Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Billy Liddell ‏@Liddellpool
    Suso have signed a new long term deal with LFC.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • U21 ekipa oprala City sa 1-3 i zadrzali se na prvom mjestu. Morgan nastavio da reseta, na 4 tekme zaredom je dao gol, danas 2 komada. Treci gol je dao Pacheco.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Sada je i zvanicno:

        http://www.liverpoolfc.com/news/late...-new-reds-deal

        Liverpool have today confirmed Suso has signed a new long-term contract with the club.

        The 18-year-old committed his future to the Reds by putting pen to paper on the deal at Melwood.

        Moments after signing the contract, Suso told Liverpoolfc.com: "I am really happy. Liverpool are one of the biggest clubs in the world and this is the right place for me.

        "I am happy Brendan has shown trust in me. I had no questions about signing a new deal and I am really glad to have done so.

        "I am comfortable here. I have played some games for the first team and I hope to continue doing that, but I need to work hard every day for that to happen.

        "This is one of the best days of my life."
        Reds boss Brendan Rodgers said: "We are all delighted Suso has committed his long-term future to Liverpool Football Club.

        "At 18, he has demonstrated outstanding technical qualities but also shown very good temperament to play for such a prestigious club.

        "His commitment is very good news for all our young Academy players and the excellent work taken place by the Academy coaches and staff."
        Ako ne odredjujemo dobar posao sa transferima makar ove godine smo odlicni kada su u pitanju produzivanje ugovora.Suso za mene uz Sterling-a najveci talenat koji Liverpool ima.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Jos samo Razza da potpise i zavrsili smo sa ugovorima, procitao sam negdje i da ce Wisdom dobiti novi ugovor, ali ovaj trenutni mu istice 2015-e tako da nema potrebe da se zuri.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Odlično, odlično, sada je na redu Sterling, pa onda i ostali u svoje vrijeme. Kao što @JC reče ne pravimo dobre transfere, ali se rade odlične stvari kada je u pitanju produživanje ugovora pogotovo mlađim igračima.





            Pravo lijep gol Pacheca.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Evo i prvog gola:



              Kako je lud Ngoo, ne moze on bez petljanja.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Yesil bi se trebao naći na spisku među 18 igrača za meč protiv Readinga.



                Izgleda da će Reina ipak biti spreman za meč. Odprilike mislim da je to sastav za Reading, ako bude promjena možda 1 u odnosu na ovaj sastav.

                José Reina has saved 35% of shots on target from inside the box this season, the lowest ratio of any current first-choice goalkeeper.
                Mora se ovo popraviti dobrano.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Zasto Shelvey umesto Susa ???

                  3 boda ili nista sutra, takav stav treba da imaju, igra da bude na nivou, golovi ce valjda sami doci.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://soccernet.espn.go.com/news/st...erpool?cc=5739

                    Cini se da je Mou ipak spreman da ga proda.


                    Danas protiv Readinga je must win, ali ne bi me cudilo da useremo, odbrana je klimava.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ne znam ako danas ne dobijemo Reading koga cemo onda dobiti,dolazi jedna od najgorih ekipa u goste i vise je vrijeme da se zabiljezi i pobjeda kuci.

                      Bila bi odlicna stvar ako otkupimo Sahin-a,imali bi sredinu terena za dugi niz godina:Nuri,Allen,Shelvey,Lucas.

                      Moguce da ce danas biti ona postava sto je Merlin okacio samo bi ja volio da Suso zaigra umjesto Shelvey-a,ne volim eksperimente tipa da Shelvey igra krilo.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Danas naravno samo pobjeda dolazi u obzir, Reading je odlična prilika za nova 3 boda i to se mora iskoristiti.

                        Što se postave tiče, to sam našao na netu jedna od mogućih postava, ja lično bih radije da vidim Susu umjesto Shelveya na poziciji desnog krila (vjerovatno će tako i biti). Na ostalim pozicijama ne bi trebalo biti izmjena, ne vidim da bi iko od ostalih mogao ostati bez početne postave.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Suso bi morao igrati danas,momak je bas veliki potencijal....iskreno nema mi smisla da veliki Jonjo igra na toj poziciji
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Confirmed #LFC team v Reading: Jones, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Sahin, Gerrard, Allen, Sterling, Suso, Suarez.
                            Jones na golu

                            Confirmed #LFC subs: Gulacsi, Shelvey, Henderson, Downing, Assaidi, Carragher, Enrique.
                            Last edited by The Admiral; 20-10-12, 14:04.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ovako nesto nam je trebalo za prvu pobedu kuci. Mogli smo mnogo ranije prelomiti ali Luis u zescem kanalu, valjda ce malo da se sredi i da ga opet uvali Evertonu.

                              Dobro je ovo, tako se stice pobednicki mentalitet. Jos par ovakvih pobeda i posle ce male ekipe rutinski da se dobijaju. Isfrustrirani su posle svega, znacice ovo mnogo. Sad Everton da padne i da se ljudski krene u ovu sezonu.

                              Bred iznenadjujuce siguran na golu, odusevio me.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tumor cu da dobijem od Liverpula, prvo poluvrijeme fenomenalno, nije moglo bolje, u drugom panika u odbrani i nekoliko prilika za Reading. Bravo za Sterlinga, neka ga je munuo majstor, kraljina. Opet je bilo dosta promasaja, nikako da izresetamo sirotinju kod kuce.

                                I da, Brad odlican u odsustvu Pepea, sve pohvale za njega.
                                Last edited by The Admiral; 20-10-12, 16:59.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X