Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao mec, nisam bio u prilici, ali vidim po komentarima da je bilo sasvim ok, s obzirom da su vecina igrali klinci i jedan matorac. Vidim da je Assaidi ok igrao i to mi se svidja, Suso je takodje ohrabrenje, trebalo bi on na klupu od sada. Selvi, mislim sta reci o momku, mozda bi trebalo protiv Utd-a da pocne, ali ne znam koliko je Sahin dobro odigrao, a vidim da je dvaput asistirao sto je takodje znak da se i on vraca polako u formu, ali zaista Selvi sve vise i vise deluje kao prirodna zamena za naseg Kapitena.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zna li neko neku prodavnicu u Novom Sadu, gde mogu da kupim majice, trenerke i slicno, od Liverpula ?

      Comment


      • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...iel-Agger.html

        Liverpool have opened contract talks with Daniel Agger. Agger was the subject of a £20 million bid from Manchester City in August, but was adamant he had no wish to leave Anfield. The Dane has two years remaining of his current deal, and Liverpool insist they always planned to renew terms with the 27 year-old.
        Those negotiations have now formally started, allowing Rodgers to cement the immediate futures of both his centre-halves. Martin Skrtel signed a new contract during pre-season.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Po mom misljenju ovo najbitnija utakmica u ovoj polusezoni, veoma bitna za potizanje samopouzdanja, ako pobedimo naravno, ali ako izgubimo mesto iznad 10. je nemoguca misija.

          Comment


          • Confirmed #LFC team: Reina, Kelly, Agger, Skrtel, Johnson, Allen, Gerrard, Shelvey, Borini, Sterling, Suarez.
            Subs: Jones, Enrique, Sahin, Assaidi, Henderson, Carragher, Suso.
            ....
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Očekivan sastav, nadam se da će i danas gristi kao i prethodnih utakmica sa Unitedom. Shelvey je svakako zaslužio da se nađe u početnom sastavu jer u posljednje vrijeme igra zaista sjajno, dok će Sahin priliku dobiti u nastavku. Za neke od njih će ovo biti nešto sasvim novo, ali osjetit će tu slast igranja u najvećem derbiju.

              Idemo po pobjedu koja će danas imati veliku važnost!
              Last edited by Merlin; 23-09-12, 12:56.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Povreda Aggera je najgora stvar koja je mogla da zadesi Liverpul. Ko ce sad u odbrani da igra? Enrike mrtvak? Dobro rece Joe, lik je poceo da se drogira, ovakav pad u formi odavno nije vidjen, kad je bio onako ocajan protiv Young Boysa, kako ce onda da igra protiv ozbiljnih PL ekipa? Mora da se presabere inace najebasmo.

                Baksuzniji dan nije mogao da bude. Povreda Aggera, povreda Kellya, sudija...

                Respekt za Rodgersa, svaka cast za muda i ubacivanje Susa, postovanje i za izbacivanje Downinga, dace bog da isforsira ove klince iz akademije samo da ne gledam ove sablonce u timu, pa makar zavrsili na 15-om mjestu.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Phil McNulty @philmcnulty

                  Could be a major problem for Liverpool. Manager Brendan Rodgers fears Daniel Agger may have medial knee ligament damage.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nema, ovo je neka kletva. Ne mogu se ovakve stvari desavati u normalnim uslovima.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Povreda ligamenta kolena je nesto najzajebanije u sportu, kako u basketu tako i u fudbalu, sigurno ce ici na operaciju, sto automatski znaci out do kraja sezone minimum, kakav baksuzluk... Nikad ozbiljnija situacija u klubu nije bila iako je ovo tek pocetak sezone, u januaru ce vlasnici morati da izdvoje novac, barem koliko toliko da zakrpimo neke rupe...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nadam se da Kelly nije ozbiljnije povredjen... Steta za Agger-a. Videlo se da je ozbiljno ali sam mislio da je odsustvovati najvise 2-3 meseca.

                        Arsenal je prosle sezone bio u slicnoj situaciji pa se izvukao, valjda ce i Liverpool.

                        Comment


                        • Kruze glasine po twitteru da je Agger out do kraja sezone, maler se nastavlja.

                          Jos se i Borini povrijedio, nevjerovatno...

                          Vidjecemo sta ce se preduzeti po ovom pitanju, da li ce se ici po stopera u zimskom prelaznom roku? Do tada nadam se Coates u prvoj postavi, jer ako Carragher bude igrao bolje da odmah potpisemo ispadanje iz lige.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Peh smo neviđeni što se tiče povreda i svega ostalog, pa zašto baš Agger? Bit će teško nadomjestiti njegov izostanak, tu su Carra i Coates, a mislim da će ovaj drugi prije dobiti priliku što bih i ja volio. Opet nas povrede ne zaobilaze i već na samom početku prvenstva 2, prvo Lukas pa sada i Agger.

                            Danas ponovo dobra igra, ali ponovo nema pobjede. Slično nešto kao protiv Citya, samo što su ovi kaznili kikseve naših igrača, dok je današnji protivnik kaznio greške sudije. I kada igramo dobro nema rezultata i to je najgore jer to ubije i ono malo samopouzdanja što ima među igračima.
                            Prvo poluvrijeme je u potpunosti prošlo u dominaciji Liverpoola, nadigran je bio United skroz, samo što su ponovo izostali golovi. Allen standardno dobar sa visokim procentom tačnih pasova, vodio je dosta računa ponovo o defanzivnom dijelu igre. Shelvey i Gerrard su se malo više posvetili napadu. Sterling kao i inače igra dobro i mislim da smo njegovim ulaskom u početni sastav dobili veliko pojačanje. Suraze se trudio pokušavao, ali većinom uzalud jer nakon 2-3 dobra poteza slijedi ona "odoh ja do kraja" i naravno tu slijedi gubitak lopte koja je mogla na mnogo bolji način da se iskoristi. Vidi se da ima veliku želju i volju da se dokaže protiv Uniteda, ali onako se igrati ne može jer je većinom zbog sebičnosti gubio lopte. Odbrana je djelovala sasvim zadovoljavajuće bez onih kiksova kao prethodnih kola. Sve je to izgledalo jako dobro do crvenog Shelveya tada je bilo jasno da ćemo teško parirati sa igračem manje i da će jednostavno kad-tad doći do izražaja ta prednost igrača više. Al' eto uprkos crvenom smo i dalje igrali jako dobro i bili bolji protivnik. Plod te dobre igre došao je odmah u nastavku, a ko bi drugi nego kapiten. Mislim da je nakon gola igračima u glavi bilo samo kako izdržati do kraja i sačuvati tu prednost. Nažalost nismo izdržali, iako bi da nije bilo onog presmiješnog penala jer ovi iz igre do kraja ne bi nam dali gol sigurno i bod bi bio tu. Rodgers je pokazao da ima petlju ubacivanjem Suse u ovako važnoj utakmici, za to mu svaka čast, jedini je koji će do kraja forsirati i gurati naše klince, iako sam ja očekivao da u igru ubaci Sahina i(li) Assaidija. Suso ono što je igrao odigrao sasvim dobro tako da mu se nema šta prigovoriti. Mislim da je nakon današnje partije (a bilo je i nakon one prve utakmice) jasno da će se u januaru morati dovesti najmanje jedno klasno pojačanje u vrhu napada jer ovako ne može da sa ovakvom završnicom se borimo za Ligu Prvaka je nemoguće. Nadam se da će nam se ova današnja nepravda negdje vratiti da i mi ni krivi ni dužni upišemo pobjedu. Sada slijede 3 utakmice sa malo slabijim protivnicima i ako želimo da se barem nadamo nečemu tu ćemo morati uzeti minimalno 7 bodova, mada sa ovakvom realizacijom teško.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Tuga golema,kad sam vidio kapitena poslije utakmice doslo mi je da zaplacem

                              Izgleda da mi njih moramo natrpati da ne bismo dosli u situaciju da sudija odlucuje o pobjedniku.Ne volim se vaditi na sudjenje ali ovo danas je strasno i ovo vise ne moze biti slucajnost pa ovo je sigurno peta utakmica u zadnjih 5-6 godina kad smo drasticno osteceni protiv njih.Nemam danas nikakve zamjerke na igru i ponosan sam prije svega na Sterling-a i Suso-a kako su odigrali danas i oni su nasa buducnost,isto Kelly je bio sjajan kao i ostatak momcadi.Za kapitena nemam rijeci odigrao je upravu kako se i ocekuje od najvecih majstora ove igre,vidi se koliko mu je znacila ova utakmica danas.

                              Ne znam ali ovaj klub kao da je uklet,osim poraza i ove povrede danas i jos ako je istina da je Agger out do kraja sezone to je katastrofa,a pitanje je i kako su Kelly i Borini prosli.Ionako limitiran sastav ce sada izgleda biti u jos vecim problemima.Meni je ovaj poraz tesko pao mogu misliti kako je igracima.Iz ovoga nadam se da cemo se izdici jos jaci.







                              YNWA
                              Last edited by Joe Cole 10; 23-09-12, 21:34.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment






                              • Shelvey kraljina.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X