Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fora je sto je i ovo sasvim dobar tim koji moze da bude koliko-toliko konkurentan ali nepovezanost vezne trojke i nedovoljan broj lopti u prostor sprecavaju da ovaj tim pokaze pun potencijal. Brendan mora nekako to da izvuce iz njih i da resi do januara, posle ako se dovede krilo moze i Suso na AMC da se isproba koliko moze u PL u ovom trenutku ali ako je dobar na krilu ne sumnjam da bi bio jos bolji na svojoj poziciji. Juce je bio u sredini i zaista vrlo agilan i koristan. Enrike je bio prakticno krilo a Glendzo levi bek mada su se svi dosta kretali, previse odstupali od pozicija te niko od nas nije najbolje razumeo neke stvari. To nije lose izgledalo ali mora ipak da se zna ko ima koju ulogu. Voleo bih obrnuto, da Hoze igra beka a Glendzo da igra desno krilo, Rahim levo a Andre desnog beka. Suso 10-ka, Alen i Dzerard iza. Dzo ako nastavi ovako, Lukas u prvu cim bude spreman za 90 minuta, bez dileme.

    Rekao bih samo jednu stvar. U jednom jedinom mecu su Sahin, Alen i Dzerard odigrali dobro sva trojica i dali smo 5 komada. Cim su razigravali ofanzivnu trojku kako treba, ukljucivali bekove u napad i medjusobno na pravi nacin razmenjivali pasove i kretali se iskidali smo. Bilo je nesto slicno i protiv Junajteda ali su tad dvojica bila na zadatku, Selvi je podbacio. Tako da nije ni ovo los tim niti treba toliki broj pojacanja koliko ispada da treba ali mora bar jedan igrac da dodje u januaru i da se ova trojica sa Brendanom dogovore ko sta radi u vezi.
    sigpic

    Comment


    • Izgurati ćemo nekako sa Allenom dok se Lucas ne vrati, a to bi trebalo biti do utakmice sa Tottenhamom na WHL-u. Allen je prethodnih nekoliko utakmica odigrao kriminalno, mnogo lopti je izgubio, a većina njih je automatski značila kontre protivnika. O loptama za ofanzivni dio ekipe, da ne pričamo, od Norwicha se nekako skroz pogubio. Sahin i nekako gura ove utakmice, ne griješi mnogo uglavnom igra na sigurno i bez rizika, ali dosta slabo kada je u pitanju ofanzivni dio igre gdje se od njega također očekuje dosta. Gerrard bi mogao igrati dosta ofanzivnije kada bi ova dvojica ušla u neku formu i kada bi mogli odigrati bez mnogo greški jer tada bi imao ko prenijeti loptu do protivničke polovine, ovako Gerrard preuzima dosta tih zadataka i nije mnogo primijetan kada je u pitanju napadački dio. Valjda se Allen ponovo probudi, jer ono što je pružao na samom početku je bilo sjajno, nevjerovatan procenat tačnih pasova, smirenost, sigurnost u igri jednostavno je bio taj koji unosi mir u ekipu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Jucer je vezni red bio katastrofalan,Stevie solidna partija,ali ova dvojica ocaj zivi.Allen je sigurno imao 3 pogresna pasa koja su vrlo lako mogla dovesti do gola,Sahin-a nema nigdje na terenu nit ima tu nekog pasa,nit ima tu defanzive nit kretanja apsolutno niceg i ako se nesto drasticno ne promjeni vratiti ga odmah na kraju sezone i ne pomisljat da ga kupimo.Volio bih gledati tu Suso-a malo vise koji se snalazi puno bolje tu nego kao krilo.Do januara trojka u napadu Assaidi-Suarez-Sterling,a iza Suso-Stevie-Allen a kad se vrati Lucas,onda na klupu Suso ili Allen ako nastavi sa ovakvim partijama.

        Carra fenomenalan jucer i mnogo mi je drago zbog njega,veliki je to igrac i pokazuje sa svojim izjavama koliko je skroman covjek i siguran sam dok je on u klubu da svaki stoper moze nauciti dosta od njega.Enrique napokon odigrao onako kako se ocekuje od njega i nadam se da nece stati na tome.Wisdom polako popusta i red je da se i on preseli na klupu.

        I dalje mislim da nam u januaru trebaju makar dva igraca,a idealno bi bilo tri.Prvi tim koliko toliko lici na nesto,ali je klupa jako losa i taman bi se sa ta 2-3 igraca neki igraci izbacili iz prvih 11 i ucinili klupu jacom.Moji perverzni snovi su i dalje napad Suarez-Dzeko
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Da prokomentarisem derbi, nisam bio kuci pa nisam mogao ranije nista pisati...

          Odbrana solidno odigrala, Karager i Enrike odlicni, Agger standard... Od Glendze sam vise ocekivao, ali nije mi bila jasna njegova uloga nikako

          Allen i Sahin
          Ocaj zivi... Puno izgubljenih lopti, pasovi su bili katastrofalni... Prvih nekoliko utakmica Allen je igrao odlicno, a onda je pao u formi i ako se ne podigne mogao bi na klupu kad se Lucas vrati... Sahin takodje, Shelvey ili Suso bi trebali da pocinju, i ako ovako nastavi o otkupu ugovora da ne govorimo

          Sterling je igrao nekog poluspica nesto, i nije se snasao... Suso podigao igru cim je usao i trebao bi mozda i poceti protiv Wigana. Decko je pravi virtuoz, kakav ce to igrac da bude ako nastavi ovako da se razvija..

          O Suarezu da ne govorim, stalno je bio prijetnja, fino se kretao, trazio prostor i loptu, i gol je dosao... Imao je odlicnu sansu posle kad je izasao pred Cecha, onda odlican pas za Enrikea...

          Mogli smo da pobjedimo, ali isto tako mogli smo u prvom poluvremenu gubiti 2:0 ili cak 3:0...
          Prvo poluvrijeme katastrofa, drugo mnogo bolje.. Utakmica protiv Wigana je must win, onda idemo na WHL ako se ne varam i tu bi mogli nesto da trazimo mada bih se zadovoljio i bodom... Sljedecih 6 utakmica realno ocekujem 4 pobede i 2 remija... Glavno da osvajamo bodove...

          Comment


          • Vidljivo je da ova ekipa tesko gubi( osim kad se sudije umjesaju) a isto tako tesko i pobjedjuje sto bi se moglo promjeniti vec u januaru ako se pogodi sa pojacanjima. Po meni su potrabna 2-3 dobra igraca (jedan napadac) .Protiv plavaca smo mogli lako da izgubimo ali i da pobjedimo samo da je Suarez bio malo spretniji. Ponovo remi i bod ali dobro igrali smo sa sampionom evripe. Sledece kolo Vigan i tu mora da se dodje do pobjede milom ili silom.;)

            Comment


            • http://www1.skysports.com/football/n...g-to-his-agent

              Mislim da nam ovakav tip igraca ne treba mada ako ne bude puno placen mogao bi se isplatiti.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Momak je zapravo dobar, tovari tamo po Rusiji koja je realno veoma jaka liga, mislim da ima 7 komada ove sezone i par asistencija, visok ko zirafa(visi i od Kerola ) ali sa znatno boljom kontrolom lopte i veoma dobrim drblingom, takodje je veoma brz, uklopio bi se......ALI, nije realna meta, pre svega jer je stigao ovog leta, zato sto je placen 18m evra i zato sto ima visoku platu i ugovor do 2016. , tako da njega odma' treba otpisati. Cak i ako Anzhi resi da ga proda, to nece biti ispod 20m sigurno...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Momak je zapravo dobar, tovari tamo po Rusiji koja je realno veoma jaka liga, mislim da ima 7 komada ove sezone i par asistencija, visok ko zirafa(visi i od Kerola ) ali sa znatno boljom kontrolom lopte i veoma dobrim drblingom, takodje je veoma brz, uklopio bi se......ALI, nije realna meta, pre svega jer je stigao ovog leta, zato sto je placen 18m evra i zato sto ima visoku platu i ugovor do 2016. , tako da njega odma' treba otpisati. Cak i ako Anzhi resi da ga proda, to nece biti ispod 20m sigurno...
                  Ma nas ima Anzhi da izmuze za njega...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Da napisem i ja koji red o derbiju

                    Po meni glavni uzrok lose igre u prvom poluvremnu je kukavicki pristup Rodzersa utakmici. Covek je dosao da ili izgubi sa sto manjom razlikom ili u najboljem slucaju uzme bod, videli smo kasnije da mozemo sasvim lepo da se nosimo sa Celzijem sa ovom postavom. Sto se igraca tice. Alen kriminalan, gde je onaj igrac sa pocetka prvenstva? Ne secam se kad je poslednji put dao pas unapred, ziheraski igra, pored toga dosta je gresio na sredini otvarajuci kontre... Sve vise mislim da nije igrac za veliki klub, ali ajde da sacekamo da se Lukas oporavi pa da vidimo kako ce posle toga sve to da izgleda. Po meni on je bio prvi kandidat da napusti igru. Sahin pomalo delovao nezaintersovan, ali po meni nije bio toliko los kao sto pricate. Nijednom nije pogresio u predaji lopte, imao onaj sasvim solidan sut. Kvalitetan je igrac, mislim da mu treba jos malo vremena... Suareza ne bi komentarisao, covek je jednostavno tata. Koliko su samo pricali o njegovoj realizaciji, a evo protiv plavaca jedna sansa jedan gol. Prvi strelac lige. Zadnja linija sasvim solidna, Karager kao iz najboljih dana. Enrike sjajan u defanzivi, medjutim napred se nikako ne snalazi, dosta komplikuje. Kad bi malo popravio taj segment u igri bio bi jedan od najboljih bekova u Evropi. Sterling solidan, mislim da mu vise odgovara igra po krilu. Wisdom polako pada, nesiguran poprilicno, kao sto je vec neko rekao i ja bi ga preselio malo na klupu. Sve u svemu na kraju sam zdovoljan bodom. Sad predstoji malo laksi raspored, bio bi red da i mi pocnemo da pobedjujemo!!!

                    Comment


                    • Originally posted by Senor View Post
                      Suareza ne bi komentarisao, covek je jednostavno tata. Koliko su samo pricali o njegovoj realizaciji, a evo protiv plavaca jedna sansa jedan gol. Prvi strelac lige.
                      Imao je dvije, kasnije izasao sam pred Cecha.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Imao je dvije, kasnije izasao sam pred Cecha.
                        A dobro bio je malo sporiji pa nije stigao lepo da zalomi!

                        Comment


                        • Ma Cech je majstorski reagovao.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ma Cech je majstorski reagovao.
                            Zao mi je samo sto Suarez nije ostavio nogu

                            Comment


                            • Meni nije.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Cech: “We should give credit to Suarez because when we had a one v one he didn’t try to cheat and jump and dive.
                                I got a clear touch to the ball and kicked it on to him. It was a fair thing for him to do.”

                                On the push Suarez gave to Ramires when he scored the goal

                                Cech: “Suarez is a clever player and he did it in a moment when none of the referees could have seen it. It is always difficult because in the box you have so many incidents every time that you can have fouls and penalties at almost every corner and every free-kick."

                                He's a gifted footballer Cech said -

                                “You know he is dangerous in the box, he can feel the situations and he’s a goalscorer.

                                “He’s always in the right place to tap the ball in and you have to aware of this.

                                “This is a gift, not everybody has that but it seems that any ball that goes into the box, he’s in the right place.

                                “It’s a great skill to have and we knew he would be a dangerous player. He’s on fire, scoring goals. Unfortunately he had chance to score again.”
                                Cech ljudina. Konacno da cujem nekog protivnickog igraca da hvali Suareza, dosta su ga pljuvali.



                                Agger:

                                Daniel Agger who played 90 minutes on Sunday aginst Chelsea picked a groin injury and told the Danish media he shouldn't have played on Sunday as a precaution.

                                Agger: "I have a pulled groin. It was something that should have kept me out on Sunday but it did not. I should not have played on Sunday. But Skrtel became ill, and there was not much to do. I was thrown into it."

                                He also said he hopes it won't be a long injury and will be back in matter of days.

                                Agger: "It could have been worse, hopefully it will only take a few days."

                                He also explained why he pulled out of Denmark's friendly match on Wednesday.

                                Agger: "Reason why I have canceled for Wednesday, is that it is a bit early to play three days after that I played 90 minutes with a groin injury."
                                Nadam se da ce biti spreman za Wigan.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X