Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Tu je i Robinson, zaboravio sam. Nista onda od beka, prvo spic ali koji? Treba probati sa Ljorenteom ali njega ce mnogi traziti jer mu istice ugovor u junu. Prica se o tome kako ne bi legao u Brendanov sistem ali u Bilbau odavno igra slican fudbal i sasvim solidno barata loptom za svoju visinu. A pouzdan je realizator. Gameiro bi isto bio dobar backup ali bi dosta kostao. Licno bih najvise voleo nekoga ko moze i na krilu da odigra dobro. Staridz bi bas legao ali on je opcija samo ako Celsi bude kupovao u januaru. Hteli su ga nasi letos, mozda probaju ponovo.
    Sve napadace koje si naveo su nerealni. Llorentea ce pokupiti ili Juve ili mozda cak i Chelsea, sigurno jedan od LS timova, u tom slucaju, mi bi mogli ugrabiti Staridza, ali samo u tom scenariju, dok od Gameira nema apsolutno nista, vrlo pouzdan igrac na koga Anceloti racuna ove godine. Ako je istina da Di Mateo trazi zamenu za Toresa i da se pominje Radamel, onda bi Daniel pao u drugi plan, i on je nekako i najrealnija opcija. Zaista nemam nikoga na umu, nikoga koji je klasican spic, ali kada su krila u pitanju ima ih dosta, samo treba znati koga uzeti.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Gameiru treba milion sansi go da zabije,gledam ga vec godinu i po dana i nisam uopste impresioniran,cisti prosjek od igraca ni gram vise od toga mu ne dam

      Gledao sam sada snimak utakmice Liverpool-Reading i vrlo je zanimljiva tekma bila.Iskreno nije mi bas jasno sta se hoce od veznog reda,cudno su podjeljene uloge u timu i Suarez je veoma sebican moram da napomenem jos jednom,dva puta nece da doda mom bratu Nuriju da ga zabije

      Imao je i par dobrih lopti kao sto je ona za Shelveya,ali je i bas dobre sanse promasio...
      Last edited by AK47; 23-10-12, 15:46.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Sve napadace koje si naveo su nerealni. Llorentea ce pokupiti ili Juve ili mozda cak i Chelsea, sigurno jedan od LS timova, u tom slucaju, mi bi mogli ugrabiti Staridza, ali samo u tom scenariju, dok od Gameira nema apsolutno nista, vrlo pouzdan igrac na koga Anceloti racuna ove godine. Ako je istina da Di Mateo trazi zamenu za Toresa i da se pominje Radamel, onda bi Daniel pao u drugi plan, i on je nekako i najrealnija opcija. Zaista nemam nikoga na umu, nikoga koji je klasican spic, ali kada su krila u pitanju ima ih dosta, samo treba znati koga uzeti.
        Ljorente je izjavio da mu LS nije bitna i da voli da igra za klub i navijace, tako da eto imamo neku sansu.

        @AK, ne treba mu vise sansi od Suareza.

        A ne znam na sta mislis za cudno podeljene uloge u veznom redu. Jedino je mozda cudno sto je Kapiten povuceniji a Nuri ofanzivniji. Dzo zadnji vezni, Sterling levo, Suso desno. Izmene su bile cudne, hteo je da igra defanzivnije i sacuva vodjstvo da se dodje do jebene pobede i skine pritisak. Verujem da za jedno mesec dana sigurno nece biti takvih izmena.
        Luis osim asistencije Sterlingu ocajan.
        sigpic

        Comment


        • Pa zar ne bi bio rezon da Nuri igra nazad kao play,barem sam ga ja tako zamisljao,nije mi on za ofanzivnog veznog

          Kontao sam da je trebao on igrati sa Allenom nazad,a Gerrard ispred njih.Allen mi dosta dobro djeluje kada ima loptu,ali je problem kada treba sam da brani protivnicke napade jacih ekipa jer mi je krhak nekako,a iskreno i Gerrad mi se gubi u ovakvoj podjeli snaga,osim derbija jos nista od njega nisam vidio,je li do forme ili do pozicije na terenu nisam siguran(vjerovatno oboje),ali kad imas Allena i Sahina u ekipi koji su vrlo krativni igraci onda ne vidim razloga da on bude nazad,a Nuri naprijed...

          Gamerio je prosjecan igrac vjeruj mi na rijec,vrlo tesko on sam nesto moze da izbori,ma nista bolji nije od Fabija u to sam siguran
          Last edited by AK47; 23-10-12, 16:34.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa zar ne bi bio rezon da Nuri igra nazad kao play,barem sam ga ja tako zamisljao,nije mi on za ofanzivnog veznog

            Kontao sam da je trebao on igrati sa Allenom nazad,a Gerrard ispred njih.Allen mi dosta dobro djeluje kada ima loptu,ali je problem kada treba sam da brani protivnicke napade jacih ekipa jer mi je krhak nekako,a iskreno i Gerrad mi se gubi u ovakvoj podjeli snaga,osim derbija jos nista od njega nisam vidio,je li do forme ili do pozicije na terenu nisam siguran(vjerovatno oboje),ali kad imas Allena i Sahina u ekipi koji su vrlo krativni igraci onda ne vidim razloga da on bude nazad,a Nuri naprijed...

            Gamerio je prosjecan igrac vjeruj mi na rijec,vrlo tesko on sam nesto moze da izbori,ma nista bolji nije od Fabija u to sam siguran
            Pa bio bi rezon, ja sam za to jedino i rekao. Ostalo je ok.

            Nesto bolji Dzerard zadnjih par utakmica u odnosu na prva 4 kola ali nije to to. Treba i njemu vremena da se navikne na ovaj sistem jer nije nikada radio sa slicnim trenerom. Alen je dugo bio sa Brendanom u Svonsiju. Sterling, Suso i Vizdom su igrali nesto slicno u rezervama. Nuri kod Klopa igrao slican fudbal, samo sa nesto manje ovakvog presinga, Luis se isto gubi kao i Kapiten a jedino je Glendzo odmah legao u sve ovo, daleko najjaci bek lige trenutno, bas se sprda. Ager i Skrtel su imali problema na pocetku ali evo navikavaju se, Skrtel je jos malo nesiguran ali nije onako kriminalan.

            Vreme i strpljenje su kljuc ovde. Treba ih sve zajedno malo sacekati.
            sigpic

            Comment


            • Ma Sahin igra nesto slicno sto je Meireles igrao kod Kinga, igra klasicno u veznom redu, ali kada je bez lopte, bas ide napred i nudi se u napadu konstantno, zato se i nerviram kad mu Luis ili Raheem ne bace na zicer, par puta je takva situacija bila.

              To da l' je njemu bitna ili ne, mozda i nije bitno, ja samo znam da je po meni Juve prvi pik kada je on u pitanju jer njima ocajnicki treba napadaca bas ovakvog tipa kakav je Llorente. Sa druge strane, ja mislim da se on ne bi uklopio u sistem, previsok, jeste dobar tehnicar jer je Spanac, ali to nije to. Ne igramo mi cesto duge lopte da bi on bio ubitacan kao pre, iako imamo Sahina za to, i tu se bojim da ce se Turcin ugusiti, jer deli lopte kao na tacni, a Brendan iako dopusta kreativnost i nije klasican robot pa da sve bude a la Barsa, ipak se zna da je pas po zemlji glavni tip dodavanja u ovom nasem sistemu.
              Opet, misljenja sam da se Brendan nece otarasiti Suareza u centru napada jer od njega pokusava da napravi kompletnog napadaca koji ce bukvalno sve da radi i od njega ce se to ocekivati, naravno i od drugih se ocekuje da taj teret sa njega skinu sto je vise moguce, da se on koncentrise najvise na samo jednu misao, a to je postizanje gola.
              Llorente svakako nece hteti da mu bude back up, tako da ja zaista sumnjam u bilo kakav deal sa Spancem.

              Trazice se mobilniji napadaci, momci koji mogu da igraju levo i desno, i vise mislim da ce se dati vise para za krilnog igraca u januaru, dok ce back up napadac biti doveden za neku sicu, cisto da ima ko da zameni Suareza. Videcemo kakav je plan Brendana, ja zaista ne sumnjam u njegov izbor toliko koliko u vlasnike i njihovo potencijalno ulaganje.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Joseph Musker ‏@Musker_LFC

                Schalke take on Arsenal on Wednesday, likely #LFC representatives will be present to watch Holtby & Walcott. Both free agents this Summer.

                As well as senior fowards, #LFC are scouting young strikers too, Joel Pohjanpalo (Helsinki) & Mikel Zaton (Athletic Bilbao) being monitored.

                Reina nece braniti sutra jer se jos nije oporavio od povrede. Ocekuje se da ce odmarati Sahin, Stevie, Glendza, Agger & Suarez. Vjerovatno ce Yesil igrati od pocetka, ocekujem da veliki Carra izdominira u odbrani kako samo on zna
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • http://aggbot.com/Liverpool-News/236/article/18130719



                  Nije valjda da ćemo igrati sa ovakvim sastavom? Očekivao sam dosta mlađi tim. Ja očekujem pobjedu, Anzhi jeste solidna ekipa, međutim isto tako su i precijenjeni, a ako bude igrao ovaj sastav sa Gerrardom, Suarezom, Aggerom mislim da bi mogli upisati 2. pobjedu u ovosezonskom izdanju EL.



                  Svaka im čast za ovo.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • U Merline, kako mozes potceniti Anzhi, prvi tim Ruske lige trenutno... Cak bi imao nedoumice oko rezultata kad bi sa najjacim timom igrali, mnogo jak tim...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Bice svakako dobra tekma.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Dobar je Anzhi, nisu slucajno prvi u Rusiji, prema Guardianu nastupice i Gerrard i Suarez, ostaje da se vidi da li ce igrati od prvog minuta ili ce uci sa klupe. Ne smijemo izgubiti veceras, svo ostalo je prihvatljivo.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Starting 11: Jones - Wisdom Agger Skrtel Johnson - Sahin Shelvey - Gerrard - Assaidi Suarez Downing.

                          Subs: Gulacsi, Henderson, Carragher, Allen, Sterling, Suso and Yesil
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Mogao je da izostavi ove staklene iz tima, jos samo fali da se povrijedi neko pred derbi u nedelju.

                            'Ajmo Jonjo, pokidaj!
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Očekivano sa obzirom da se znalo da će glavni igrači biti u timu večeras, mada mogao je barem Gerrarda odmoriti, mnogo je potrebniji u nedjelju. Assaidi ponovo tu, očekujem od njega ponovo dobru partiju. Shelvey i Downing bi tradicionalno trebali odigrati dobro - Shelvey 3 gola u 113 minuta igre, Downing 3 asistencije u 77 minuta igre.

                              Yesil bi mogao dobiti barem 20-ak minuta za igru.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Sutra nam sudi Andre Marriner, a Fellaini će prema svemu sudeći biti spreman za meč.

                                Teška utakmica je pred nama protiv odličnog protivnika koji je već dosta puta pokazao svoju snagu. Nalaze se trenutno na odličnom 5. mjestu, a pobjeda sutra bi ih do 4. mjesta i imali bi isto bodova kao United, to im je veliki motiv da sutra izgaraju na terenu. Imaju prednost domaćeg terena, tabela govori da su u boljoj formi i da su ove sezone bolja ekipa, no sve te brojke, statistika, tradicija sutra padaju u vodu. Vjerujem da ova naša ekipa trenutno može doći do pozitivnog rezultat na Goodisonu.

                                Ovo bih volio vidjeti sutra:

                                ---------------Reina/Jones-----------
                                --Wisdom---Škrtel---Agger---Johnson-
                                ------------Allen----Sahin------------
                                --------------Gerrard-----------------
                                --Assaidi-------------------Sterling---
                                --------------Suarez-----------------

                                Ne znam da li je Reina spreman za ovaj meč, ja bih imao želju vidjeti Jonesa na djelu u jednoj ovakvoj utakmici. Pokazao je prethodno da može izuzetno dobro zamijeniti Reinu. Ostatak sastava će vjerovatno izgledati ovako. Assaidi je pokazao da se na njega može računati i volio bih da bude u timu za sutra, mada čini mi se da Rodgers ipak više vjeruje Susu. Ostatak veznog reda je naravno poznat, Sahin i Allen će igrati defanzivnog veznog, Gerrard nešto istureniji u odnosu na ovu dvojicu.

                                Last time Everton won a trophy was Raheem Sterling only 5 months old...
                                Evo šta nas očekuje u narednih mjesec dana:

                                28.10.2012. Everton-Liverpool - Premiership
                                31.10. Liverpool-Swansea - Ligue Cup
                                04.11. Liverpool-Newcastle - Premiership
                                08.11. Anzhi-Liverpool - Europa League
                                11.08. Chelsea-Liverpool - Premiership
                                17.11. Liverpool-Wigan - Premiership
                                22.11. Liverpool-Young Boys - Europa League
                                25.11. Swansea-Liverpool - Premiership
                                28.11. Tottenham-Liverpool - Premiership
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X