Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www1.skysports.com/football/n...Steven-Gerrard

    Ibra me prijatno iznenadio.


    Klinci savladali Rosenborg u NextGen-u sa 4-1. Strijelci: Morgan (2 komada), Lloyd Jones i Jerome Sinclair. Prema komentarima Ibe, Coady, Morgan i Peterson sabili.


    LFC: Fulton, Sokolik, Sama, Jones, Maguire, Coady, Lussey, Pelosi, Peterson, Ibe, Morgan.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment




    • Sutra kapiten ulazi u historiju!
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Traore ima jak ugovor i ogrooomnu platu, otpisite ga odma.
        Joe Cole je na meti Galatasaraya, samo da ga ne prodamo za 1m kao Kuyta... Imaju turci para, mozemo finu lovu za njega da uzmemo...
        Sve vise citam spekulacije da bi Dzeko mogao da napusti Siti, Arsenal i Liverpool su zainteresovani.. Znamo da nije zadovoljan u Sitiju zbog male minutaze, a on zna da bi u Liverpulu igrao..Arsenal vec doveo Zirua tako da ne mislim da ce spremati ponudu... Moglo bi se tu nesto uraditi... Volio bih da ga vidim sa Suarezom

        Comment


        • Samo mi se ovo vrti u glavi od nedelje. 23 <3

          sigpic

          Comment


          • Only Ben Arfa (54) & Suarez (36) have dribbled past an opponent more in the PL this season than Sterling (31)"
            Taj rad.
            sigpic

            Comment


            • Spoiler
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Ova asistencija za Kavanija, u njegovom stilu, obavezan dar-mar u sesnaestercu...

                A sto se tice Sterlinge, sledece godine u ovo vreme bar duplo...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.com/news/late...-injury-latest

                  Pepe i Shelvey spremni za Wigan,Lucas poceo trenirati i za neke 2-3 sedmice se ocekuje njegov povratak.

                  Suarez igrac mjeseca za oktobar.



                  After being presented with the award at Melwood, he told Liverpoolfc.com: "I have a very long contract here and it's a dream come true to be playing at a club like Liverpool because, as I've said, as a boy I dreamt of playing for a team like this.

                  "Now I'm here, it's all about enjoying myself and trying to be here for as many years as I can, because I'm at a club where I'm very happy, my family is happy, I've got fantastic teammates and a manager from whom I'm learning so much.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment




                  • Trebao bi znači biti spreman za Tottenham, no sumnjam da će igrati od početka, možda mu Rodgers pruži priliku u 2. poluvremenu. Ako se Allen ne vrati u formu koju je imao početkom sezone, Lucas čim bude spreman za svih 90 minuta mora igrati.

                    http://bleacherreport.com/articles/1...ce-data/page/6
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Dosta se prica o prodaji Downinga u januaru, nadam se da mozemo izvuci neku pristojnu cijenu za njega.

                      Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                      #LFC did attempt to move Downing on in the summer but there were no takers at that price. Need to be realistic in January

                      Brendanovi planovi u vezi Susa:

                      http://www.clickliverpool.com/sport/...5cbfCoQ00RL.99
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment






                      • Sutra bih volio vidjeti:Reina,Glen,Skrtel,Agger,Enrique,Allen,Shel vey,Stevie,Sterling,Assaidi,Suarez.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Znas koliko mozemo izvuci za Downinga Boshko ?? Max 5m, uz to da je neko uopste i zainteresovan, moras imati u vidu i njegovu smesnu platu od nekih 70-80k. Dovedes igraca za 20m, prodas za 5m, nesto slicno kao i sa Keanom, sjajan posao nema sta...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Luis Suarez is Europe's 4th most
                            effective player this season, with 13
                            goals & 6 assists. Only Messi,
                            Ibrahimovic & Ronaldo have more.
                            @JC

                            Agger neće igrati zbog povrede. Tako da će vjerovatno Carragher na njegovo mjesto. Sahina bi bilo dobro odmoriti ovu utakmicu, te dati priliku Jonji od prve minute iako ni njegova forma u posljednje vrijeme nije za pohvaliti. Sumnjam da će Assaidi početi utakmicu, ako dobije priliku to će biti u 2. poluvremenu, vjerovatno će Suso početi od prve minute.

                            Sa minimalnom pobjedom bih bio zadovoljan, samo da počnemo uzimati trice protiv manjih ekipa. Naravno, uz uslov da ne bude nekih povreda ili suspenzija, ne bi valjalo da ostanemo bez Suareza zbog kartona pred teško gostovanje.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Znas koliko mozemo izvuci za Downinga Boshko ?? Max 5m, uz to da je neko uopste i zainteresovan, moras imati u vidu i njegovu smesnu platu od nekih 70-80k. Dovedes igraca za 20m, prodas za 5m, nesto slicno kao i sa Keanom, sjajan posao nema sta...
                              Ja racunam 5-7 miliona, valjda ce se naci neko majku mu. Koliko se sjecam Kean je doveden za nekih 20m funti, ali ga je Tottenham odmah na zimu vratio za 13-14 miliona, sto i nije bilo tako lose s obzirom kakve je partije pruzao kod nas.

                              Volio bih Susa od prvog minuta sutra na njegovoj prirodnoj poziciji, na krilu ne dolazi do izrazaja.

                              Agger je trenirao danas, tako da i njega ocekujem u prvih 11.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Ja bi voleo videti Susa u sredini, na mestu gde igra Stivi, a Stivija neka pozadi sa Alenom, samo sto je problem sto nema ko onda igrati krilo, tako da se to verovatno nece desiti. Eventualno se moze ocekivati Oussama u prvoj, ali tesko. Tako da dati Sahinu jos ovu tekmu da pokaze sta zna, ako se ne pokaze, na klupu da se ladi malo.

                                Edit: Ma ja Bosh naveo primer Keana koji je otisao za manji novac nego kad je dosao, ista prica ce biti i sa Kantom.

                                Kada bi u januaru doveli Mertensa, on bi zauzeo mesto Susa, a Suso onda na AMC umesto Stivija koji ce biti vise u sredini, i kada se Lukas vrati to ce biti vezni red, sem ako Sahin debelo ne promeni svoju igru, u tom slucaju imamo onda i Allena koji bi bio back up i Shelvija, sasvim solidna sredina zar ne..
                                Last edited by Freshman; 16-11-12, 14:28.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X