Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Carra je u odbrani tako da treba ocekivati par kikseva sa njegove strane, tesko cemo do pobjede, ali se nadam da ce klinci iznenaditi.
    Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Ja ocekujem poraz veceras tako da ima sanse da prodjemo
    Brate cim pesimizam furamo ide to na dobro

    Perverzija od igre veceras i svaka cast svima,ako se ne mozemo radovati rezultatima u ligi mozemo se radovati ovim mladicima koji predstavljaju buducnost kluba.Wisdom jos jednom odlican kao desni bek,Coates odigrao rutinski i nadam se da ce igrati sad u prvenstvu,Sahin odlican i nadam se da cemo ga i iducih sezona gledati u dresu Liverpool-a,Assaidi zadavao nevjerovatne probleme po toj lijevoj strani,Pacheco se takodjer iskazao i zasluzuje i on priliku na klupi da dobije i Yesil na kraju sasvim pristojan siguran sam da cemo i od njega vidjati bolje partije.Onaj start nad Henderson-om u prvom poluvremenu cist crveni vrlo lako se moglo desiti da Hendo nogu slomi.

    Iduci protivnik Swansea gdje ocekujem dobru utakmicu i nase ispadanje

    Sto se tice prvenstva tu ocekujem prvu pobjedu i sastav:Reina,Glen,Coates,Skrtel,Enrique,Allen,Sahi n,Stevie,Sterling,Suarez,Suso.

    Takodjer iako sam imao neke sumnje na pocetku u rad Rodgers-a moram reci da sam odusevljen sa njim i potpuno me je covjek kupio bez obzira na ove rezultate u prvenstvu i apsolutno vjerujem u njega.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Večeras odlična igra naših momaka - bilo je lijepo za gledati ono pa i da smo izgubili. Ova podmlađena ekipa mi djeluje mnogo uigranije od one najjače koja je do sada igrala u Premiershipu. Sahin, Pacheco, Assaidi, Suso, Wisdom, Robinson, Coates su večeras odigrali vrhunski i pokazali još jednom da se na njih može ozbiljno računati. Sinclair upisao svoj debi, ali ipak se vidi da mu treba još mnogo, mnogo rada još se uz to vidjela velika trema, a gdje i ne bi. Mislim da će mu ovo biti podstrek za daljni rad i napredovanje, jer nije mala stvar biti najmlađi debitant u historiji jednog ovakvog kluba. Assaidi ponovo briljirao, još kada fizičku spremu dovede u normalu bit će prava igračina. Suso ušao i održao lekciju fudbala, kakva genijalnost leži u tom momku za nepovjerovati. Yesilu fali malo da se potpuno uklopi u ekipu, ali vidi se velika želja i volja u njemu što je svakako dobro. Sve u svemu jedna fina noć i prolazak dalje, dakle pobjedom smo krenuli u odbranu naslova, a mislim da ćemo uspjeti preći i prepreku zvana Swansea.
      Last edited by Merlin; 26-09-12, 22:33.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Brate cim pesimizam furamo ide to na dobro
        Ma gubimo od Norwicha 100%.

        Sve si rekao, svaka cast Brendanu na mudima i ubacivanju svih ovih klinaca. Wisdom jos jednom odlican, momak igra kao da ima 29 a ne 19 godina, i rekoh vec prava je steta sto ne igra stopera. Iznenadjuje me koliko je dobar na lopti, pas skoro nikad ne pogrijesi, primjetio sam da cesto koristi dribling petom kada mu igrac ide u susret. Coates takodje veoma dobar i bilo bi dobro da pocne sledecu, ne bih volio da BR rizikuje sa Aggerom za vikend.
        Scouser je tamo napljuvao Henda u temi za kupove, ne vidim zasto, mozda nije dijelio pasove u stilu Xavi-a, ali izuzetno disciplinovano je odigrao veceras, gradio fino napade, u defanzivi veoma dobar, vidite sta klupa napravi od covjeka.
        Lukaku nas je jebao malo, sreca sto ga je Clarke izvadio iz igre posle. Sve u svemu jako sam zadovoljan, jos samo da nas krene i u PL i moze ovo na dobro da izadje.

        Nuri Sahin MOTM, jedva cekam da se uigra sa Allenom na sredini, moze to biti strasan partnership.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Nisam gledao mec, ali vidim da je Sahin dao dva komada... Ako je neko gledao mec, nek' mi opise kako su igrali momci, pogotovo Nuri i Assaidi me zanimaju, kao i ovaj mali Yesil.

          EDIT: Nisam video ovu stranu... Postajem optimista, sto u nasem slucaju nije dobra stvar sto rece Joe...
          Last edited by Freshman; 26-09-12, 23:43.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Evo ti golovi,drugi perverzija



            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Drugi ne da je perverzija, nego je Suso onim laznjakom poslao lika po burek sa mesom do obliznje pekare, kakva tehnika sunce ti...

              Steta sto ne igramo formaciju sa 10-kom, 4-2-3-1, gde bi on igrao iza napadaca, tu bi bio najjaci i verovatno bi se eliminisala njegova slabost desne noge jer je u sredini, ali i ovako mislim da imamo nevidjenog potencijala, ma imamo gomilu potencijala, svaka cast Brendanu na postavi, daj boze da upisemo pobedu za vikend.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • http://www1.skysports.com/football/n...s-to-referees-

                  Brendan popricao Mike Riley-em,valjda se nesto promjeni oko sudjenja jer su neke odluke stvarno nevjerovatne a vecine su kontra nas.Onaj start sinoc Mulumbu-a cist crveni,a nije ni zuti dobio.

                  Agger izgleda spreman za Norwich,Borini upitan.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Rodgers: "Agger is almost certain to play against Norwich and Borini is 50/50."
                    Izgleda da je Rodgers pricao sa udruzenjem sudija povodom uzasnog sudjenja ove sezone, i sinoc crnja iz WBA umalo da slomi nogu Hendersonu a ni zuti nije dobio, a vidjeli smo i za sta je Wisdom dobio zuti. Takodje i faul nad Jonesom je bio kod gola WBA. Pricao je i o losem tretmanu sudija prema Suarezu, nekoliko penala je trebalo da bude sudjeno nad njim, ali zbog reputacije ''divera'' koju Suarez ''uziva'' kod sudija ti penali nisu dosudjeni, mozda bismo i dobili neki penal da se Suarez npr zove Danny Welbeck...

                    Ocekujem neki penal za nas u subotu.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Mislim da ne bi trebalo rizikovati odmah ako povreda može da ima i veće posljedice, bolje je da odmara još malo, a Coates ga mislim može adekvatno zamijeniti. Borini i ako ne bude bio spreman tu je Assaidi koga bih volio vidjeti na krilu prije Borinija. Kelly je danas bio podvrgnut operativnom zahvatu, iskreno se nadam da će biti sve kako treba i što brži oporavak mu želim.

                      Sinoć su igrači WBA nekoliko puta igrali rukom u svom kaznenom prostoru, međutim sudija nije nijednom pokazao na bijelu tačku. Nešto sumnjam da će satisfakcija za ono suđenje protiv Liverpoola stići odmah tj. protiv Norwicha, ali vjerujem da će kad/tad da nam se vrati to, da i mi dobijemo neki smiješni penal.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Realno, kad tad se taj razgovor morao obaviti, nije humano sta nam rade sudije, strasno, tako da sto rece Bosh, ocekujte neki nepostojeci penal protiv Norwicha.

                        Ako je Borini 50/50, treba ga ostaviti na klupi i poceti sa Susom ili Assaidijem, nema tu dalje price, i Sahin naravno u prvu. ionako Borini nije od neke vajde na krilu, i tu od svega jedino zameram Rodgersu, ostalo do sada ima sjajan pristup sa timom i taktikom vidi se i u igri da zna sta radi covek, ali ne vredi, sudije nas unistise, kao i losa zavrsnica, gde on opet nije kriv, jer mu nisu dali kintu za krstenog napadaca.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Dobar potez Rodgersa što je obavio razgovor sa Rileyom. Na to ga je naveo onaj oštar start nad Hendersonom u Cupu protiv WBA kada igrač koji je startovao nad njim nije dobio ni žuti karton.



                          Plus ovo kada je bio očit faul nad Jonesom koji nije sviran, da bi u nastavku primili gol.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Nisu ovde svirali faul ?? Wow, ovo postaje zajebancija, nisam ni video situaciju, ali u ovoj slici je sve objasnjeno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nisu svirali faul i nakon toga kao što već rekoh smo primili gol.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Gledao sam sada snimak utakmice WBA-Liverpool i mogu vam reci da je Downing bas najgori na terenu bio,mada vi to vec znate...onaj Osama nije uopste los,moze on mnogo da unaprijedi igru,ima fina rjesenja 1 na 1 i bolje je on da igra na tom lijevom krilu nego Borini...cak i Suso prije Borinija na krilu,steta sto mu Rodgers ne daje sansu vise u napadu da igra,siguran sam da bi bio bolji

                                Sahin fenomenalan cijelu tekmu,Hendo los,a onaj Yesil moze biti odlican igrac,nije imao toliko dobar ucinak,ali vidi se da se zna kretati u spicu napada sto je danas nepoznata stvar za vecinu napadaca...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X