Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra 3-5-2 vjerovatno.

    Jones/Reina enrique wisdom agger carragher Johnson allen sahin gerrard sterling suarez

    Skrtel pokupio virus.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Nisam gledao protiv Anzhija, kako izgledamo u takvoj formaciji posto cujem da smo furali tako ??? Volim sto Brendan razmislja izvan kutije i ne forsira samo 4-3-3.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Nisam gledao protiv Anzhija, kako izgledamo u takvoj formaciji posto cujem da smo furali tako ??? Volim sto Brendan razmislja izvan kutije i ne forsira samo 4-3-3.
        Ja gledao prvo pol. samo, u napadu skoro bezopasni, imali smo jednu 100% sansu koju je Morgan izmislio, ali Henderson nije imao muda da zavrsi pa je poslao povratnu (losu) i upropastio priliku. defanzivno nismo bili losi, Wisdom i Coates su bili nesigurni, ostalo ok.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nisam gledao protiv Anzhija, kako izgledamo u takvoj formaciji posto cujem da smo furali tako ??? Volim sto Brendan razmislja izvan kutije i ne forsira samo 4-3-3.
          Lose je to izgledalo ali postava koja je igrala nije sposobna da igra tu formaciju niti su to igraci koji se lako privikavaju na taj sistem. Vizdom, Karager i Selvi su bili dobri. Ostali slabi. Morgan nije nista mogao, imao je jedan odlican prodor i pas za Hendersona ali je kanta uradila isto ono sto i Miljko protiv Intera, ista pozicija, cak nesto bolja za Hendersona.

          Sa druge strane, prvotimci bi to trebali bolje da odrade. Protiv Evertona u 2. poluvremenu kad je Brendan promenio formaciju falio je Glendzo kao pravi wing back. Karager se malo trgao i sasvim ok igra sad a pod Rafom smo znali ponekad ovako da odigramo tako da mu nije nepoznato. Andre i Ager i jesu pravi tip stopera za ovu formaciju i tu ne bi trebalo da ima problema. Enrike mislim da ce se malo teze snaci, Suarez je neko za formaciju za 2 spica. Rahim mi je upitan, Dzerard ce verovatno solidno odigrati i ovaj put ali to nije dovoljno, za Nurija nemam pojma. Mozda iznenadimo Di Matea, ko ce ga znati. Svidja mi se ovo u svakom slucaju samo potrebne su pobede sad. Cekam taj decembar, da vidim sta tu moze Rodzers i koliko ce prosuti.
          sigpic

          Comment


          • Glendzo se ubio za tu formaciju, ali Enrike tesko. To je formacija za koju su potrebni veoma dobri bekovi koji idu napred, sreca pa imamo Glena. I posto je ovo formacija sa dva spica trebalo bi da odgovara Suarezu, gde bi on bio SS, ali posto pravog spica nemamo on ce biti to, a kako ce se Sterling snaci u svemu tome nisam siguran, to je poprilicno novo za njega, mislim da tesko on moze tu odigrati.
            Od veznog reda se ocekuje kompaknost, Alen ce to pruziti, medjutim ovde se ne trebamo plasiti izgubljenih lopti koje prave kontre, jer je 3-5-2 pravi counter protiv toga, imas tri stopera, dva beka, dakle odbrana ne bi trebala da bude problem ako ne bude kikseva naravno. Napad je ono sto mene brine.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Reina bi ipak mogao na gol danas protiv Chelseae. Škrtela će najvjerovatnije zamijeniti Carragher. Ostatak ekipe kao i do sada.

              LFC: Reina; Johnson, Wisdom, Carragher, Agger, Enrique; Allen, Sahin, Gerrard; Sterling, Suarez.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Glendzo se ubio za tu formaciju, ali Enrike tesko. To je formacija za koju su potrebni veoma dobri bekovi koji idu napred, sreca pa imamo Glena. I posto je ovo formacija sa dva spica trebalo bi da odgovara Suarezu, gde bi on bio SS, ali posto pravog spica nemamo on ce biti to, a kako ce se Sterling snaci u svemu tome nisam siguran, to je poprilicno novo za njega, mislim da tesko on moze tu odigrati.
                Od veznog reda se ocekuje kompaknost, Alen ce to pruziti, medjutim ovde se ne trebamo plasiti izgubljenih lopti koje prave kontre, jer je 3-5-2 pravi counter protiv toga, imas tri stopera, dva beka, dakle odbrana ne bi trebala da bude problem ako ne bude kikseva naravno. Napad je ono sto mene brine.
                Samo bih dodao na ovo da sa Glendzom imas dodatnu opciju da tokom utakmice menjas 3-5-2 u 4-3-3 sa Glendzom na desnom krilu i Andreom na beku. Trojka u sredini ostaje tu gde jeste, Sterling levo i Suarez u spicu. Samo sumnjam da Brendan razmislja i o ovome kao ja. A protivnici bi se lako mogli zbuniti. Pritom ne mislim na jedno poluvreme jedna a drugo druga formacija nego promena odjednom, kao sto je Lipi nekad radio. Ipak, dosta je sto je stavio moju omiljenu 3-5-2 formaciju. Kad vidim 3 pozadi, jebe mi se i za rezultat i tabelu, daj da uzivam.
                sigpic

                Comment


                • Confirmed #LFC team v #CFC:

                  Jones, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Wisdom, Allen, Gerrard, Sahin, Suarez, Sterling.



                  Confirmed #LFC subs:

                  Gulacsi, Cole, Assaidi, Henderson, Coates, Downing, Suso.
                  Nema Reine
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nema Selvija na klupi
                    sigpic

                    Comment


                    • Bit ce tesko doci do boda,a kamoli do bodova.Reina i Skrtel ce mnogo faliti i nadam se da ce Carra biti mnogo napaljen sto ce cuvati curicu .Ocekujem da cemo dati go,a koliko cemo ih primiti to treba vidjeti.Odlicne rezultate biljezimo protiv Chelsea zadnjih godina i nadam se da ce se nastaviti i danas.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Dobar bod juce, s obzirom kako smo igrali prvih 60 minuta mozemo biti prezadovoljni. Tek od ulaska Susa i promjene formacije smo poceli da igramo ljudski. Brendan je priznao posle tekme da je pogrijesio i da je onakva igra bila njegova krivica, korektno od njega. Igru iz prvog poluvremena ne bih komentarisao, ocaj zivi, nijedna sansa niti neki ozbiljan sut, veliko nista, Chelsea je mogao da nas pokopa sa jos 2-3 gola, ali srecom Brad je bio odlican na golu.

                        Wisdom je bio los, preveliku odgovornost ima za svoje godine, mozda ne bi bilo lose da se preseli malo na klupu, povratkom Skrtela i Johnsona mislim da ce ga Brendan ohladiti malo. Vezni red je bio ocajan, Allen je odigrao najgoru utakmicu u sezoni i vjerovatno je bio nas najgori igrac juce. Sahin ni dobar ni los, prosjecna partija od njega, Gerrard od sjaja do ocaja, imao je par dobrih lopti, ali nije me nesto odusevio, daleko je to od njegovog standarda. Enrique sabio, defanzivno bez greske, a i u napadu je doprinosio, nadam se da je ovo pocetak dobrih igara i vracanja u formu. Glendza standardno dobar.
                        Sterling je bio odsjecen veci dio utakmice, ali je opet imao odlicnih poteza, par puta je vrlo dobro povukao naprijed, prelaskom na krilo je bio dosta opasniji, valjda ga vise necemo gledati centralno. Suarez solidan, bez prave podrske u napadu nije mogao mnogo.

                        Naravno moram pomenuti Dzejmija, kakva velicina bio je na nivou, komandovao odbranom kako samo on zna, na kraju i asistencija, prva nakon 2009.

                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Carra kao u stara vremena...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Odlican je bio stvarno, bez greske skoro. I protiv Anzhia je bio veoma dobar. Legenda



                            Billy Liddell ‏@Liddellpool
                            Agger could face 2 weeks out with a groin injury. according to danish Ekstra Bladet
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Nije Brendan toliko promasio sa formacijom vec sa tim povlacenjem i losom motivacijom igraca. Ono nije bilo 3-5-2 nego 5-3-2. Mada kad sam pogledao mirno snimak(paralelno sam gledao Partizan-Radnicki pa su mi dvostruko radile emocije)shvatio sam da nije to toliko bila losa utakmica za 8 igraca ali jeste za vezni trio. Sahin je nevidljiv, za Dzoa se izgleda ispostavlja kao tacno ono sto sam pricao da nije za veliki klub a Dzerard nikako da udje u formu. Otkad je lezao ono na zemlji pa se pridigao, iskidao je. Ne znam da li ste primetili onu akciju kad je presekao loptu, bacio igraca(cini mi se Ramiresa) i poslao fenomenalan pas u prostor. Imao je jos par odlicnih lopti ali nije to dosta od njega. Vidi se da nije zaboravio ali povrede su izgleda ucinile svoje.

                              Da se vratim na Brendana, zajebao jeste ali konacno imamo trenera koji preuzima krivicu na sebe i ne spinuje. Ima moju punu podrsku da se ispravi.

                              Karager legenda, kako mi je drago sto je zadnjih par utakmica dobro odigrao pojma nemate. Bas je bilo tuzno gledati ga onakvog. Nadam se da ima jos snage u njemu i da ce da produzi ugovor, treba nam neko pouzdan za rotaciju i neko ko uvek moze da uskoci + autoritet na terenu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Upravo to Nashko, cela poenta price jeste da vezni red nije uradio svoj zadatak na terenu, a to je delimicno razigravanje igraca napred, Sahin je sve gori i gori, mnogo je los, u defanzivi lenj, u napadu ne doprinosi 5% svojih mogucnosti, ovaj i onaj igrac iz Dortmunda dva potpuno razlicita igraca, a mozda mu ni ovaj stil igre sa posedom i sporim tempom ne odgovara, znamo kakav fenomenalan fudbal Klop forsira, totalna suprotnost ovom nasem.
                                Allen je bio los, ono sto je njegov glavni posao, nije ga radio kako treba izgubio je dosta lopti na sredini koje su otvarale kontre, i na kraju ce se ipak dokazati da nije kalibar za ovaj klub. Gerrard, jbg, na momente pokaze sav svoj kvalitet, skill i briljantnost njegovog inteligentnog uma, ali kao sto si rekao Nash, povrede su ga unazadile i to dosta.
                                Formacija jeste izgledala na neki bunker, ali cinjenica Nash da su Gleno i Enrique bili veoma visoko, i da su bili krilni igraci vise nego bekovi, doduse Gleno je jedno vreme igrao u sredini, pa u tom trenutku nisam shvatao njegovu poziciju na terenu, no nidje veze.

                                Ja podrzavam Brendana do kraja, njemu samo treba jos par igraca, jer i bolji menadzeri se ne bi bolje snasli kao on sto je, i guranjem mladih nada, Susa i Sterlinga, odmah je na mene ostavio sjajan i pozitivan utisak. Samo se nadam da ce ga i vlasnici novcem podrzati u januaru.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X