Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
    zasto ga ne bi privuklo da igra u jednim od najvecih klubova ?
    mozda coveku nije do para i lš, mozda covek zeli da oseti kako je igrati na anfieldu, zasto ga ne bi privukla ljubav i podrska koju bi dobio od navijaca, kao sto je suarez ?


    ja se nadam a vi kako hocete
    Ma,i da hoce Cavani,dzabe,jer ga oni nece pustiti ispod 40m,a odakle nama toliko para!?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Ma,i da hoce Cavani,dzabe,jer ga oni nece pustiti ispod 40m,a odakle nama toliko para!?
      pa pripremili su 40m za transfere, i jos mozemo da prodamo Kantu,Hendersona...
      Znam da su sanse male,ali eto

      Comment


      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
        zasto ga ne bi privuklo da igra u jednim od najvecih klubova ?
        mozda coveku nije do para i lš, mozda covek zeli da oseti kako je igrati na anfieldu, zasto ga ne bi privukla ljubav i podrska koju bi dobio od navijaca, kao sto je suarez ?


        ja se nadam a vi kako hocete
        Pa po meni bas iz tih razloga nije nerealno da dodje ako platimo onoliko koliko Napoli bude trazio. Iskreno zaboravio bih sve Adame, Downinge i ostale transfer brljotine ako ga dovedu!

        Comment


        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
          zasto ga ne bi privuklo da igra u jednim od najvecih klubova ?
          mozda coveku nije do para i lš, mozda covek zeli da oseti kako je igrati na anfieldu, zasto ga ne bi privukla ljubav i podrska koju bi dobio od navijaca, kao sto je suarez ?


          ja se nadam a vi kako hocete
          Lepo je nadati se, ali je realnost sasvim drugacija, mozemo mi da pregovaramo sa njegovim agentom i da sve zakljucimo da on predje, ali posle se pita De Laurentis, a on ga nece pustiti ispod 40m, mi te pare nemamo, simple as that. Ta prica da imamo 40m plus prodaja ko zna da l' je tacna, jer se isto tako prica da ce biti samo 25m plus prodaja igraca.
          Lepo ako njemu novac ne znaci nista, ali smatram da bi u ovom trenutku njegov prelazak u Liverpool bio korak unazad u njegovoj karijeri, jesmo mi veliki klub sa tradicijom, ali u ovom trenutku smo samo klub koji se bori da bude u prvih 6-7 klubova u ligi a to je razocarenje.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Tacna je prica jer su srezali wage budgete i jos neke stvari od prosle godine i oslobodilo se 22m ( 25m planiranih i plus ovih 22m imamo ) . Nesto ce se ubaciti u wage tako da ostane oko 40m samo za transfere..

            Ne mora da znaci da bi to bio korak unazad.. Suarezov dolazak u Liverpool je najbolji potez u karijeri

            Znam da ne treba previse ocekivati od toga, ali eto..

            Comment


            • Ni ja ne mislim da bi mu to bio korak nazad u karijeri. Ipak sa Kavanijem u ekipi imali bi jedan od najjacih napadackih tandema u Evropi, samim tim i ambicije sto se tice plasmana na tabeli bi bile malo drugacije... Opet Kavani nije igrac koji ima 30 godina i sad ocajnicki zeli da ode u klub sa kojim ce odmah da osvaja trofeje. Liverpul ima mlad, perspektivan tim, igrao bi sa Suarezom u spicu na Anfildu, kud ces bolje. Po meni nije nemoguce da dodje ukoliko se iskesira onoliko koliko bude trazio Napoli, sad jedino je pitanje da li Liverpul ima para...

              Comment


              • Reina, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Allen, Gerrard, Enrique, Suso, Sterling, Suarez.
                LFC subs: Jones, Sahin, Cole, Henderson, Coates, Carragher, Shelvey.
                ....
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Suso kao desetka

                  Assaidi vuce izgleda neku laksu povredu,steta volio bih ga danas vidjeti.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • vjerovatno 3-5-2 gdje ce sterling opet igrati poluspica... vise bih volio standardnu 4-3-3 ali eto vidjet cemo

                    Comment


                    • Ma vi ljudi ste mnogo nerealni...

                      Naravno da bi bio korak unazad za njega da predje u klub koji se ne bori za sam vrh iz kluba koji se bori za titulu u Seriji A, kako ne bi bio. Covek je medju najboljim napadacima u Evropi, ne vidim zasto bi dosao kod nas, kad moze u Chelsea lagano, ili u Juve cak, ima mnogo drugih klubova koji mogu da ga plate, mi ne mozemo nemamo kintu.

                      @bjelaksson Ja te nisam bas razumeo, srezali budzet da bi se oslobodilo 22m, odakle ti to ?? I plus 25m ?? Odakle ti te informacije jbt ?? Budzet za plate je smanjen drasticno zbog toga da bi se smanjili gubitci u klubu i zato sto se u prethodnim godinama trosilo koliko se trosilo i toga nece vise biti, a ne da bi se prekopotrebno oslobodila kinta za transfere iako je i za to namenjeno, ali ne u toj meri. U januaru ce biti 25m plus novac od prodaje nepotrebnih igraca, iznenadjenje bi bilo da dobijemo vise zaista, tako je rekao i onaj novinar insajder
                      Takodje, Suarezov dolazak u klub nije bio korak unazad jer se u tom trenutku digla revolucija u klubu novi vlasnici, trebalo je upariti Torresa i Suareza, velika euforija, da bi kasnije zavrsili kako smo zavrsili. Sada kada bi npr Suarez odlazio iz Ajaxa, ne bi dosao u Liverpool, eto koliko je reputacija umanjena od tada pa vidite da li je realno ocekivati jednog od najboljih napadaca danasnjice.

                      EDIT: Suso kao AMC, tako je bre.... Iako mi se uopste ne svidja konstatacija da ce Sterling igrati nekakvog poluspica...
                      Last edited by Freshman; 17-11-12, 14:18.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ja samo kazem da nije nemoguce da dodje ako budemo imali kintu

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          EDIT: Suso kao AMC, tako je bre.... Iako mi se uopste ne svidja konstatacija da ce Sterling igrati nekakvog poluspica...
                          Sterling igra desno krilo valjda, Enrique lijevo, Suso desetka.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Sterling igra desno krilo valjda, Enrique lijevo, Suso desetka.
                            Videcemo na terenu, je l' tebi logicno da Enrique igra krilo ??
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Videcemo na terenu, je l' tebi logicno da Enrique igra krilo ??
                              Nije, ali mislim da ce igrati na krilu danas. Mislim da je ovo ona formacija sa poslednjih 20 minuta na Bridzu kad je usao Suso. 4-2-3-1.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Pa bolje Glenno da bude to krilo jbg, ali videcemo u svakom slucaju, ne svidja mi se nimalo da Enrique bude krilo, ne moze on tamo....
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X