Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nisam mislio samo na ligu nego na cijelu sezonu i na sva takmicenja;)

    Sto se tice Ajaxa 92 nastupa 76 golova je svakako za respekt iako je liga hajde da kazemo cudna,ali uostalom tu je i Suarez skolu prosao.Zatim dolaze Real i Milan i smatram da tu nije dobio bas pravu priliku dok u Schalkeu objasnjava i sve bolje igra.Ja ponavljam nikako nisam fan njegove igre,ali mi je smijesno da ga se gnusate ovako kao da je neki debil jer nije i smatram da bi za onoliko sanse koliko Liverpool napravi on zabio 20+ u sezoni sigurno(u svim takmicenjima)

    Sto se tice repke isto odlican sto se mene tice...
    Pa i ja sam isto mislio, pogledaj mu statistiku od kako je otisao iz Ajaxa pa sve do prosle sezone, nijedna sezona preko 20 golova u svim takmicenjima, zato sam i napomenuo proslu sezonu i opet kazem, svaka cast, ali, neka hvala sto se mene tice. Sezonu pre te, 13 golova na 35 meceva. Nije on nikakav debil, on je sasvim solidan igrac, i to je to. A LFC ima i previse tih soldinih(citaj prosek) igraca, mora da se krene sa dovodjenjem boljih igraca, igraca koji ce barem biti blizu klase koju Luis poseduje, ili barem igraca koji su svestrani i tako i izgledaju na terenu, a ne igraca kome moras da stavis loptu na tacnu da bi taj isti dao gol, u sistemu igre gde se od igraca/napadaca ocekuje da ucestvuje u igri, da ima dobar pas i prijem, Huntelar to, koliko sam u poslednje vreme video a i na EP koji je bio debakl, nema.

    Wada, mogao bi on da da sa Suarezom 20, ali da sve Luis da, a na dobrom je putu ove sezone. Huntelar kad bi i dosao u klub, bio bi back up napadac za Suareza, ne bi bio u prvoj, u to budi siguran, a i ako bude u prvoj, to ce biti slucaj samo kada Luis odmara ili je ne daj boze povredjen. Ljudi stvaraju pogresnu sliku o igracima koji su potrebni Liverpoolu, treba nam back up, a ne napadac koji ce prvu da igra, krilni igraci napadaci su potrebniji, Suso i Sterling nece isterati sezonu do kraja, i tada na scenu u januaru, ja se bar nadam stupa Mertens.

    Bosh, dobar je Aubameyang, bio bi sasvim solidna investicija za pocetak, bolja od npr Huntelara.
    Last edited by Freshman; 05-11-12, 17:28.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kako mrzim kad me ovako natjerate da branim nekoga koga bas ne volim,a jedan od takvih je Huntelaar

      Klaas o kome ja sada pricam je daleko bolji igrac nego sto je bio prije.Poceo je da asistira,manje je sebican i budimo realni trpa kao nezdrav sto mu je i najbolja referenca,govorim o njemu sada,ne sta je prije radio,covjek nije dobio priliku u Milanu i Realu,a i tu se nije osramotio ako mene pitas.Razumijem ja 100% da se on vama ne svidja,ali ljudi vi niste objektivni u skladu sa situacijom.Sta je trebao Inter pred ovu sezonu da kaze(navodim njega jer je velikan,a proslu sezonu su imali sramotnu isto kao i Liverpool),sta ce nam Gargano nije on za Inter,sta ce nam Palacios nije on za Inter,itd...ne,nego je bilo daj u ovom trenutku bilo koga ko moze pomoci,pustimo se toga,daj po svaku cijenu LS pa ce jaci igraci doci.Vama ne valja Kuba,Dempsey,Huntelaar i ostali,a vi ne shvatate da Liverpool nema izbora i ja ne mogu da vjerujem da u takvim okolnostima vama jedan ovakav go igrac ne valja,posebno nakon 150 promasenih zicera lani.Taj isti Demba(razumijem da vam se svidja,ali pricam objektivno) nije sigurno imao bolje reference pri dolasku u PL nego sto to sada ima Klaas,a i proslu polusezonu nije ga bas islo,ali razumijem ako ga vi vidite kao neko rjesenje,ja iskreno ne...

      Nije svako kao pametni Bayern jbg,Mandzukic je drvo,ne zna nista itd,ali nama valja u ovom trenutku i moze sigurno da odigra kao i veliki Mario Gomez(mozda/vjerovatno cak i bolje),nisu cini mi se rekli nije on za Bayern itd...ovo vam govorim jer Klaas nije losiji igrac od njega nema sanse,a Liverpool je daleko losiji od Bayerna

      Inace malo cu u off jbg,nisam imao net pa nisam cestitao...Sretan rodjendan i zivio ti nama jos dugo,ziv i zdrav da si,sve najbolje
      Last edited by AK47; 05-11-12, 20:32.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Howard Webb sudi protiv Celsija, nadam se da celavi nece praviti gluposti.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • E da vas jos nesto pitam da vidim sta vi mislite...kako se vama Brendan Rodgers cini kao motivator(jbg dosta vidimo te menadzere kako se ponasaju kad daju izjave,na terenu i mozemo da vidimo dosta toga + novine,portali,forumu,danas se prakticno sve vidi i zna) i vidi li mozda neko bilo kakvu paralelu sa AVB-om u tom pogledu,a i ostalim stvarima?
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Hvala za cestitku Akane brate moj, za to si i dobio lajk, a ne za ceo post naravno...

            Ali ti ocigledno ne kapiras kakav je nama tip igraca/napadaca potreban.
            Ja uopste ne trazim Falkaa, Kavanija ili ne znam kojeg svetskog napadaca, nama u ovom trenutku treba jedan napadac koji ne mora nuzno da daje samo golove, vec da bude malo svestraniji, kompletniji igrac, tesko mi je da poverujem da je Huntelar bas to. Moras da shvatis da ne ide svaki igrac u svaki sistem,, to jest' ne moras da shvatas, ti to znas naravno, jednostavno kod nas se Huntelar ne bi snasao. Drugo, pomenuo si Mandzuku, pa on je jedno veliko drvo, a najbolji je strelac Bundesa, a zasto to ??? Pa pogledaj ko sve igra iza njega, i sve ti je jasno, i obicno drvo bi davalo golove. U Liverpulu je dosta obrnuta situacija gde imas napadaca koji sam sebi pravi golove, klasa, a iza njega nema bas pomoc koju zasluzuje i uz koju bi imao jos golova.
            Da prokomentarisem i Inter kada si vec i njih spomenuo, ja bih oberucke prihvatio Palasia jer je to fenomen igrac i takav tip napadaca i treba Liverpoolu. I Gargana bih prihvatio jer solidan igrac, pogotovo za pare koje je dosao u Inter. Resenja uvek ima boljih, jeftinijih samo ih treba pronaci. Huntelar bi bio kratkorocno resenje, igrac koji puni 30 sledece godine, i igrac koji u ovoj situaciji ne bi pomogao. Kada bi se doveli ofanzivniji igraci u vezi ili po krilima da stvaraju sanse kojih iovako nema puno kao ni zavrsnice, onda bi razmislio o njemu, ovako nema sanse.

            Sto se tice Dembe ja sam skeptican kada je on u pitanju, da je one klauzule od 7m, doveli bi ga oni odmah, ali znamo da nije tako, i da ce u ovom slucaju Njuka propisno da odere ko god ga bude hteo. Demba deli drugo mesto strelaca u ligi, pokazao je za sta je sposoban, meni licno bolji kompletniji igrac od Huntelara, bio bi bolje resenje. Zasto sam skeptican ?? Zbog njegove sklonosti ka povredama, kolena su njegov problem, i glavni problem zasto on nije dobro odigrao drugu polusezonu, sreca pa je stigao Papis.

            EDIT: Vidim ja paralelu upravo sa AVB-om po tom pitanju. Deluje covek koji zna sve, koliko je samo strana ispisao za buducnost kluba, da to nije normalno, deluje kao covek sa planom, imao je pravog tutora, mozda i najboljeg moguceg, ali za motivatora mi deluje tiho, takav je bio i Benitez moram reci. Ne deluje kao lik koji moze da motivise ekipu koja na poluvremenu gubi sa 2:0, tako bar deluje svojom facom, likom i gestovima, ali sve ostalo cini se da covek zna sta radi, samo mu dajte pare i napravice od kluba opasan tim, garantujem zivotom.
            Last edited by Freshman; 05-11-12, 21:58.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ja se taman ponadao da je za cijeli post

              Pa Huntelaar bi se sigurno snasao bolje od Borinija na toj poziciji,kapiram da bi se u toj 4-3-3 formaciji Luis i Klaas dosta dobro nadopunjavali,mozda se varam

              Gargano brate samo trci,kao igracka na navijanje,ali pametni Starmala doveo sto mu treba da malo rastereti Cambiassa u veznom redu.Moram da ti kazem da sam u zadnje vrijeme poprilicno impresioniran koliko je Klaas napredovao kao igrac i koliko je korisniji u kreiranju samih akcija...Imas sad dvije perspektive iz kojih mozes gledati situaciju Liverpoola,a nas dvojica se tu razilazimo ocigledno.Mislim da je fenomenalan potez guranje ovih mladjih da ocelice i da sazriju za sezonu-dvije gdje ces imati okosnicu ekipe.E sad sto se tice ostalih pozicija u timu ja sam misljenja da Liverpool treba ici na trenutna rjesenja koja ce ih dovesti u LS,a ne trajna rjesenja na svim pozicijama jer bi takav splet okolnosti mogao otici u nedogled;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Fresh, ja bih bas rekao da je Huntelaar tip igraca koji fali Liverpoolu, klasican spic... Suarez jeste za njega izmislio fudbal, ali meni je on vise kao second striker, voli cesto da se vraca ka centru, odlazi na stranu, ucestvuje u organizaciji igre, i koliko puta samo lik izlomi protivnike i onda baci nekome tipa Shelvey koji promasi prazan gol. E sad zamisli da je tu Huntelaar, pa svaki dar mar koji Suarez napravi bi se zavrsavao golom. I sami znate da je preveliki pritisak na Suarezu, ne moze covek i da ucestvuje u organizaciji napada i da zavrsava sve akcije... Ja bih tu neku klasicnu 9-ku nasao, a Suarez free role... E sad da li bi taj free role bio u okviru 4-3-3 ili 4-4-2, to je drugo pitanje, verovatno bolje 4-3-3...
                A ofanzivni vezisti, pa realno ne moze Liverpool tu mnogo da uradi, imaju Sterlinga i Susa koji su veliki potencijali, ne bi imalo mnogo smisla da se njihov napredak uspori dovodjenjem npr. Holtby-a i slicnih. Naravno da ima igraca koji su mnogo bolji od pomenutih (da ih ne nabrajam sad, svi znamo koji su), ali oni su neka klasa koja u ovom trenutku nije dostupna Liverpool-u.
                Iskreno, ja kad gledam Liverpool, meni deluje da dobro igraju, npr. sad su bili odlicni protiv Newcastle-a, ali zavrsnica vec po obicaju nedostaje, zato je potreban jedan klasican napadac, koji zna da resi te situacije. Evo pogledaj kako je Everton procvetao dovodjenjem jednog prosecnog Jelavica, ako moze on moze i Huntelaar valjda i neko drugi tog tipa... Demba nema sanse da ode u januaru, samo mi nije jasno da ga niko nije hteo pre isteka klauzule...
                sigpic

                Comment


                • Pricao sam ja o tome i pre Tony, Suarez je klasican poluspic, klasican da klasicniji ne moze bit', stvoren je za tu poziciju. Ali, sta je problem, sto Brendan ne zeli to, vec zeli da Suareza stavi kao poluspica ali da bude najistureniji dakle free role, bez devetke na terenu, Barca a la Messi style.
                  To se fura ove sezone i to sam jako dobro primetio da Suarez uopste ne izigrava klasicnog spica, tj nije da on to nece, vec mu njegovi kvaliteti i njegova lucidnost to ne dozvoljavaju, vec je svuda po terenu i desno i levo, i useca u sredinu pravi dar mar, i dolazimo do problema koji si spomenuo da on iz tog dar mara nema kome dalje, Suso i Sterling neiskusni, Sterling se pogotovo pokazao u 1 na 1 situacijama, uplaseno deluje, Suso sa druge strane ipak vise voli da asistira i da ne daje golove. Onda imas Sahina koji se cas ne prikljucuje napadu, cas ga nema nigde, ili pokriva defanzivce, Alen je opet klasican motor koji drzi vezni pa se od njega ne ocekuje da ide napred, ALI, zato dolazimo do kljucne stavke a to je Gerrard. Njegovo neucestvovanje u napadu je jedna velika enigma, i to pre svega jer on i Sahin nemaju neku definisanu poziciju u postavi, ko ce napred da dejstvuje a ko nazad, Gerrard ponekad i previse boravi pozadi iako za to snagu nema, a opet Sahin zaista ni levo ni desno, nekako je dosta da tako kazem prosecan do sada, on je kljuc u vezi, zato je i doveden, i morace mnogo bolje da se postavlja u narednim mecevima, inace... Veliki je problem to sto se zna da Alen ipak nije klasican zadnji vezni igrac i da tu dolazi do ispomaganja oko odbrane, velika se energija trosi, pa za kreiranje napada sta ostane, zato Liverpool obicno u poslednjih 20 minuta tekme deluje kao pregazen, veliki je fizicki zadatak pre svega igrati u sistemu kao Barca, treba tu steci neke navike jbg.

                  Da se vratim na Huntelara, sto se mene tice kada bi bilo 4-2-3-1, on bi igrao svakako, ali vec sam ti naveo zasto to nece biti slucaj. Plan je da se dovede neki krilni napadac, ili krilo, kao toliko vise spominjani Mertens, a ne klasicni napadac. Pa da se sa Suareza malo bar skine taj teret da on ne izlazi toliko na krilo, da ne trosi previse energiju, Sterling i Suso su jos mladi, imaju dosta da uce, naravno da se ne treba sada stopirati njihov razvoj, ovo sto radi Brendan sa njihovim forsiranjem je sjajno, ali problem je sto oni nece izdrzati u ovakvom tempu celu sezonu, mislim da li je realno da se oslonis na dva tek punoletna momka, i to sa jako bitnim ulogama na dve jako zahtevne pozicije.

                  P.S. Pa Akane, mi Borinija ove sezone nismo videli u centru, mozda je on upravo ta gol masina, on je na krilu toliko limitiran igrac da je to smesno i spominjati, nista on odatle ne moze, zato smo svi ovde jedno vreme kukali da on ide u centar a Suarez na krilo iako ni to nije pametna ideja, jbg.
                  Last edited by Freshman; 05-11-12, 22:46.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Morgan i Coady ce putovati za Rusiju sa prvim timom.

                    Klinci savladali Wolvese sa 1-5, ubjedljivo su prvi na tabeli, imaju 9 bodova vise od drugoplasiranog.



                    Golovi:

                    Spoiler
                    Last edited by The Admiral; 06-11-12, 12:46.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Rodgers najavio ono što smo svi manje/više znali i očekivali - da će u januaru dovesti napadača. Nadam se da neće biti kao u ljetnom prijelaznom roku kada je trebao doći napadač i Dempsey 100% pa na kraju ništa od toga ne bi. Sumnjam da će sada izraditi jer su ekipi prijeko potrebna pojačanja, a sa novcem kojim bi trebali raspolagati ona se mogu dovesti samo treba racionalno i pametno trgovati.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        E da vas jos nesto pitam da vidim sta vi mislite...kako se vama Brendan Rodgers cini kao motivator(jbg dosta vidimo te menadzere kako se ponasaju kad daju izjave,na terenu i mozemo da vidimo dosta toga + novine,portali,forumu,danas se prakticno sve vidi i zna) i vidi li mozda neko bilo kakvu paralelu sa AVB-om u tom pogledu,a i ostalim stvarima?
                        Verovatno najstrucniji trener od svih, neverovatno je koliko covek zna i koliko ide u detalje. Mnogo radi, tako je naucen od malena jer je bio siromasan ali kao motivator slab. Vrlo miran tokom meca i onda kad ne treba. Gledao sam Being Liverpool i zaista sam odusevljen sa svime sto je rekao i koliko toga zna + se to vidi i u svakodnevnim izjavama. Pre meca takodje kaze ono sto treba ali kad treba promeniti ritam utakmice i trgnuti ekipu nema ga. Mi ne znamo da podignemo nivo igre u toku meca, moze samo da opadne. Veliki problem. Steta, zaista neverovatan strucnjak. Sto rece Vladan skoro na PM, kad slusam Brendana kako prica o fudbalu dodje mi da satima igram samo FM, da uzivam iskljucivo u fudbalu i nista drugo da ne radim ali previse je miran.

                        Koji crni Huntelar. U ekipama koje igraju sa jednim spicem taj spic mora da ucestvuje dosta u igri kad je PL u pitanju. Osim u slucaju Junajted gde igras 4-4-2 spica pa drugi moze da bude klasican poacher. Uz to, Huntelar je jedan od najgorih igraca pod pritiskom koje sam gledao. Ima 29 godina a morali bismo bar 20 miliona da iskesiramo, ne hvala. Isto tako, mislim da ipak ni Borini nece moci da se snadje ovde i da mu je mesto u Kalcu u drugacijem sistemu igre. Odlican realizator i siguran sam da bi usrecio ni manje ni vise nego aktuelnog sampiona Juve ali cini mi se da ne moze ovde da funkcionise. Klasa za Matrija i tu ekipu. Demba moze svakako, ima coveka svuda. Moze i kao krilni napadac sto odgovara Luisu. Ako bude para, treba juriti trio Demba-Mertens-Volkot. Mislim da ce ipak biti maksimalno za dvojicu.
                        sigpic

                        Comment




                        • Na jučerašnji dan, bio sam to totalno smetnuo sa uma. Eh kako sam zaželio te utakmice Liverpoola u Ligi Prvaka.

                          Škrtel odbacio sve navode da bi mogao napustiti Liverpool i preći u Anzhi. Rekao je kako nema govora o tome, a ja mu itekako vjerujem.

                          I na današnji dan prije 49 godina je rođen veliki John Barnes. YNWA John!
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Najubedljivija pobeda nekog tima u LS ikada...

                            Srecan rodjendan nasoj zivoj legendi, najboljem krilnom igracu koji je ikada igrao za LFC... YNWA Barnes...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Najdublji naklon za doktora Barnsa, istinsku legendu kluba, nadam se da ce Raheem krenuti njegovim stopama.






                              Echo pise da ce sutra odmarati Gerrard, Suarez, Agger, Skrtel, Allen. Glendza se vratio treninzima i valjda ce biti spreman za Chelsea. Michael Ngoo je trebao da putuje sa timom, ali nisu mogli vizu da mu obezbjede na vrijeme
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • http://www.hrsport.net/kolumne/45001...pulski-crveno/

                                "Prerežite mi vene i krvarit ću liverpulski crveno", riječi su kojima počinje Gerrardova autobiografija.
                                Odlican tekst.

                                U naredne dvije utakmice ocekujem poraze,valjda upali
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X