Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pa vidis da sam ja netacan... Procitao na brzinu pa sam pogresno razumeo.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nakon ocajnog pocetka sezone u prva 4 kola, Dzerard je maestralno odigrao derbi a od tada solidan na svakoj tekmi. Dosao je na 3. mesto u ligi po broju kljucnih pasova sa 25, iza Beinsa sa 39 i Kazorle sa 35. Luis je odmah iza sa 24 kljucna pasa, deli 4. mesto sa Lenonom. Ima Tatica i 2 gola i 2 asistencije uz to, nije lose ali moze bolje i morao bi malo da povuce sad. Dolazi Njukastl, njegova redovna musterija, nadam se dobroj all-around partiji.
      sigpic

      Comment


      • Confirmed #LFC team v Swansea: Jones, Robinson, Coates, Carragher, Henderson, Shelvey, Allen, Cole, Assaidi, Yesil, Downing.

        Confirmed #LFC subs: Ward, Suarez, Gerrard, Suso, Sterling, Skrtel, Wisdom.
        Izgleda Henderson kao desni bek.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • The Liverpool team in full: Jones, Henderson, Coates, Carragher, Robinson, Shelvey, Allen, Cole, Assaidi, Yesil, Downing.

          Subs: Ward, Suarez, Gerrard, Suso, Sterling, Skrtel, Wisdom.
          Nadam se da Suarez i Dzerard nece morati da ulaze. Ne znam sta ce Kol u prvoj i zasto nema Paceka cak ni na klupi. Ako je vec Sinkler zauzet, mogao je Morgan da dobije sansu sa klupe a ne da mrcvarimo Luisa.
          sigpic

          Comment


          • Sta je ovo, dobi nas Swansea. Pomalo sam i ocekivao zbog treceg sastava, ali po komentarima Nashka, ocaj zivi. Vadili nas opet Suarez i Stivi, dakle, opet oslonac na ova dva igraca, dokle vise tako ?? Nedostatak kvaliteta je prisutan i to ogroman kada nemamo ovu dvojicu u prvih 11, kup je nebitan, ali forma je upitna pred mec sa Svrakama, tesko mi tu mozemo uzeti tri boda, vrlo tesko. Nemamo nazalost vise individualnog kvaliteta, imamo neke kante u timu koje nicemu ne sluze, imamo Kola koji ima jednu od najvecih plati a najgori nas igrac, tuga. Imamo klince, potencijale velike, medjutim za ovu sezonu nedovoljno dobre i iskusne.

            Dakle, pricamo mi dzaba, kada se zna koji dvojac nosi ovaj klub, bez njih smo nazalost osrednji klub, to je surova realnost. Opet pricam, daj boze da ovi u januaru daju neku normalnu kintu Brendanu za pojacanja, smesno je uopste i pricati koliko nam treba jos jedan momak na kojeg se mozemo osloniti u ovoj sezoni, mozemo mi kupiti i dva-tri za male pare, ali kvanititet je nebitan, kvalitet je ono sto se racuna, nadam se da cemo nekoga i pokupiti u januaru, iskreno se nadam. Bez pojacanja, ocekujem jos vece varijacije u igri u nastavku sezone, kako u ligi tako i u ostalim takmicenjima, ovi klinci nece izneti sezonu na pravi nacin i ne gine nam opet neko 7- ??? mesto.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • da nam hoce demba ba doci u januaru


              zao mi je kad vidim sta je sad postao nas domaci teren, timovi dolaze na anfield po 3 boda a nekad su dolazili da igraju bunker i pokusaju doci do boda

              tesko cemo protiv newcastla, tesko... samo mozemo da se nadamo da cemo uzeti vrlo vazna 3 boda

              Comment


              • Kako smo kriminalno odigrali sinoc. Ono je bilo za zatvor, definitivno najgora utakmica u sezoni. Nisam se mnogo nervirao, samo mi je zao sto Pacheco nije igrao umjesto raspalog Cole-a. Yesil je bio los, mislim da ipak nije dorastao seniorskom fudbalu, ali falila mu je i podrska u napadu koju nije dobio od Cole-a.

                Sramota je koliko zavisimo od Suareza, pojacanja pod hitno na zimu, Luis ce da umre do januara.

                Sledeca protiv Njuke, njih redovno dobijamo na Anfiledu, nece im igrati Tiote, a Demba Ba je pod znakom pitanja. Ostaje nam da se molimo da ce Suarez i Gerrard biti dobro raspolozeni u nedelju.
                Last edited by The Admiral; 01-11-12, 15:06.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Brendan ima moju podrsku ali je apsolutni krivac za onu bruku sinoc. Niko drugi do on.
                  sigpic

                  Comment


                  • Slazem se, nije ih motivisao uopste, djelovali su kao grupa gradjana na terenu, bez ikakve zelje za pobjedom. Iskritikovao je je vezni red, rekao je da je Allen bukvalno sam igrao na sredini, sto je tacno, mada je i on u par navrata gubio loptu u opasnim zonama, ali isto tako jedini koji je nesto pokusavao da uradi do ulaska Stivija i Suareza.

                    Swansea me odusevio, ono je poezija kako igraju, ocitali su nam fudbalsku lekciju, bilo bi cool da oni odu u finale.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Slazem se, nije ih motivisao uopste, djelovali su kao grupa gradjana na terenu, bez ikakve zelje za pobjedom. Iskritikovao je je vezni red, rekao je da je Allen bukvalno sam igrao na sredini, sto je tacno, mada je i on u par navrata gubio loptu u opasnim zonama, ali isto tako jedini koji je nesto pokusavao da uradi do ulaska Stivija i Suareza.

                      Swansea me odusevio, ono je poezija kako igraju, ocitali su nam fudbalsku lekciju, bilo bi cool da oni odu u finale.
                      Dzo je imao tremu, od 9 godine do skora bio u Svonsiju, ocekivao sam da podbaci ako bude igrao. Kol, Henderson i Dauning sledece leto moraju da napuste klub. Nadam se nekoj ponudi iz MLS za Kola gde ce da mu daju jaku platu i da se nosi. Martinu fali veznjaka u Sanderlendu, neka ide bezmudi kod mamice i tatice kuci a Kantu ne znam ko bi uzeo, naci ce se valjda neki Stouk ili nesto. Samo da odu, ono je neverovatno na sta lice. Jesila ne krivim, bio je odsecen i nije loptu ljudski dobio. Asaidi isto los, malo petljao ali odlicno je koristio priliku do sada i ne treba mu toliko zameriti. Najvise zameram Selviju jer on treba da bude taj koji ce da vuce tim u kupovima i LE, on je neko ko mora uvek da bude motivisan. Dzerard juce udje i grize a on se seta. Nije ni Dzerard igrao bog zna kako ali pruzili su on i Luis bar primer sto se tice zalaganja. Naravno, bili su asistent i strelac kod gola, ko drugi.

                      U ovakvim mecevima Suso treba na AMC da ide da se vidi sta tu moze, on ni ne dobija priliku. To takodje zameram Brendanu. Razumem da mora na krilo u PL jer nema mesta u sredini ali sad je mogao komotno da ga stavi. A ne da mi igra na AMC igrac sa fizickom spremom Zvonimira Vukica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Za Kola se pominju Spartak M i West Ham, samo neka ide, mislim da ce LFC sigurno morati da mu otplacuje dio plate do kraja ugovora, nema sanse da ce neko za njega da izdvoji 90k sedmicno. Moze i MLS i Kina, nek ide kod svog drugara Drogbe.

                        Downing ce vjerovatno ostati do kraja sezone, kao i Henderson, mogu posluziti za LE. Na zimu Henry da se otvori za Mertensa i nekog spica pa da se spasava sta se moze spasiti.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Za Kola se pominju Spartak M i West Ham, samo neka ide, mislim da ce LFC sigurno morati da mu otplacuje dio plate do kraja ugovora, nema sanse da ce neko za njega da izdvoji 90k sedmicno. Moze i MLS i Kina, nek ide kod svog drugara Drogbe.

                          Downing ce vjerovatno ostati do kraja sezone, kao i Henderson, mogu posluziti za LE. Na zimu Henry da se otvori za Mertensa i nekog spica pa da se spasava sta se moze spasiti.
                          Ako Zaha predje u Arsenal, mozda ce Tio u Liverpul.

                          Ide nam tezak raspored ali imamo laksi decembar i to je sto se mene tice najveci ispit za Brendana. Ako tu pokupimo bodove i dobijemo slabije od sebe, znaci da ima napretka. Kiks dozvoljen jedino na gostovanju Stouku gde prakticno svi izgube bodove. Ostalo mora da se dobije. Pre toga, Njukastl i Vigan kuci a protiv Svonsija na Libertiju ce biti tesko ali must win utakmica. Celsiju i Totenhemu gostujemo, nek Brendan napravi plan za te utakmice i nek ima jasnu ideju kako doci do gola a nerealno je ocekivati neke preterane rezultate, posebno na SB.
                          sigpic

                          Comment


                          • Na SB-u ne ocekujem bodove, jedino ako se Lucas vrati za taj mec mogao bih necemu da se nadam. Nema ko da iskontrolise Hazarda, Matu, Oscara i ostale. Njuka se mora dobiti, vjerujem da ce svi zeljeti da poprave utisak od sinoc.

                            Sahin bi mogao jednu ljudski da odigra, nije odavno.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              Na SB-u ne ocekujem bodove, jedino ako se Lucas vrati za taj mec mogao bih necemu da se nadam. Nema ko da iskontrolise Hazarda, Matu, Oscara i ostale. Njuka se mora dobiti, vjerujem da ce svi zeljeti da poprave utisak od sinoc.

                              Sahin bi mogao jednu ljudski da odigra, nije odavno.
                              Sahin ako nastavi ovako, nek se vrati u Real slobodno. Mada ako tako nastavi, nece ga ni Murinjo nazad uzeti, odigrao je 2 utakmice ljudski i to je to za sada. Treba ga sacekati, imao je tesku povredu ali ocekivao sam da ce nastaviti onako posle WBA i Norica.

                              Ma derbi je derbi, Kapiten, Dzo i Nuri svakako mogu defanzivno da odrade vrhunski jednu utakmicu i trebalo bi to da bude bolje kako vreme bude odmicalo jer su svi jaki defanzivno samo kad hoce ali Edena i Matu mislim da trenutno Jaja i Felaini ne bi pohvatali, pretezak zadatak. A Lukas krajem meseca mozda zaigra.

                              Ono sto mi je cudno je to sto ne igramo toliko na posed lopte koliko je Brendan pricao da cemo igrati. Mozda je promenio misljenje u medjuvremenu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne svidja mi se Sahin u defanzivi, mnogo propusta ima, bas kao i Gerrard, nekad ispada kao da je klinac od 18 god, a ne veteran. Henderson to najbolje radi iako je bezmud, napredovao je dosta defanzivno.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X