Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sahin: "Sretan sam što sam ovdje i jedva čekam zaigrati za Liverpool. Ponosan sam što sam se pridružio tako velikom klubu. Brendan me impresionirao u nekoliko razgovora koje smo vodili. Rekao mi je kako želi igrati i koji su ciljevi. Jedva čekam upoznavanje s navijačima, nadam se da će to biti dobra godina s trofejima"
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Svi se mi nadamo da ce biti ok, ali sutra ce se pokazati ko je i sta je, a ja se iskreno nadam da je u dobroj formi, i neka bar igra onako dobro kao sto je igrao u herevenu...
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Assaidi razvaljuje on obavezno mora biti u prvoj postavi,ako zelimo da imamo probojnost po krilu.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

          Srecno majstore !!!
          Attached Files
          Last edited by Nightbird; 25-08-12, 21:42.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Ljudi, skapirajte da Assaidi nece startovati tj debitovati u ovako vaznoj i bitnoj tekmi, vec ce to biti Dauning. Koliko god on bio kanta, on je iskusan, i to ce biti na prvom mestu, i isto vazi i za Karagera. Ja se samo nadam da ce Borini igrati u centru napada, toliko od BR-a trazim. Bice izuzetno tezak mec, ovo je ipak najjaca ekipa u PL.



            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Pa ja i ne ocekujem da ce Asadi biti u startnih 11, ali mora dobiti sansu, msm da i vrapci na grani znaju da ce Dauning i cika Karager startovati..
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ljudi, skapirajte da Assaidi nece startovati tj debitovati u ovako vaznoj i bitnoj tekmi, vec ce to biti Dauning. Koliko god on bio kanta, on je iskusan, i to ce biti na prvom mestu, i isto vazi i za Karagera. Ja se samo nadam da ce Borini igrati u centru napada, toliko od BR-a trazim. Bice izuzetno tezak mec, ovo je ipak najjaca ekipa u PL.



                Dobro, pitacu te za vreme utakmice za Dauningovo iskustvo kad uputi centarsut ka 5 redu na tribini. Koji Karager smesan je mnogo sprdace se sa nama onda. I nije najjaca ekipa u PL

                Comment


                • Ma Karager je plac majke bozje, na toj poziciji ima da bije promaja i to dobra, odsvirao je Karager svoje.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Dobro, pitacu te za vreme utakmice za Dauningovo iskustvo kad uputi centarsut ka 5 redu na tribini. Koji Karager smesan je mnogo sprdace se sa nama onda. I nije najjaca ekipa u PL
                    Ja ti kazem kako ce biti, da sam ja trener, ja bi njega u rezerve, pa nek tamo igra sa novopecenim klincima. Ali tako ce biti, uveren sam, osim ako ne budemo igrali neki dijamant, sto nece biti slucaj. 4-3-3, sve isti igraci, sem Agera, umesto njega Karager.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ja ti kazem kako ce biti, da sam ja trener, ja bi njega u rezerve, pa nek tamo igra sa novopecenim klincima. Ali tako ce biti, uveren sam, osim ako ne budemo igrali neki dijamant, sto nece biti slucaj. 4-3-3, sve isti igraci, sem Agera, umesto njega Karager.
                      Ma znam ja sve A ja se sve nadam los dan Dauningu, ma gledaj kad proradi, pa nije on toliko los, a onda dodje utakmica i on pojma nema. Dobro boricemo se sutra pa sta bude.

                      Comment


                      • Nisam ni ja mislio da će da krene od prve minute, nego da će dobiti nekih 20/30-ak minuta za igru.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Tako, mislim da ce uci umesto Kante u 60. minutu.

                          Kop View ‏@KopView
                          "@TheTotalLFC: Liverpool ready to listen to offers for midfielder Joe Cole before the close of the transfer window. [Sky] #LFC"
                          Ajmo polako...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kad je utakmica sutra u 5h jel ?
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • da,na sport klubu.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Tako, mislim da ce uci umesto Kante u 60. minutu.
                                Tako nekako mada bih volio da krene od prve minute jer baš sumnjam da može biti gori od Downinga.

                                Ovo bih volio vidjeti sutra:

                                --------------Reina-------------
                                Glen--Škrtel----Coates--Enrique--
                                ---------Lucas---Allen----------
                                ---Assaidi----Gerrard----Suarez--
                                ------------Borini---------------

                                Mada je vrlo izvjesno da će igrati Downing, a možda i Carragher počne utakmicu vidjećemo mada bih više volio da na štopeskoj poziciji vidim dvojac Agger & Coates. Za Carolla čisto sumnjam da će početi, vjerovatno će na klupu.

                                Mogući sastav:

                                --------------Reina--------------
                                Glen--Škrtel----Carragher--Enrique-
                                ---------Lucas---Allen----------
                                ---Downing----Gerrard----Suarez--
                                --------------Borini------------

                                Pobjeda bi nam nevjerovatno dobro došla u ovom trenutku zbog sampouzdanja pred nastavak prvenstva. Ipak je drugačije igrati kada pobijediš aktuelnog prvaka, bit će lakše i za Assaidija i Sahina.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X