvo krilo!Postava izgleda:
          Reina
          Johnson Wisdom Agger Skrtel Enrique
          Gerrard Allen
          Suso
          Suarez Sterling
          Samo sto su bekovi ofanzivniji pa zato je kao 3-5-2
          I? Ko je igrao krilo?

          Odlicna igra u drugom pol. Prvo je bilo sranje, bezidejno, letargicno itd, u drugom skroz druga prica. Luis doktor, Enrique otac! Iz trojke u veznom redu ubjedljivo najbolji je bio Henderson (mislio sam da ovo nikad necu reci).

          Odbrana bez zamjerki, svi su odlicno odradili posao.

          Moram pohvaliti i Raheema, upisao je asistenciju, odlicno saradjivao sa Luisom. Strasno inteligentan igrac za svoje godine.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            I? Ko je igrao krilo?

            Odlicna igra u drugom pol. Prvo je bilo sranje, bezidejno, letargicno itd, u drugom skroz druga prica. Luis doktor, Enrique otac! Iz trojke u veznom redu ubjedljivo najbolji je bio Henderson (mislio sam da ovo nikad necu reci).

            Odbrana bez zamjerki, svi su odlicno odradili posao.



            Moram pohvaliti i Raheema, upisao je asistenciju, odlicno saradjivao sa Luisom. Strasno inteligentan igrac za svoje godine.
            Zajebo sam se
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Prvo poluvrijeme dosadno,ali drugo cista suprotnost i odlicna partija prije svega Suarez-a i Enrique-a.Meni je od ovih skupih pojacanja najvise zao Henderson-a,zna igrati lopte i moze postati jako dobar igrac samo kada igra bez straha.Odbrana funkcionisala dobro,sredina takodjer i dosta bolje to izgleda bez Sahin-a koji sto se mene tice moze odmah se vratiti u Madrid.Radije cu gledati Suso-a ili Shelvey-a tu pa cak i Henderson-a.Napadacka trojka je bila ubitacna danas na celu sa visocanstvom Suarez-om.Sada slijede dva teska gostovanja i ako uzmemo tu tri boda bit ce dobro.Tottenham i Arsenal su jako blizu i to je dobra stvar,a WBA,West Ham i Everton sumnjam da ce moci izdrzati ovaj ritam.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Posle prvog poluvremena mislio sam da cemo odigrati jos jedan jako dosadan mec, ispodprosecan, i izgubiti neki autogolom Reine, eto takav utisak sam stekao u prvom. Drugo, obrt za 360 stepeni, potpuno su se razigrali i rastrcali na terenu, prodora je bila dosta po krilu sto mi se svidja, rezultujuci jedan gol Suareza iz takve situacije, drugi gol genijalnost Enrikea, covek trci onako dosta sporo, ovaj ga vuce, ali on nece pasti i ide dalje razgrce sve sa sebe i onda sjajan pas ka Suarezu, ovaj onako smekerski desnom spoljnom zavrsava, koliko samo samopouzdanja ima covek, to je taj momak koji je punio mreze po Holandiji, one gluposti da nema zavrsnicu su jednostavno trenutna situacija i losa forma, manjak samopouzdanja, ali ove sezone izgleda sve dolazi na svoje kad je on u pitanju. Jos samo da pocnu da mu se prikljucuje vise igraca. Enrique je bio sjajan danas, s obzirom da je igrao na meni cudnoj poziciji, bio je negde blize sredini nego na krilu, Johnson se iz drugog plana dosta prikljucivao, Wisdom i centarski par izuzetno prisebni u odbrani, bez greske, u veznom cu se sloziti sa Boshkom i reci da je Hendo odigrao jeda sjajan mec, Allen i Stivi su bili ok. Suso je bio sjajan na pocetku imao onaj sut i jos jedno proigravanje, ali nisam siguran zasto je izasao onako rano i da to sigurno nije zbog lose igre, a i da jeste, Brendan nije toliko lud da izbaci igraca vec u 35 minutu, mora da je povreda neka u pitanju.

                Ako pogledamo mec celokupno, bio je ok, dobar, nismo sada odigrali vanserijski pre svega zbog prvog poluvremena, ali smo ipak dobili ubedljivo, sigurno 3:0, sto dosta govori o ovom timu kome se mentalitet menja na pozitivno iz meca u mec. Uz dobra pojacanja u januaru, mislim da ima nade za ovaj klub i to vec sad ove sezone, ali polako, treba zapoceti seriju dobrih rezultata i nastaviti vec u sledecem mecu protiv Swansea koji je danas dobio Newcastle, dakle sa njima nema zajebavanja.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Suso izasao zbog taktickih razloga, tako je Brendan rekao posle tekme.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by C-Bosh View Post
                    Suso izasao zbog taktickih razloga, tako je Brendan rekao posle tekme.
                    Bas me zanimaju ti takticki razlozi, posto smo posle njegvog izlaska jos gore delovali na terenu. Doduse drugo poluvreme je druga prica. Ali opet, to je dosta onako neozbiljno izbacivati igraca vec u 35. minutu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Suso mi uopšte nije izgledao loše na terenu, čak šta više bio je među boljima u dosta tromom 1. poluvremenu. Ok, 'taktički razlozi', ali zar nije bilo bolje ostaviti ga do poluvremena pa onda mijenjati. I mene baš zanima koji su to taktički razlozi?

                      Što se utakmice tiče, kao što već rekoh 1. poluvrijeme dosta nepovezano i tromo smo izgledali dok već drugi dio je odrađen na vrhunskom nivou. Raduje činjenica da Suarez nije morao sam preći pola protivničke ekipe i zabiti gol nego je dobio 2 odlične lopte od Sterlinga i Enriquea koje je u svom stilu pretvorio u pogodak. Definitivno uz Persia najbolji napadač lige, a sada je usamljen u vrhu liste strijelaca sa 10 golova. Enrique također još jedna sjajna partija, ovakav Enrique nam je trebao od početka sezone.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Dobar je bio Suso, ali ne moze se reci da je Brendan promasio izmjenu. Sa Susom na terenu Wigan je imao mnogo veci posjed, dolazili su do nasih 20 metara za sekund. Falililo je agresivnosti u odbrani, vjerujem da je zbog toga usao Henderson, i da budem iskren bio je jedan od boljih danas. Koliko god kritikovali Hendersona, u odbrani je veoma dobar, mnogo bolji od Gerrarda i Sahina npr.

                        Stivi opet slabo danas, vidjelo se da je umoran, mrtvi Woy ga drzi 70 minuta u igri protiv Svedske.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Raduje činjenica da Suarez nije morao sam preći pola protivničke ekipe i zabiti gol nego je dobio 2 odlične lopte od Sterlinga i Enriquea
                          riječ na ovo...

                          Rezultati su nam se odlicno poklopili... Izgubio Celzi,izgubio Everton, sutra jos kiks Fulhama ocekujem
                          Samo da se zadrzi ovakva igra i forma, pojacat se u januaru, i onda zeeljno iscekivanje 2. polusezone...

                          Comment


                          • Jbt, sad zamisljam kako bi bilo da imamo jos jedno krilo tipa Mertens(345 put ga pominjem), prodorno, Enriquea vratiti na mesto beka, Suso AMC, bili bi smo bas opasni, i nekako mislim da nam tako malo treba, tipa 1-2 vrlo dobra igraca i mozemo konkurisati visoko, sad koliko visoko to Onaj gore samo zna...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              Dobar je bio Suso, ali ne moze se reci da je Brendan promasio izmjenu. Sa Susom na terenu Wigan je imao mnogo veci posjed, dolazili su do nasih 20 metara za sekund. Falililo je agresivnosti u odbrani, vjerujem da je zbog toga usao Henderson, i da budem iskren bio je jedan od boljih danas. Koliko god kritikovali Hendersona, u odbrani je veoma dobar, mnogo bolji od Gerrarda i Sahina npr.

                              Stivi opet slabo danas, vidjelo se da je umoran, mrtvi Woy ga drzi 70 minuta u igri protiv Svedske.
                              Ni Henderson nije odmah po ulasku bio na nivou, tek u 2. poluvremenu je počeo da igra bolje i što se mene tiče zaslužio je prolaznu ocjenu. Mada opet kažem Suso mi nije izgledao loše tako da mislim da nije morao napuštati igru već u 35. minuti. Al' opet vjerujem da Brendan zna šta radi što je danas i pokazao, ali živo me zanima neko njegovo objašnjenje za te taktičke razloge jer je uvijek davao vrlo konstruktivne intervjue i odgovore.

                              Mislim da je nama više odgovarala pobjeda Chelseae ili recimo neriješen rezultat jer WBA nam ovom pobjedom ode na +8 vrlo ljepše bi to izgledalo da je +6 ili pak +5.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • BR on Suso: "I just felt the organisation wasn't working. I used my intuition and did what I thought was right for the team."
                                Ovo mu je bilo objasnjenje. I ja sam ocekivao da malo opsirnije pojasni situaciju, ali jbg...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X