Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Downinga spasa nema, Rodgers ga vise ni na klupu ne stavlja u ligaskim utakmicama, kad on pored onoliko klinaca uspijeva da bude najgori na terenu to dovoljno govori o njegovom kvalitetu, mislio sam da ce biti bolji ove sezone posto je pritisak manji, ali izgleda da sam se prevario.

    Nuri dominator, BR rece da jos nije potpuno fit, s obzirom da je preskocio dobar dio priprema sa Realom, ipak ocekujem ga sutra u prvoj postavi sa Allenom u tandemu i Gerrardom malo ispred njih dvojice.

    Ovo bih ja volio sutra:

    -----------------Reina-----------------

    --Wisdom----Coates---Skrtel---Glendza--

    -------------Allen---Sahin---------------

    --Suso---------Gerrard---------Sterling--

    ----------------Suarez------------------

    Rekoh vec, ako sutra ne pobijedimo necemo nikad.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Dobra ti je formacija,samo sto mislim da ce igrati Assaidi lijevo posto je Sterling majstor on moze na bilo koju stranu

      Susoa kontam da nece staviti u prvu jos uvijek,ali ako ovi ostali nastave ovako da igraju onda je samo pitanje vremena kada ce on zaigrati od prve minute...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Dobra ti je formacija,samo sto mislim da ce igrati Assaidi lijevo posto je Sterling majstor on moze na bilo koju stranu

        Susoa kontam da nece staviti u prvu jos uvijek,ali ako ovi ostali nastave ovako da igraju onda je samo pitanje vremena kada ce on zaigrati od prve minute...
        Moze i tako, mozda i Borini pocne ako se oporavi do sutra, Rodgers ga obozava.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Nemoj me pogresno shvatiti ali to na kraju nije ni bitno...pod lupom ce biti trojac Allen-SG-Sahin i ako oni odrade posao na nivou pobjeda ce doci sigurno...

          Koliko je premocni Jonjo dobio suspenzije,kakav je ono gigant
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Vjerovatno će i biti takav sastav s tim da bi umjesto Suse mogao početi Assaidi, ostalo sve bi trebalo formacijski da izgleda tako. Mislim i da će Assaidi ipak imati prednost ispred Suse, no sve je moguće, navikli smo već da Rodgers forsira naše mlade igrače.

            Što se Downinga tiče, ubjedljivo najgori na terenu protiv WBA. Henderson i nije baš loše odigrao, naprotiv imao je dosta dobar procenat tačnih pasova, dosta akcija je krenulo baš od njega, samo što je igrao dosta defanzivije i više se posvetio odbrani negoli napadu. Mislim da mu onakva uloga i najviše odgovara.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Koliko je premocni Jonjo dobio suspenzije,kakav je ono gigant
              3 utakmice kazne Shelvey-a legendu. Jednu je vec odradio u liga kupu.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Dauning je na putu da postane veci predmet sprdnje od Emila Heskija.
                sigpic

                Comment


                • Ja prizeljkujem sutra ovako nesto...

                  ----------------Reina-----------------

                  --Wisdom----Coates---Skrtel---Johnson--

                  -------------Allen---Sahin---------------

                  --Sterling---------Gerrard---------Assaidi--

                  ----------------Suarez------------------



                  Mislim da sutra dolazimo do prve pobjede, i to 0:3... 2 gola Suareza i gol Dzerarda iz penala

                  Comment


                  • Igrači koje će Rodgers imati na raspolaganju za sutrašnji meč: Reina, Johnson, Wisdom, Agger, Skrtel, Carragher, Robinson, Gerrard, Allen, Sahin, Borini, Sterling, Suarez, Jones, Coates, Assaidi, Henderson, Suso, Yesil.

                    Wisdom, Robinson, Yesil, Suso. Downinga nema i to mi se sviđa jer uopšte nije zaslužio da bude u konkurenciji za ovaj meč. Nadam se da mu je ovim sve rečeno, da za njega ovdje mjesta nema.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Na danasnji dan prije 31 godinu umro je jedan od tvoraca velikog Liverpool-a Bill Shankly.



                      'Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

                      If you are first you are first. If you are second you are nothing.'

                      'Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.'

                      The trouble with referees is that they know the rules, but they don't know the game.'

                      'In my time at Anfield we always said we had the best two teams on Merseyside - Liverpool and Liverpool Reserves.'

                      On the leaving of Liverpool - 'It was the most difficult thing in the world, when I went to tell the chairman. It was like walking to the electric chair. That's the way it felt.'
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Danas igram dvojku na Liverpool, prosto vec morate pobediti !
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...0252-31929755/

                          Još jedan dobar potez Rodgersa. Ovaj čovjek zna šta radi, tako da ga podržavam.

                          LFC: Reina; Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson; Gerrard, Allen, Sahin; Suso, Suarez, Sterling.

                          Izgleda da bi mogli početi u ovom sastavu sa Susom umjesto Borinija, te Wisdomom. Mogao je Agger odmoriti, ali ako Rodgers smatra da je potpuno spreman onda uredu još jedan plus za nas. Danas sam više nego ikad uvjeren u pobjedu, ako momci pruže partiju kao protiv Uniteda ili Citya, te ako od strane sudija bude sve čisto vjerujem da je prva trica ove sezone tu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...or-suso-impact

                            "The contract is something we're looking at," confirmed Rodgers.

                            "Suso makes things happen. He is tactically very good and strong technically with the ball.

                            "I love that type of player. You saw that when he came on against West Brom for the goal. He took the ball out of a tight space. Talent finds space and he is a real talent.

                            "He worked the ball well to Assaidi and we got the goal. He knows he still has a lot to learn but he's a good kid."
                            Treba mu ponuditi sto prije novi ugovor, sadasnji mu istice 2013-e, bas kao i Sterlingov.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Odlicna predstava danas. Jedino brine odbrana tj. Skrtel. Ne bih imao nista protiv da ustupi mjesto Coatesu koji je na svakom mecu ove sezone bio veoma dobar za razliku od Skrtela, Coates-Agger kombinacija mi veoma odlicno djeluje.

                              Cestitke Wisdomu na debiju u PL, kao i Susu na prvom startu u PL. I jedan i drugi jako dobri danas. Raduje novi gol kapitena, odlicna partija i mnogo bolje izgleda nego na pocetku sezone. O Suarezu nema potrebe da pisem bilo sta, 3 gola i asistencija dovoljno govore o njegovoj igri. Razza nastavlja u istom ritmu, asistencija danas, dobra partija iako je u prvom poluvremenu malo spavao.


                              Nuri Sahin, 4 matches,3 assists and 3 goals so far.
                              Doktor.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • sad moramo da pobjedimo dvije utakmice na enfildu i jedno gostovanje, da se primaknemo borbi za top4. Imamo nesto laksi raspored sada, nekako sam ubjedjen da cemo da vezemo 3 ili 4 pobjede...

                                Comment

                                Working...
                                X